Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

!!! אירוע הקארטינג בנחשונים, קיראו והצביעו !!!

מנהל המערכת
שימו לב! השרשור הזה בן 7829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

האם על CarsForum להשתתף באירוע כקבוצה?  

38 הצבעות

1. 1. האם על CarsForum להשתתף באירוע כקבוצה?

• להשתתף בתחרות הפורומים
    • לא להשתתף בתחרות הפורומים
    • קארטינג? זה כמו מכוניות מתנגשות?

פוסטים מומלצים

אתה קרוב להתחיל לטעון על נחלת אבות או זכות השיבה...

אם היית מעלה טענות על כך שבמסלול הזה המכוניות דפוקות,או שקורעים את המשתתפים במחיר,או שגונבים לנו בהקפות או כל פעולה שפוגעת בנו כצרכנים - סחטיין עליקום.

הייתי מעמיד את הלאנטיכס שלי בכניסה לאתר ומונע מאחרים להיכנס כאות תמיכה.

אבל כאן? לא פותחים רגליים? :shock: מה הקשר?

אם מישהו (בלי להזכיר שמות) היה נכנס לפורום , מתנהג לפי ראות עיניו, ולפי דעת המנהל זה לא היה תואם את רוח הפורום - גם אם למראית עין זה בתחום שניתן לסבול אותו, ולאחר מכן - אותו אחד היה ממשיך בדרכו , בלי קשר למה שאותו מנהל פורום ביקש. לא הייתם מונעים ממנו להמשיך?

כמו שג'רמי אמר - אצל מישהו אחר בבית מתנהגים לפי הכללים של בעל הבית.גם אם לא מוצא חן בעיניכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא הולך לאנשים הביתה ומשלם להם על שיבזו אותי, אולי אצלך ואצל ג'רמי זה שונה אני לא יודע.

כנראה גם, שאצלך שרות בזיוני מסתכם רק באם זה בולט כמו ניאון בחדר חושך ואם זה פוגע בכולם ומיד.

הפגיעה בדני היא תקדים אפשרי לפגיעה בכל חבר פורום - ורובנו כידוע לך בורים לא קטנים בנוגע לחוקי המסלול המיוחדים של דויד.

אני לא רוצה לעוף החוצה בצעקות מהמסלול כי לא ידעתי או כי טעיתי, בטח אם עשיתי כן בתום לב.

רק לידיעתך, כל יום יש מישהו שנכנס לפורום זה וכותב נגד רוחו ודעתו של מנהל הפורום שכותב את שורות אלה. לא להכל אני מסכים ולא הכל נראה לי. אבל בניגוד למסלול נחשונים, אני לא מוחק ולא כופה את מרותי על מי שלא ביצע עבירה חמורה - שבלקסיקון הפורום כרגע יכולה להיות רק נזק לאתר או נזק לחבר פורום אחר, ולא כתיבה על כך שפוקוס היא עגלה או שלנטיס היא חיית שטח.

אני לא חושב, במקביל, שזה ראוי שלקוח שעבר על תקנה מסכנה של עקיפה, יורחק לצמיתות (או בכלל) מהמסלול אם לא הכיר את הדרישה הזאת מאת בעלי המסלול.

לכל דבר יש דרך וצורה.

לסיכום שוב - לבית של מי שמכה אותי, לא אלך ולא אמליץ לאחרים ללכת.

שים לב שאנחנו לא מבצעים החלטת הנהלה (אם כי יכולנו לעשות כן) אלא נותנים לחברי הפורום להחליט ולשפוט בעצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נקרא S&M :)

בכל מקרה - אתם מסלפים את העובדות. ההרחקה היא בפירוש לא בגלל האירוע,אלא בעקבות כל השתלשלות האירועים מרגע העבירה ועד היום.

תרשה לי לפקפק במה שכתבת על הצנזורה.

אם ננקוב בשמות - אתה היית מרשה למישהו להתנהג כאן בסגנון כוכבי? הרי כאן לא פורום ציבורי.

בדיוק אותו דבר ידידי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמרתי נפשי מהשרשור הזה עד עכשיו, אבל אני פשוט חיייייב.

זורח - באמת שלא צונזרת, אני מחקתי לך הודעה אחת בגלל שכל שכללת בה

היה סימן thumbs-up וציטוט של ג'רמי שהתחרפן (הציטוט, כלומר - לא ג'רמי :lol: ).

אל תעלב, לא היתה כוונה לצנזר, אם כי התגובה היתה לא עניינית משהו.

בקיצור, באופן אישי אני בעד פעולה לפי החלטת הסקר. שלטון הרוב וכל זה - אולי

אחרי הקארטינג (או לא הקארטינג, בהתאם להחלטה) - כאשר הפכנו לדמוקרטיה אמיתית,

נוכל להתחיל לגבות מהמשתמשים כסף ע"מ לממן טיסות לחול למנהלים, ונקים ישיבות

שבהן אנשים "ימותו באוהלה של מוטוריקה". אבל מאוחר ואני מסטול לגמרי מעייפות, אז אקצר.

למרות כל הנאמר ואי לכך שהנאמר לעיל להוציא סעיף 2 מקף בית, והיה ואם היה

כאן בלאגן גדול.

ומי זה הכוכבי הזה שאתם כל הזמן מדברים עליו? גם הוא היה בקארטינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשה לי לפקפק במה שכתבת על הצנזורה.

אם ננקוב בשמות - אתה היית מרשה למישהו להתנהג כאן בסגנון כוכבי? הרי כאן לא פורום ציבורי.

בדיוק אותו דבר ידידי...

זה לא אותו דבר, משום ש"עבירות" נוסח כוכבי גורמות נזק לפורום ולחבריו (ראה מה קרה לYNET) כך שזה נכלל בהגדרה של עבירות חמורות - אם זה נעשה לצרכים פרוורטיים, פרובוקציות ובעיות נפשיות לכאורה של אדם זה או אחר (ולא לצורך הבעת דיעה כנה מתוך נסיון \ חוסר נסיון).

אז זה לא אותו הדבר, מסכים?

זה נקרא S&M

מה זה S&M? אני מצפה לתדרוך מלא + הדגמה במועדון ה-5, תודה.

;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים...

אני חדש,,חם חם מהתנור!

קודם כל אני חבר בפורום MAX TUNING,

ואני מדגיש את זה כי חשוב לי שהפורם שלכם ישתתף וזאת כדי ליצור תחרותיות,וכל העניינים שסובבים בפגישה במסלול.

לדעתי לא כדאי לוותר על יום חמישי בגלל דני.

עכשיו דני שלא תבין לא נכון! אני לא אומר את זה בזילזול כלפיך, אני לא מכיר אותך..ולא את דוד, ולא את המקרה שהיה בינכם אבל בחייייייייייייך ..ובחייכם אנשים! עד שיש מיפגש כזה...ואוירה טובה.... במצב של המדינה שלנו, ועוד אתם רוצים לבטל את כל זה בגלל ריב?

אישית דני אני הייתי אומר לחברה לכו תנצחוווו אני או יראה מהצד או חוויות אחר כך!

ואם אתם מדברים על דרך ארץ של בן אדם....אז מספיקקק דוד הוא דוד ואי אפשר לשנות אותו...תהנו מהמסלול שלו ותילמדו איך להתנהג איתו!

בכל מקרה אני מקוה מאד...שתגיעו בחמישי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שחורה לי זה לא מה שהיה באותו אירוע, אלא מה שקורה כעת.

בעל עסק לא מוכן לתת שירות למישהו בגלל רקע אישי.

אני מעסקים כאלה מתרחקת, כי עלול לבוא יום שבו ימנע השירות ממני בגלל סכסוך דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים, אנשים, אנשים !!!

במקום להמשיך להתווכח כאן על דברים שאינם נכונים כלל ו/או על נושאים שאינם רלוונטיים, אני ממליץ שתקראו את מה שכתבתי בת'רד שפתחתי תחת השם : "...את האמת, כל האמת, ורק את האמת... (על נחשונים)", לפני שתמשיכו לירות באוויר ...

בכל מקרה,

הגישה של "מי זה דני ולמה שאנחנו נוותר בשביל בן אדם אחד", היא הסיבה שבכל כך הרבה מקומות בארץ מקבלים שרות גרוע ושמים ז#% על הלקוחות (וכוכבי ישמח לתת כמה דוגמאות לכך). בדיוק בגלל זה, שברגע האמת כשיש ביד הציבור הכח לשנות, כל אחד חושב על עצמו.

אני לא חושב על עצמי ולא מונע מהארוע להתקיים, תעשו מה שאתם רוצים, נקודה.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עד עכשיו נמנעתי, אבל אני אוסיף כמה נקודות שנשכחו להם.

א. תקראו את ההודעה של דני .

ב. בגלל העובדה הפשוטה שלדוד מנשה יש מס' בעיות עם מס' אנשים מסוימים גם תפוז לא מעמידים קבוצה (זה לא דעה, זה עובדה).

ג. פשוט לא נראה לי הגיוני שפורום שאני מייצג , פורום שישלם כ 2400 שקל לכיסו של מנהל האתר (24 * 50 * 2 מקצים ) יקבל יחס של סלקציה ממי שאנו משלמים לו, ל-א ע-ו-ש-ה ה-י-ג-י-ו-ן .

ד. כשמעלים את מחירי הדלק בצרפת, *כל* נהגי המשאיות והמוניות והאוטובוסים שבטו, למרות שזה הרס את הבת מצווה של סופי שהחברות הכי טובות שלה מרי ושרי לא הגיעו בגלל שלא היה אוטובוסים, זה היה שווה, למשך כל החודשים הבאים אבא של מרי ואבא של שרי ואמא של סופי(אבא שלה בשלילה) שילמו פחות דלק ולא השתינו להם בפרצוף, ראייה לטווח קצר הביאה את מצב הצרכנות בארץ למה שהוא, ראייה לטווח קצר ממשיכה לעשות את זה גם כאן.

וג'רמי, מה שאתה לא מבין ואת זה גם אמרתי לך היום, זה לא אישי, לא ביני לבינך, לא בין דוד לדני , לא בין נהג המשאית לשרי ומרי, זה פשוט לא אישי, זה ראייה רחבה של הדברים שאתה מתקשה לראות.

אני את הכסף שלי ,לא ישים שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ... הנושא הזה לא מיצא את עצמו כי מהענין הזה אנחנו גולשים בכלל לדבר על השירותים המדינה שלנו.

בכל מקרה כדי לסגור פה ענין,,, דניבאותו יום כשדוד אמר לך שאתה מורחק או מה שהוא אמר,

לא חשבת לצאת גדול בענין ושבועים לפני תחרות הפורמים לתת לו צלצול ולהסדיר תענין?..

טוב...עכשיו זה לא המומנט הנכון,

ופתרון אין לי, כי מדובר פה בענין פשוט אבל מורכב.

בכל מקרה תעשה מה שאתה חושב שטוב לך, ותן טיפה התחשבות באחרים עקב המצב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מפיל הכל על דני?!?!?!?!?

הוא אישית לא רוצה לבוא,הוא לא אמר לכולם לא לבוא , הוא לא בא בגלל שהוא לא יכול להתחרות עקב סיכסוך ישן.

הדבר שחשוב כאן זה האם ללכת ביום חמישי ולראות מישהו עף בגלל שדוד לא כל כך אהב אותו?(דבר זה גורם ה-מ-ו-ן :cry: לחבר שעף מהמסלול בצעקות)

דעתי לדחות את המרוץ ,על מנת למצוא מסלול אחר . או לנסות לגבש את שני הצדדים על מנת שלא יהיו :agrue: במסלול שיגרמו לרוח לא ספורטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ידעת וגם אם לא...

מה שכתבתי זה לא משהו אישי נגדך אלא המציאות.

ציטוטים אני לא יביא כי אני לא אתחיל לחפור בארכיוני Y-NET.

שנינו יודעים על מה אני מדבר אז בוא לא ניתמם.

אני לא בא להגן על אף אחד מהצדדים ולכן לא אמשיך אפילו שיש לי הרבה מה להגיד.

מצטער שזה המצב אבל אני מתכוון להגיע בכל זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורון,

תחליט,

או שאתה פורס האשמות בפני כל חברי הפורום ומביא ציטוטים בכדי לגבות את דבריך,

או שאתה מוחק את ההודעה המשמיצה שכתבת !!

אם אין לך כח להביא ציטוטים, דבריך נשארים באוויר וזכותי לדרוש שהשמצות התלויות באוויר ואינן מגובות בציטוטים ימחקו.

אם אתה לא תמחוק, אבקש שההשמצה תמחק ע"י ההנהלה.

תודה.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורון,

תחליט,

.............................

תודה.

דני G.

לא בא לי להכניס ראש בריא למיטה חולה.

ההודעה נמחקה.

ושוב, שום דבר לא אישי ואני עוד מקווה להכיר אותך מתישהו.

אורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...