Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור התקיעות הגדול (היה פעם: "איזה לילה הזוי, אבל חוויה.")

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 5643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איסוזו איפון חבוטה שנת 2000 או 2001 .

נוסעים בדיונות , אני וחברה של ידידה ברכב אחד , והרכב השני מלא באנשים לפנינו , ראש דיונה אני מוציא מ4X4, ונותן לאחוריים לשקוע קצת.

שיט נתקענו , איזה באלגן ....

אחרי כמה דקות ואחרי הדיפה וגילוי שיש לה חבר , שילבתי 4X4 , והדבקתי את הרכב השני .

היא דווקה היית מבסוטה מהקטע , צחקה איזה שעתיים .

(כמובן שיש גם סיפורים עם תקיעות אמיתיות של רכבים ולא רק , אבל כמה אלה אפשר לקרוא).

ולאלה שעדיין עושים את זה ברכב , תנסו להתארגן על ואן גדולה בלי ספסלים, מזרון זוגי ,חוף ים וכיבוד קל , זה משתלם.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תומר, זה לא רק בתל ברוך, תופעה מאד נפוצה להצטייד במזרן זוגי מתנפח (האלו הכחולים שקונים ב100 ש"ח) ולהכנס ליער/איזה שדה שומם/השטח בתל ברוך, לחנות את הרכב בצורה ש"יסתיר" להוציא את המזרן ולהנות.

מה לעשות, לא כולם יכולים בבית, בין אם זה מסיבה של בגידה באישה/בין אם זה מסיבה של בחור צעיר שגר עם ההורים ויש לו בעיה להכניס בחורות הביתה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן וגם אני היתחפרתי איזה לילה עים הרנו בתמונה שלי,החולות הטובענים ליד ים המלח.אז ירדנו לחוף,והינו מצוידים ללינה והכול, נסענו עד שניתקענו וזהו..כיביתי את האוטו ,הוצאתי אוהל וקפה,ולמחרת כמו גדולה "הרנו" הוצאתי קצת אויר מהגלגלים,הנעתי ונסענו לתחנת דלק למלא אויר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, זה לא רק בתל ברוך, תופעה מאד נפוצה להצטייד במזרן זוגי מתנפח (האלו הכחולים שקונים ב100 ש"ח) ולהכנס ליער/איזה שדה שומם/השטח בתל ברוך, לחנות את הרכב בצורה ש"יסתיר" להוציא את המזרן ולהנות.

מה לעשות, לא כולם יכולים בבית, בין אם זה מסיבה של בגידה באישה/בין אם זה מסיבה של בחור צעיר שגר עם ההורים ויש לו בעיה להכניס בחורות הביתה.

מה להסתיר? הם עשו את זה 2 מטר מקו המים כשאנשים עוברים מכל כיוון וצופים בהם כאילו מדובר בסרט פורנו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק מזרן ים, לפחות בתל ברוך זוג החליטו לעשות את זה על החוף

והתעוררו בקפריסין?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאלה שעדיין עושים את זה ברכב , תנסו להתארגן על ואן גדולה בלי ספסלים, מזרון זוגי ,חוף ים וכיבוד קל , זה משתלם.

עזוב אותך וואן.

חבר לקח את זה 50 רמות מעל.

לו משאית הובלות מהעבודה. + דופן הידאולית.

יום שבת אחד הוא לקח מיטה זוגית. + שטיח + צידנית + החברה.

והלכו לחוף באזור נתניה. החנה ברוורס. הרמפה לכיוון הים. פתוחה לרווחה.

מה היה מעבר לזה. (חוץ מהים. ורעש הגלים). לא מספרים

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...