Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

!!! אירוע הקארטינג בנחשונים, קיראו והצביעו !!!

מנהל המערכת
שימו לב! השרשור הזה בן 7834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

האם על CarsForum להשתתף באירוע כקבוצה?  

38 הצבעות

1. 1. האם על CarsForum להשתתף באירוע כקבוצה?

• להשתתף בתחרות הפורומים
    • לא להשתתף בתחרות הפורומים
    • קארטינג? זה כמו מכוניות מתנגשות?

פוסטים מומלצים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איציק, לא מדובר במקרה אחד.

ידוע, למרות שבאף אחת מהסיטואציות לא אני ולא אתה נכחנו.

בנוגע ל'מקרה בודד' -> קבל תיקון -> "מקרים בודדים".

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שקראתי את הכל...כן אני יודע לקרוא.

אני עדיין לא מבין למה דוד הזה שומר טינה לדני?????,איזה מין דבר זה שיהיה ריב כזה או אחר באירוע מסויים שדני הורחק ממנו,אבל למה באירוע הבא דני לא יכול להשתתף. זה לא חוקי כדורגל שמקבלים כרטיס אדום.

וחוץ מזה אני עדיין לא ראיתי שמרחיקים את שומכאר מהליגה אומנם הוא קיבל עונש הקבוצה יותר נכון על תרגיל דומה וגם דני קיבל עונש,אז מה הבעיה????

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיציק :

לא התכוונתי להביע דעה על המקרים, פשוט כולם נוגעים לעניין השירות, שהוא קשור לנושא הדיון כאן.

לרועי וירון :

אם באמת הסיבה למניעת השתתפותו של דני היא טכנית, אז זכותו של דוד כבעל עסק שחוקיו ברורים, למנוע את הסיכוי של מי מהלקוחות לפגוע לו בעסק.

אם כל זה נכון, לפי דעתי אסור להחרים את האירוע כ-פורום, אלא כיחידי (אם בכלל).

כי אם לדעת מספר אנשים רצוי למען החברות לא להשתתף, זה מקובל, אך כשהם מגיעים כפורום יש לזה סמכות וצורה אחרת.

כל זה לא משנה את העובדה שאני מאוד מעריך את דני ולא חושב שהוא כזה "מופרע" :lol: שיעשה שטויות סתם. אני חושב גם, שאם דוד (לפי הסיפורים) היה קצת יורד מהעץ הגבוה שהוא טיפס עליו, היה יכול להיות הרבה יותר טוב.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם דוד מתחיל לעשות סלקציה על סמך מי שרב איתו לא עולה ומי שלא עולה ולכסות את זה בתירוץ של "דני נהג מסוכן" בהתחשב בזה שהוא מרוויח הון תועפות מאירוע שכזה (לא נכנס לכיס שלו.) אז אולי שלא נבוא לתחרות "למי יש ז*ן יותר גדול מדוד".

בכל מקרה אני חושב שכבר עכשיו האירוע מאבד הרבה מן הFUN שלו, וחבל.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל שהוא חושב שדני גורם נזק לציוד שלו ומסכן את בריאות המשתתפים

דני עבר על תקנה מוטורית (של נחשונים), לא עברה ציבורית מסוכנת כמו במקרה השני.

מי כאן היה רוצה שלילה לצמיתות לנהיגה בכביש ציבורי, על שנתן לעקוף לרכב אחר?

נכון. דני חרג מהכללים שדוד קבע.

דוד הוא בעל המסלול, והוא קובע מה יהיה על המסלול. המסלול אינו כביש ציבורי, וחוקי התעבורה לא חלים שם. רק החוקים של דוד.

כמו בכל ארוע ספורט מוטורי (ומי אם לא דני אמור לדעת את זה), אם השופט/מרשל/בעל המסלול קובע משהו, על הנהג קודם כל לצייט להוראות, ואח"כ הוא יכול לערער.

ככה זה היה תמיד, ככה יהיה ביום חמישי, וככה זה יהיה תמיד.

אז אם אתה מתעקש לראות את זה כך, הרי דני הוא בכלל זה שגרם לכל הפיצוץ, כי הוא התווכח ולא ציית להוראות.

אז אתם בעצם תומכים באדם שהתנהג בחוסר ספורטיביות על המסלול.

ותחשבו על זה.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני לא קיים את ההוראות, משום שלא תודרך עליהן לפני העלייה למסלול.

כל שנעשה הוא הרחקה בלי אזהרה - תחשוב על זה ג'רמי, כשתעבור לא ביודעין על איזו תקנה חדשה שדויד ימציא - והוא יזרוק אותך החוצה.

האם עבירה חד פעמית מצדיקה הרחקה לצמיתות? למה כשעובר נהג מקצועי עברה הוא נקנס בנקודות או מורחק למרוץ אחד ולא לצמיתות? מה ההבדל?

זה לא שדני דרס את הבת של דויד שם ואז וידא הריגה ברוורס.

מדובר בעבירה "תעבורתית" מינורית להחריד.

היחס שדני מקבל (הוא ואחרים במקרים אחרים) - הוא שצריך להוציא את כספינו משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרועי וירון :

אם באמת הסיבה למניעת השתתפותו של דני היא טכנית, אז זכותו של דוד כבעל עסק שחוקיו ברורים, למנוע את הסיכוי של מי מהלקוחות לפגוע לו בעסק.

כי אם לדעת מספר אנשים רצוי למען החברות לא להשתתף, זה מקובל, אך כשהם מגיעים כפורום יש לזה סמכות וצורה אחרת.

מדובר בעבירה מוטורית ולא טכנית בשום אופן - שבמסלולים אחרים אני בכלל בספק אם היא אסורה - ובמיוחד בשעת מרוצים. הרי אסור לעקוף במירוץ? היש אבסורד גדול מזה?

וזה אפילו לא זה שהוא עקף - נהפוך הוא - דני נעקף (נתן לעקוף) ולכן גורש.

אבוי לבושה לבנאדם שנעקף במירוץ קארטינג!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני לא קיים את ההוראות, משום שלא תודרך עליהן לפני העלייה למסלול.

כל שנעשה הוא הרחקה בלי אזהרה - תחשוב על זה ג'רמי, כשתעבור לא ביודעין על איזו תקנה חדשה שדויד ימציא - והוא יזרוק אותך החוצה.

האם עבירה חד פעמית מצדיקה הרחקה לצמיתות? למה כשעובר נהג מקצועי עברה הוא נקנס בנקודות או מורחק למרוץ אחד ולא לצמיתות? מה ההבדל?

זה לא שדני דרס את הבת של דויד שם ואז וידא הריגה ברוורס.

מדובר בעבירה "תעבורתית" מינורית להחריד.

היחס שדני מקבל (הוא ואחרים במקרים אחרים) - הוא שצריך להוציא את כספינו משם.

זה לא מה שאמרתי + כמה תוספות קטנות?

קטנוני שכמותך. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה שאני מרגיש לגבי הנושא זה שאם חלק מהפורום , משתתף , אדם , לא ישותף עקב

חילוקי דעות אי אלו , וושאר חברי הפורום כן ישתתפו ותיווצר אפלייה

האירוע יהיה חסר כול רוח ספורטיבית , כייף או כול מה שאפיין אותו עד הלום..

שוב אני רוצה להדגיש , אני לא בא להכשיל את האירוע אלא אומר את

דעתי האישית בלבד..

אני לא מבין כאן דבר אחד:

עד שלשום הכל היה טוב ויפה , ודויד היה נותן שירות מדופלם,וכולם הסתערו בהמוניהם כדי להשתתף.

מצד שני דני היה זה שהתנגד לנהוג בנחשונים,והביע את דעתו כנגד קיום המירוץ שם. לא ראיתי אף אחד מוחה על ה"אפלייה" כביכול כנגד המסלול.

פתאום דני החליט שהוא כן נוהג , ואז דויד - מסיבותיו שלו ועקב העבר , החליט שהוא לא מעוניין לתת לדני את האפשרות לנהוג שם.

אני לא משתגע,בלשון המעטה,על ההחלטה הזו - אבל מכאן להקצין ולהאשים באפלייה?

לא לעניין חברים.

אני בטוח לגמרי שעבור דויד לפחות - העניין החל כבעייה טכנית בנהיגתו של דני , ולא בגלל שדני אשכנזי/נוהג על צרפתיות/בעל עיניים כחולות/נהג מירוצים/מה שתבחרו.

אין שום קשר בין זה לבין היותו של דני חבר בפורום או חבר של מישהו מהנוכחים.

אז ריב/ויכוח בין שני אנשים שלא הצליחו להסתדר - יש כאן. אפלייה? לא נראה לי... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ROY306, למרות כל מה שנאמר, אל נא לשכוח מספר דברים חשובים:

1. הפורום נועד בשבילנו: לחלוק מידע , להעזר אחד בשני כשיש בעיות, סתם לקשקש כשאין מה לעשות, לקבל המלצות בכל מה שקשור לרכב (קניה/מכירה/סטראו/תיקונים וכיוצ"ב) וכל הזמן לדבר ולדבר ולדבר על מה שכולם אוהבים, מכוניות.

2. מטרת הפורום אינה לעשות מלחמות או להגן על משתמשי הפורום - כך אני רואה זאת.

אינני יודע למה ההנהלה בחרה במה שבחרה - ואת דעתי כבר הבעתי.

זכותו של דני להעלות הודעה לפורום ולהשמיץ את מי שירצה וכמה שהוא רוצה - בכיף. אין לי שמץ של מושג למה הנהלת הפורום בחרה לפתוח אגודת נפגעי קארטינג נחשונים ולהגן עליהם.

זו הודעתי האחרונה בנושא (להערב), אני הולך לראות סרט, ביי.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרועי וירון :

מדובר בעבירה מוטורית ולא טכנית בשום אופן - שבמסלולים אחרים אני בכלל בספק אם היא אסורה - ובמיוחד בשעת מרוצים. הרי אסור לעקוף במירוץ? היש אבסורד גדול מזה?

וזה אפילו לא זה שהוא עקף - נהפוך הוא - דני נעקף (נתן לעקוף) ולכן גורש.

אבוי לבושה לבנאדם שנעקף במירוץ קארטינג!

לא היה מדובר בשעת מרוץ, אלא בשעת אימון.

מי שנמצא על המסלול אינו בעל זכות או מעמד להחליט בשביל מנהל המסלול מה נכון ומה לא נכון. רק בעל המסלול מוסמך לכך, וכל הנהגים על המסלול צריכים לציית לו.

דני בחר להתווכח ולהסתכסך עם דוד.

אם העניין היה נגמר בכך, אין לי ספק שדוד היה מתיר לדני לחזור למסלול.

על פי שיחותי עם דוד, הוא לא מוכן לתת לדני לעלות על המסלול מכיוון שלדבריו דני לכלך עליו באינטרנט לאחר הארוע, ועל זה הוא לא מוכן לסלוח.

לי אין כוונה לחזור אחורה ולחפש את הודעותיו של דני בנושא, אבל אני זוכר את הודעותיו בנושא, ואני זוכר שאני הגבתי בכעס מסויים על ההודעות האלה שלו.

ואני שואל שוב: למה אתם צריכים להפסיד השתתפות בארוע בגלל שדני ודוד מסוכסכים?

דוד לא היה מגיע לשום פיצוץ עם דני אילו דני היה מציית להוראותיו של דוד על המסלול.

אגב - לדבריו של דוד, הוא ביקש פעם אחת מדני להפסיק לנהוג כפי שנהג, ואח"כ דני המשיך לעשות כן, ורק אח"כ הוא הוריד אותו מהמסלול.

אני לא מנסה לקבוע מי צודק כאן, ואני לא יודע מי צודק כאן, וכנראה שגם אתם לא יודעים. ברור כי דני ימשיך לדבוק בגרסתו, ודוד בגרסתו.

ואני שואל שוב: למה אתם צריכים להפסיד השתתפות בארוע בגלל שדני ודוד לא היו מסוגלים לנהל את הויכוח ביניהם בכבוד וכמו בני אדם מתורבתים?

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני שואל שוב: למה אתם צריכים להפסיד השתתפות בארוע בגלל שדני ודוד לא היו מסוגלים לנהל את הויכוח ביניהם בכבוד וכמו בני אדם מתורבתים?

כי אנחנו מוכנים לבלוע את הרוק, ורחמנא ליצלן לעשות טוב בלב לחבר פורום.

אנחנו גם מוכנים לארגן ארוע נפרד, ללא הסיכסוך וללא הקרב.

אז לא נהייה אלופי הפורומים, אבל לפחות שמרנו על העקרונות שלנו ולא שכבנו על הגב עם רגליים פתוחות.

לאיציק:

פורום, כקהילה של חברים שבאים לדון - ומעל לכל כגוף צרכני - ראוי יעשה אם ישים את טובת חבריו בראש מעייניו - זה יבטיח את רצונם לשוב לפורום ואת היותה של הקהילה פורייה ומרוצה.

פורום כמו שלנו משיג לא רק הנחות לחברי הפורום שלו, אלא גם עוזר להם להשיג שרות ראוי והמקומות הנהנים משיתוף הפעולה הכלכלי איתנו ראוי שידאגו לספק שרות ראוי אחרת העסקה לא משתלמת לחברי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכסוך היחידי כאן הוא הסכסוך שאתם במו ידכם יצרתם ביומיים האחרונים.....

עצוב....

למרות הגישה הפתוחה והאדיבה שלך ג'רמי, אני לא מתכוון לשרשורים ולשיחות בין הנהלות הפורומים לבין עצמן בהודעתי הקודמת - אלא לסכסוך בין חבר הפורום שלנו למקום הארוע.

ושוב, מה שעצוב פה הוא שיש אנשים שחשוב להם יותר קיום FUN משחשובים להם החברים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...