Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבודת סרק

שמר
שימו לב! השרשור הזה בן 7839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד משהו לאיציק, אמרו לי שאולי יהיה אפשר לפרק את הואקום הנוכחי שלי אם פותחים חצי מהמפלג..... אולי אני אנסה את זה, מתי שיהיה לי כוח אליו....

שווה לנסות :!:

בהצלחה :-)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעידה הזו בסרק, ביחד עם הקרבורטור המעפן של ה BX-ים + הטיפול המסור שמקבל הרכב והמנוע גורמים לי לחשוד בכיוון הקרבורטור.

לכעורה, באמת יכולה להיות בעיה בצילינדר או אפילו שסתום - אבל אני יוצא מנקודת הנחה שמדובר ברכב שמור שקיבל את מה שמגיע לו כמו שכתוב בספר ולכן אני מתמקד דווקא בקרבורטור.

מתי לאחרונה בוצע ניקוי קרבורטור ?

איציק

למה אתה קורא לBX שלי כעורה? דווקא ברטונה עשה עבודה מעולה לדעתי... :D

הרכב יקבל תיכף את מה שמגיע לו - בעיטה !!!

ניקוי בוצע די מזמן , חשבתי ללכת על זה אבל שני קרבורטוריסטים טענו שלא צריך. אני בכל זאת אגש לעוד אחד. המלצות למישהו? חשבתי על לעשות את זה לבד , אבל נראה לי קצת גדול עליי ,במיוחד מבחינת זמן ,שאין לי בכלל (בטח,את כל הזמן אני מבזבז בפורום...).

יובל ,תבדוק איזה מפלג יש לך כרגע. ניתן לפרק ואקום גם בצרפתי , יש לי הסבר מדויק בספר HAYNES.

אם תרצה אני אצלם לך אותו...זה אמנם ל-BX אבל נראה לי שזה אותו עיקרון.

ההבדל בין המפלגים הוא שהגרמני מורכב מ-3 חלקים ,והצרפתי,כדרכם בקודש ,מאיזה 374 עיקריים ועוד 14,253 משניים... :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מפרק קרבורטור על סמך HAYNES אלא אם אתה מוותר על הצורך להרכיב אותו בחזרה...

הבעיה העיקרית בספרים של HAYNES זה שהם פשוט לא מתעדים בתמונות כל שלב בתהליך, שלא לדבר על דילוג של שלבים בתהליך.

דוגמה לספרים טובים מפורטים היא CLYMER לאופנועים, לרן היה כזה ל-DR-350

יופי של תיעוד והסברים.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לקרבורטוריסט..... משה זר בסגולה, הוא עשה עבודה לא רעה בכלל אצלי, אמנם מעט יקר

לא רשום על המפלג שלי כלום מלבד מספרים מוזרים, העברתי אותם לחשמלאי שינסה לברר אם זה אכן דוסיליה

אני מניח שבוש היו שמים את השם שלהם בכיף על המפלג בכל אופן (מכאן שללתי שזה בוש)

יש לי ספר היינס ל-405, אבל לא ראיתי שיש שם הסבר איך לפרק את הואקום, אולי אני אחטט יותר

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מפרק קרבורטור על סמך HAYNES אלא אם אתה מוותר על הצורך להרכיב אותו בחזרה...

הבעיה העיקרית בספרים של HAYNES זה שהם פשוט לא מתעדים בתמונות כל שלב בתהליך, שלא לדבר על דילוג של שלבים בתהליך.

דוגמה לספרים טובים מפורטים היא CLYMER לאופנועים, לרן היה כזה ל-DR-350

יופי של תיעוד והסברים.

אני דיברתי על פירוק המפלג.

HAYNES באמת די מחפפים , הספרים הישנים טובים בהרבה.

כל ההידראוליקה של ה-BX נכנסת אצלם ב-4 עמודים ,כולל תמונות משלבים שונים.

4 עמודים ,FOR GOD SAKE :!: . אני הייתי כותב על זה ספר. (מיציודע ,אולי זה יגיע יום אחד...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...