Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה רמקולים 2way OVAL נחשבים לטובים יותר ?

שיקו 123
שימו לב! השרשור הזה בן 7503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נחשבים טובים יותר ממה? מרמקול אובלי 3-WAY? בכל מקרה הם לא, אין כאן כלל. יש כאלה שישמעו טוב יותר מ3-WAY ולהפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכול אופן ברוב המקרים רמקולים אובלים לא נשמעים יותר טוב מרמקולים עגולים וזה בגלל עיוות מסויים בצליל שנוצר בגלל צורת הממברנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכול אופן ברוב המקרים רמקולים אובלים לא נשמעים יותר טוב מרמקולים עגולים וזה בגלל עיוות מסויים בצליל שנוצר בגלל צורת הממברנה.

תאוריה מעניינת, על מה אתה מבסס אותה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות ניסוח איומה אין לי מושג איך עשיתי אותה ...

התכוונתי למה רמקולים אובל טו וואי נחשבים ליותר טובים מרמקולים אובל 3וואי לדוגמא

או 4 וואי..

בזמנו כשחיפשתי רמקול אובל. כשזה הגיע לסדרות הגבוהות של חברות מסויימות

הרמקול היה 2 וואי.. בגלל זה הסתקרנתי למה הוא נחשב ליותר טוב הרי אני משער שזה לא כאילו לקחו רמקול טרי וואי והורידו לו אפקט (או משהו בסגנון) ..

אני צודק ? ואם כן .. אם מישהו יכול להסביר את העיניין הזה אני אשמח תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות ניסוח איומה אין לי מושג איך עשיתי אותה ...

התכוונתי למה רמקולים אובל טו וואי נחשבים ליותר טובים מרמקולים אובל 3וואי לדוגמא

או 4 וואי..

בזמנו כשחיפשתי רמקול אובל. כשזה הגיע לסדרות הגבוהות של חברות מסויימות

הרמקול היה 2 וואי.. בגלל זה הסתקרנתי למה הוא נחשב ליותר טוב הרי אני משער שזה לא כאילו לקחו רמקול טרי וואי והורידו לו אפקט (או משהו בסגנון) ..

אני צודק ? ואם כן .. אם מישהו יכול להסביר את העיניין הזה אני אשמח תודה מראש

שוב, אין כאן כלל.

יש 2WAY שישמעו טוב יותר מ3WAY ויש כאלה להיפך.

כל רמקול עומד בפני עצמו, ללא קיטלוג לסוג שלו..

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאוריה מעניינת, על מה אתה מבסס אותה?

אין לי כל שחר, אני מביא את זה מהידע שאגור אצלי מקריאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רכשת את הידע הזה מקריאה אז הרי שקראת תאוריה בנושא ואתה יכול להביא אותה פה.

בכל מקרה לא נוצר שום עיוות בממברנה. מייצרים רמקולים 6X9 על מנת להשיג וופר גדול יותר שיוכל לרדת קצת יותר נמוך מוופר 6" רגיל וכמו כן שטח הפנים הגדול יותר יביא לעוצמה גבוהה יותר. בנוסף משום שהוא לא יהיה עיגול 9" יהיה נוח להתקינו על המדף האחורי לדוגמא.

תוספת הבאס הקטנה והעוצמה טובה בעיקר למי שאין לו סאב. הרמקולים האלה בדר"כ מיוצרים לנתח השוק התחתון משום שהם זולים וכמו שאמרתי מספקים יתרון קל על רמקולים עגולים פשוטים מהסיבות שציינתי.

יש לציין כמובן שניתן למצוא רמקולים עגולים אפילו 5" שיתנו באס טוב יותר מ6X9 מסויימים אך ברמקולים שכאלו הושקע פיתוח רב והם נעשים יקרים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רכשת את הידע הזה מקריאה אז הרי שקראת תאוריה בנושא ואתה יכול להביא אותה פה.

בכל מקרה לא נוצר שום עיוות בממברנה. מייצרים רמקולים 6X9 על מנת להשיג וופר גדול יותר שיוכל לרדת קצת יותר נמוך מוופר 6" רגיל וכמו כן שטח הפנים הגדול יותר יביא לעוצמה גבוהה יותר. בנוסף משום שהוא לא יהיה עיגול 9" יהיה נוח להתקינו על המדף האחורי לדוגמא.

תוספת הבאס הקטנה והעוצמה טובה בעיקר למי שאין לו סאב. הרמקולים האלה בדר"כ מיוצרים לנתח השוק התחתון משום שהם זולים וכמו שאמרתי מספקים יתרון קל על רמקולים עגולים פשוטים מהסיבות שציינתי.

יש לציין כמובן שניתן למצוא רמקולים עגולים אפילו 5" שיתנו באס טוב יותר מ6X9 מסויימים אך ברמקולים שכאלו הושקע פיתוח רב והם נעשים יקרים יותר.

בסדר, ועכשיו אולי תוכל גם לשפוך אור על מה שאני אמרתי יען כי אני לא זוכר מאיפה הבאתי את המידע הזה והייתי רוצה לא להפיץ מידע כוזב, תוכל לאשש או לשלול את דברי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה לא נוצר שום עיוות בממברנה.

כבר הגבתי על כך :)

לא במבברנה, אלא בצליל שהיא מוציאה.

האם אני יכול לתת כדוגמא שרוב הרמקולים האיכותיים בנויים בצורת עיגול ולא אובלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הרמקולים העגולים טובים יותר כאשר מדובר על רמקולים קומפוננט שנבנו לא מתוך מחשבה של להתפשר בכל מיני מקומות כמו רמקול קואקסיילי שמשלב טוויטר על הוופר בשביל נוחות התקנה, או במחשבה שלא יהיה לך סאב ולכן תפיק תועלת אולי מתוספת הבאס ש6X9 יתנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראלימן- אז איך זה מסביר את העובדה שרמקולים 6 על9 ברמות גבוהות של 1000 שקל פלוס

שזה נחשב יחסית הרבה בשביל אובל .. בחברות מסויימות (אני בעצמי לא זוכר איזה חברות זה היה .. אבל לא היה זבל סיני לפי מיטב זיכרוני) הם טו וואי ?

מה השוני בין הטו וואי ל טרי וואי ?

בין הטרי וואי ל פור וואי .. ההבדל זה עוד טויטר.. זאת אומרת בעצם תוספת סאונד בתדרים הגבוהים... וההבדל בין טרי וואי ל טו וואי ? השינוי........... !?? מישהו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקולים 6X9 לא מיוצרים בראש ובראשונה על מנת להשמע טוב, הם פונים ברוב המקרים לצרכן הבור בנושא האודיו שחושב שכמה שיותר אלמנטים על רמקול אחד זה יותר טוב. לכן אתה מוצא רמקולים 4-WAY ו5-WAY, לא כי זה טוב יותר אלא כי זה מוכר יותר.

תוספת הטוויטרים היא מיותרת.

אם תשים לב לדוגמא בפיוניר ובכל חברה אחרת, ככל שמספר האלמנטים עולה ככה גם המחיר ושוב לא כי זה יותר טוב, אלא כי זה נתפס כיותר טוב בעיניי הצרכנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.netactive.co.il/product.php?item=1533&cat=172

http://sale.gizmo.co.il/prodbuyv2.asp?prodid=2862&ref=yes&refname=zap&ref=yes&refname=zap

http://www.rechtman.co.il/ProductInfo.asp?indx=239

אולי עכשיו זה ניראה אחרת ?

אני לא מצליח למצוא רמקול שעולה יותר מ1000 שקל אובל שהוא טרי וואי לדוגמא..

אז אתם אומרים שזה צירוף מיקרים ? או שיש סיבה למה זה טו וואי ?

הרי כמו שאמרת איל מנפחים את האלמנטים בשביל שאנשים יחשבו שיותר אלמנטים זה יותר טוב.. אז מה הקטע פה ?

דרך אגב איל אם אני לא טועה היתה חנות שהפנת אותי אליה והוא הסביר לי למה זה טו ואי אני לא בטוח אם הוא נתן הצדקה אם זה יותר טוב או פחות טוב אבל לפי מיטב הבנתי היה הסבר כל שהו.. אם למישהו יש מושג אני אשמח לשמוע את ההסבר שוב .. זה פשוט משגע אותי

תודה מראש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...