Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

!!! אירוע הקארטינג בנחשונים, קיראו והצביעו !!!

מנהל המערכת
שימו לב! השרשור הזה בן 7834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

האם על CarsForum להשתתף באירוע כקבוצה?  

38 הצבעות

1. 1. האם על CarsForum להשתתף באירוע כקבוצה?

• להשתתף בתחרות הפורומים
    • לא להשתתף בתחרות הפורומים
    • קארטינג? זה כמו מכוניות מתנגשות?

פוסטים מומלצים

כתבתי תגובה מפורטת והגיונית מאוד אך אני נמנע מלפרסמה עקב דאגה לשמי הטוב וחוסר עניין בתביעת דיבה מצד אחד הצדדים. בקצרה, אבקשכם להזכר בדיון שנערך פה- "פיין טיונינג-מה בדבר קצת פיין סרביס" כמדומני ולנסות לחשוב על הקשר בין הדיון ההוא למקרה זה (יחס מצד בעל עסק אמרתם?). אני את שלי אמרתי על אף שזו הגרסא המתומצתת והיא רחוקה עוד מהמלאה.

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה זה צריך להפוך לבעיה של כל חברי CF?

כי לחברי פורום CF אכפת אם חבר שלהם מנודה מהארוע.

כתבת שיש לזכור כי אנחנו חברים לתחביב מסויים כולנו, הן אם אתה חבר CF , תפוז , YNET או כל פורום אחר.

נכון!

בדיוק בגלל זה אני עשיתי את המאמצים לארגן ארוע שיכלול חובבי רכב מכל התחומים.

ערב משותף לכולם, בעיסוק שכולנו אוהבים, ושכולם יהנו ממנו ביחד.

הכל עם כוונות טהורות, רצון טוב והתלהבות מצד כולם.

מאמצים לחוד, ודאגה שכולם יוכלו להגיע לחוד. לי ולעוד כמה אנשים, מפריע היחס הזה ואנחנו לא מוכנים להגיע.

אז זה כבר לא רק דני, אלא יותר. כמה אנשים צריכים לא לרצות לבוא כדי שתבין שאתה טועה בגישה? אתה מתעקש לקיים את הארוע ויהי מה, מתעלם לחלוטין מהבעייתיות שזה יוצר.

יש כאן מי שזוכר למה הופסקו המרוצים באשקלון.

יש כאן מי שיודעים מה הבעיות בענף מרוצי השטח של האופנועים

ובטח יש עוד דוגמאות שאני לא מכיר.

בעיית אגו. בעייה להבין את הרצונות והצרכים של מי שלא מסכים איתך ולנסות להרים ארוע עם הסכמה כוללת. איפה אתה בדיוק עוזר לזה ג'רמי, כשאתה לא מוכן לשמוע שהארוע רחמנא ליצלן יתקיים במקום אחר?

אתם רוצים להצטרף לרשימה של מי שמונעים את קידום התרבות המוטורית והספורט המוטורי בארץ?

רגשות אשם, יפה.

כואב לי לראות את זה.

כואב לי יותר לראות אנשים שלא מזיז להם מחבריהם, ולא אכפת להם לדרוס אותם בדרך לקיום ארוע מוטורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי דבריו של שמר - אנחנו שוחחנו עם ההנהלה שם ונאמרו לנו דברים אחרים, כמו כן ראה את דבריה של שיר בתפוז - אבל אם הם החליטו עכשיו על משהו אחר, זכותם.

ודבר אחרון - איך זה יכול להיות יום-FUN של "נתינה בגז" כשלחבר פורום נאסר לעלות? לא אכפת לך ממנו? מאילו חברי פורום כן אכפת לך?

כנראה שההנהלה ראתה את הצד ההגיוני של הדברים.

אכפת לי מכל חברי כל הפורומים.

אכפת לי גם מדני. אבל אכפת לי יותר מ 80 חברי פורומים שאין להם שום ויכוח או בעיה עם דוד.

אני לא חושב שכל חברי הפורומים צריכים להפגע בגלל אדם, שהוא במקרה חבר פורום, שנכנס לויכוח עם בעל המסלול.

אין לדעתי קשר בין הדברים.

לירן: העובדה שדוד לא נותן לדני לעלות על המסלול לא קשורה אליך. היא גם לא קשורה ל CF. היא לא קשורה לכלום. תסביר לי מה לדעתך הקשר בין אי השתתפותך בארוע לבין העובדה שדני הורחק מהמסלול?

ראלימן: אתם תמיד יכולים ללכת לקארטינג כמה שאתם רוצים.

יש כבר מסורת שפעם בכמה זמן עושים אליפות פורומים. זה מגבש את החברה' מכל הפורומים, זה ארוע כייפי שמשאיר בדרך כלל טעם טוב בפה ובדם.

כמה שיותר פורומים ישתתפו, ככה יותר טוב, ויהיה יותר כיף.

אתה באמת מעדיף לבוא ולמהוג לבד במסלול מאשר לנהוג עבור קבוצה, ולהביא תוצאות שאולי יסייעו לקבוצה שלך לנצח?

אתה באמת לא רואה את הערך המוסף של הארוע הזה על פני כל מפגש רגיל בקארטינג?

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שצריך להפסיק את הויכוח כאן ועכשיו.

זה כבר גולש לפסים אישיים ,וחבל.

יש לי הרבה מה להגיד , אבל אני בטוח שאין צורך להטיל רפש אחד בשני דווקא מעל דפי הפורום.

פעם הבאה שניפגש אני מבטיח להגיד את מה שאני חושב.

בואו נפסיק עם זה כאן.

מי שרוצה שיגיע , מי שלא שיישאר במקומו - ושלום על ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב...

כמו שבטח ראיתם התכוונתי להגיע למירוץ וגם להתחרות בו,

אחרי התחבטויות רבות שלי עם עצמי, אנוכי וישי, הגעתנו להחלטה הבאה:

אני לא יכול להרשות לעצמי להתחרות.

זאת כל עוד יש אדם אחר שרוצה להתחרות אך נמנע ממנו לעשות זאת.

השיקול פשוט בעצם...

מה אם אני הייתי זה שמוחרם מהמסלול?

וזה שיקול שכל אחד מכם צריך לעשות.

האמת הוויכוח הזה כבר עלה לי על העצבים כ"כ הרבה פעמים וכבר לא יכולתי לשמוע את הטענות השונות כל פעם מחדש, לתומי חשבתי שהוא נובע מעקשנות של שני הצדדים.

עתה, כשאני רואה שצד אחד מוכן להתפשר והצד השני איננו מוכן כלל ועיקר, אני יודע לצד איזה מהצדדים עלי להתייצב.

ליום חמישי אני עדיין מתכוון להגיע, אך מכספי שלי דוד לא יהנה, לפחות לא בהזדמנות הזאת והוא בטח יודע שהוא נהנה ממנו כבר בכמה וכמה הזדמנויות אחרות.

דני, אני מקווה שגם אתה מתכוון להגיע בחמישי אם לא כמשתתף לפחות כצופה.

אני אהיה לצידך ביציע.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכפת לי מכל חברי כל הפורומים.

אכפת לי גם מדני. אבל אכפת לי יותר מ 80 חברי פורומים שאין להם שום ויכוח או בעיה עם דוד.

אני לא חושב שכל חברי הפורומים צריכים להפגע בגלל אדם, שהוא במקרה חבר פורום, שנכנס לויכוח עם בעל המסלול.

אין לדעתי קשר בין הדברים.

אתה באמת לא רואה את הערך המוסף של הארוע הזה על פני כל מפגש רגיל בקארטינג?

אני לא רואה את הערך של הארוע כשהוא מוצלל ע"י הבזיון שאירע אז והפוטנציאל הלא רע שהוא ישוחזר בארוע הקרוב.

האם הפעם יהיה זה אתה? לך תדע.

אם היה אכפת לך מכל חברי הפורום, לא היית מוכר אותם (כן, לא אותו - אותם - דני לא לבד פה למרות מה שאתה מנסה לשכנע את עצמך) תמורת מסלול "כיפי" יותר לכאורה או קצת יותר מקום לשבת.

חברי הפורום לא יפגעו ממעבר לנתניה - הם לא היו יודעים אם היינו בוחרים בנתניה מבראשית.

אבל דני יפגע - וכך גם חברי פורום נוספים פה (אצלנו עוד יש חברי פורום, אנחנו דואגים שישארו גם אם הם לא ממליצים על אלמרה או אימפרזה ונסיעת מבחן חובה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן לדעתי הטעות המהותית בגישה שלכם.

דני לא מנודה מהארוע הזה.

הוא מנוע מלעלות על המסלול בנחשונים.

הוא היה מנוע מלעלות על המסלול בנחשונים עוד הרבה לפני ש CF קרם עור וגידים.

אם דני היה חבר YNET, הוא עדיין היה מנוע מלעלות על מסלול נחשונים.

גם אם אף אחד כאן לא היה מכיר את דני, הוא עדיין היה מנוע מלעלות על המסלול.

אין קשר בין ההרחקה של דני מהמסלול לפורום CF. עד אתמול דוד אפילו לא ידע מה זה CF.

אני אפסיק כאן להגיב בשרשור הזה.

אמרתי את מה שיש לי להגיד.

יהיה לי ולכולם מאוד חבל אם CF לא ישתתפו.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן לדעתי הטעות המהותית בגישה שלכם.

דני לא מנודה מהארוע הזה.

הוא מנוע מלעלות על המסלול בנחשונים.

הוא היה מנוע מלעלות על המסלול בנחשונים עוד הרבה לפני ש CF קרם עור וגידים.

אם דני היה חבר YNET, הוא עדיין היה מנוע מלעלות על מסלול נחשונים.

גם אם אף אחד כאן לא היה מכיר את דני, הוא עדיין היה מנוע מלעלות על המסלול.

אין קשר בין ההרחקה של דני מהמסלול לפורום CF. עד אתמול דוד אפילו לא ידע מה זה CF.

יהיה לי ולכולם מאוד חבל אם CF לא ישתתפו.

סילוק מהמסלול, או מהמקום כולו - היינו אח!

מה ההבדל? אתה רוצה לשבת ביציע ולהסתכל? אתה לא רוצה להתחרות? לא מגיע לדני להתחרות?

שים את עצמך במקומו ותחשוב רגע על טובת אחרים.

אני אפסיק כאן להגיב בשרשור הזה.

אמרתי את מה שיש לי להגיד.

אין ספק.

העניין מוצה גם מבחינתי, כשאין צד שני שמקשיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יפה לראות את החיים מבעד למשקפיים ורודים - אבל לכל עסק יש לקוחות מרוצים ולא מרוצים.

זו, לדעתי, לא סיבה למנוע מחברי הפורומים שאין להם בעיה עם דוד להתחרות בנחשונים. עדיין לא זכור לי ש CF הוא הפרקליט של דני_G או שותף פעיל בסקרים של מינה צמח לבדיקת רמת השירות בבית עסק בישראל !

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שיש כאן כמה אנשים לא אוביקטיביים, בין אם הם חברים של.. או מארגנים של...

אני מרשה לעצמי להשתתף בדיון. יש להדגיש שאני לא מכיר את מקרה דוד-דני בכלל (חוץ מהדיון של יום שישי עם שלומי זרזיר ושות').

יש חוט מקשר בין פיין-טיונינג, דרך מוסכי PSA והפאנצ'ר-מאעכר בפ"ת ועד לדוד ונחשונים.

בלי להתייחס לכל אחד מהמקרים (ולא לציין מי צודק איפה).

שאלת השאלות מבחינתי, היא שאלת השירות.

ככה, הייתי רוצה ושמח אם היו עונים לי על השאלות הנ"ל -

1. האם הריב בין דני-דוד (שלא קשור לפורום כמו שהבנתי, אלא עתיק יומין) הוא ריב פרטי?

2. האם מניעת הנסיעה של דני היא סתם כי בא לדוד להראות למי יש יותר גדול, הוא סתם עצבני על דני? או שזה בגלל שדני הרס/פגע/נהג מסוכן במיוחד לפי דעתו (שיקול טכני)?

אם יתברר שדוד הנ"ל סתם שונא את דני ולא רוצה לתת לו להתחרות (ולא משנה איך הוא מתרץ את זה), אז לפי דעתי זה תת-רמה, במקום כזה לא הייתי רוצה להיות (הוא לא יהיה הראשון שאני אחרים אותו, לא משנה באיזה תחום הוא עוסק).

אך אם יתברר שהמניעה היא משיקולים טכניים, למשל שהוא חושב שדני גורם נזק לציוד שלו ומסכן את בריאות המשתתפים, לפי דעתי זכותו של דוד למנוע ממנו להתחרות.

*** חשוב לציין, האם זה התירוץ האמיתי או שזה סתם כיסתו"ח של תירוץ שדוד המציא***

לי לא חשובה שום תרבות מוטורית what so ever אם דבר ראשון אין תרבות במובן הבסיסי ביותר.

אם בתחום המוטורי בארץ אין תרבות מספקת (למשל מה שג'רמי אמר לגבי אשקלון, אופנועים) אז כנראה שלא מגיעה לנו הזכות לתרבות מוטורית.

קודם כל שנדע להתנהג יפה לכל אדם (תרבות), אחרי זה שנדע לנהוג ולהתחרות בכיף (תרבות מוטורית)

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל שהוא חושב שדני גורם נזק לציוד שלו ומסכן את בריאות המשתתפים

דני עבר על תקנה מוטורית (של נחשונים), לא עברה ציבורית מסוכנת כמו במקרה השני.

מי כאן היה רוצה שלילה לצמיתות לנהיגה בכביש ציבורי, על שנתן לעקוף לרכב אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שיש כאן כמה אנשים לא אוביקטיביים, בין אם הם חברים של.. או מארגנים של...

תגיד משהו רועי, אתה חושב שיש לי או לג'רמי איזשהו אינטרס מלבד זה שאנחנו רוצים שיבואו כמה שיותר משתתפים ושהאירוע יסב הנאה רבה יותר.

לשאר הדברים אין הרבה טעם להתייחס, אבל לגבי 1, אז כן, לגבי 2, ע"פ דוד זה טכני.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג"רמי , אני מבין אותך ואני מבין את הכוונות שלך

ולכן גם אני מוריד את הכובע על ההשקעה הרבה

במפגשים מסוג אלו ואני בטוח שרוב הפורום כך..

לירן: העובדה שדוד לא נותן לדני לעלות על המסלול לא קשורה אליך. היא גם לא קשורה ל CF. היא לא קשורה לכלום. תסביר לי מה לדעתך הקשר בין אי השתתפותך בארוע לבין העובדה שדני הורחק מהמסלול?

העובדה שדוד לא נותן לדני לעלות על המסלול קשורה אלי כמו שהיא קשורה

לכול משתתף פעיל כאן ובוואי נט , אני אישית לא מחשיב את עצמי שייך לפורום זה או אחר

אני מדבר ממה שאני מרגיש..

ומה שאני מרגיש לגבי הנושא זה שאם חלק מהפורום , משתתף , אדם , לא ישותף עקב

חילוקי דעות אי אלו , וושאר חברי הפורום כן ישתתפו ותיווצר אפלייה

האירוע יהיה חסר כול רוח ספורטיבית , כייף או כול מה שאפיין אותו עד הלום..

שוב אני רוצה להדגיש , אני לא בא להכשיל את האירוע אלא אומר את

דעתי האישית בלבד..

מצטער אם פגעתי..., לירן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוט מקשר בין פיין-טיונינג, דרך מוסכי PSA והפאנצ'ר-מאעכר בפ"ת ועד לדוד ונחשונים.

בלי להתייחס לכל אחד מהמקרים (ולא לציין מי צודק איפה).

אין שום קשר.

אתה לא מכיר את הסיטואציות בכלל...תהיה בטוח שחלק מהאנשים מנסים לנהל את מלחמתם על גבי הפורום - ולא משנה "פתאום" כמה לקוחות מרוצים יש לאותו בית עסק.

נכון, מדד שירות נמדד גם לפי אופן טיפול העסק בבעיה - אבל אין לעשות הכללה גורפת על סמך מקרה בודד אחד. ישנם הרבה נותני שירות שמשנים את המדיניות שלהם לעיתים קרובות כתוצאה ממקרים כאלו...מקרה אחד אינו מקום למדד.

אל תשכח דבר נוסף - לא כל האנשים שווים ברמת ההתנהגות וצורת דיבור שלהם וזה בהחלט יכול לשנות את יחסו של נותן השירות. חרא, אבל זו המציאות.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל שהוא חושב שדני גורם נזק לציוד שלו ומסכן את בריאות המשתתפים

דני עבר על תקנה מוטורית (של נחשונים), לא עברה ציבורית מסוכנת כמו במקרה השני.

מי כאן היה רוצה שלילה לצמיתות לנהיגה בכביש ציבורי, על שנתן לעקוף לרכב אחר?

רועי מצטער אבל אתה ממש קשקשן, ומצדי תצנזר, אבל אתה לא היית שם, אתה לא ראית מה היה, אתה לא יודע מה היה, אתה ש-מ-ע-ת מה קרה. חוצמזה ששמעת את הצד של דני. מזכיר את כוכבי שמצטט מבחנים של אוטו.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...