Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

!!! אירוע הקארטינג בנחשונים, קיראו והצביעו !!!

מנהל המערכת
שימו לב! השרשור הזה בן 7842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

האם על CarsForum להשתתף באירוע כקבוצה?  

38 הצבעות

1. 1. האם על CarsForum להשתתף באירוע כקבוצה?

• להשתתף בתחרות הפורומים
    • לא להשתתף בתחרות הפורומים
    • קארטינג? זה כמו מכוניות מתנגשות?

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכולם.

קראתי בעיון את טענות כל הצדדים הנוגעים בפרשה.

אין ספק בליבי שגם דני צודק וגם הנהלת "קרטינג נחשונים" צודקת...

אין טעם להיכנס לרשימה ארוכה של הכפשות והאשמות הדדיות אלו ואחרות מכיוון שלצערי המריבה היא בין דני לבין הנהלת המסלול.

אי-השתתפות מצד "קארזפורום" תהיה מבישה.

סוף סוף התחיל פורום זה לצבור תאוצה ולהגיע למעמד מכובד בקהיליית הפורומים הישראלית ואין ארוע חשוב מתחרות זו כדי להראות את כוכנו כמאסה.

אי-הגעה של חלק זה או אחר מחברי CF ייתפרש כעוד פילוג בפורום ויחזק את תדמיתנו כ"פורום של ילדים".

האם בין כל האופציות שהוצעו כגון מעבר לנתניה, החרמת התחרות וכו וכו וכו הוצעה גם האופציה להגיע להבנה כלשהיא בין דני לבין הנהלת המסלול?

אבקשכם להגיע לפיתרון בוגר (מה שככל הנראה לא מסתמן מרוח הדברים אשר נכתבו כאן) אשר ישלח מסר לשאר מנהלי הפורומים שחברי פורום זה אינם חבורת ילדים קנטרנית אלא אנשים מבוגרים ושקולים.

אני בוחר להניח את דעתי האישית בצד ולהגיע בשם "קארזפורום", להתחרות ולהוכיח שפורום זה אינו נופל מאחיו - לא ברמת הנהיגה או הידע- אלא באיכות המשתתפים.

תומר.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוקר טוב לכולם.

קראתי בעיון את טענות כל הצדדים הנוגעים בפרשה.

אין ספק בליבי שגם דני צודק וגם הנהלת "קרטינג נחשונים" צודקת...

אין טעם להיכנס לרשימה ארוכה של הכפשות והאשמות הדדיות אלו ואחרות מכיוון שלצערי המריבה היא בין דני לבין הנהלת המסלול.

סוף סוף התחיל פורום זה לצבור תאוצה ולהגיע למעמד מכובד בקהיליית הפורומים הישראלית ואין ארוע חשוב מתחרות זו כדי להראות את כוכנו כמאסה.

אי-הגעה של חלק זה או אחר מחברי CF ייתפרש כעוד פילוג בפורום ויחזק את תדמיתנו כ"פורום של ילדים".

האם בין כל האופציות שהוצעו כגון מעבר לנתניה, החרמת התחרות וכו וכו וכו הוצעה גם האופציה להגיע להבנה כלשהיא בין דני לבין הנהלת המסלול?

אבקשכם להגיע לפיתרון בוגר (מה שככל הנראה לא מסתמן מרוח הדברים אשר נכתבו כאן) אשר ישלח מסר לשאר מנהלי הפורומים שחברי פורום זה אינם חבורת ילדים קנטרנית אלא אנשים מבוגרים ושקולים.

אני בוחר להניח את דעתי האישית בצד ולהגיע בשם "קארזפורום", להתחרות ולהוכיח שפורום זה אינו נופל מאחיו - לא ברמת הנהיגה או הידע- אלא באיכות המשתתפים.

תומר.

תומר :mm_yeah:

אין בליבי בכלל ספק שדני נפגע מהשתלשלות העניינים , ואני מרשה לעצמי להניח שגם דויד מלא טענות .

העניין הוא שזה לא אמור להשליך על התנהגות הפורום. זה הכל. נדמה לי שצריך להפריד כאן בין כל מה שקרה לבין היותו של דני חבר קרוב יותר או פחות של כל אחד מהפורום.

אם זה היה מישהו שלא קרוב אליכם אני מאמין שהייתם מסוגלים להסתכל על העניין בראייה יותר אובייקטיבית.

אני מעדיף להתייחס לגופו של עניין - אפילו למשפחתי הקרובה ,אם אני חושב שמישהו מהם טועה - אני אומר לו את זה באופן ישיר , ולא מחפש סיבות למה להצדיק אותו.

לדני :

אני מקווה שזווית הראייה שלי אינה כזו שפוגעת בך אישית. אני מנסה להסתכל על העניין מהצד ולא לקחת חלק בויכוח. בטח ובטח שאין לי שום עניין לריב איתך ו/או לפגוע בך.

אני בטוח שלשניכם יש הרבה טענות אחד אל השני ,חלקן צודקות וחלקן מוטעות (משני הצדדים).

יש לכולנו מספיק צרות בכל תחום , ובפרט בתחום המוטורי - ממש לא צריך שנעמיס עוד בעיות משל עצמנו.

הייתי הרבה יותר שמח אילו יכולתם לשבת ולסגור את העניין ביניכם , ואני מצדיע לך על ההודעה שקוראת לכל אחד לנהוג כפי ראות עיניו.

ולכל השאר:

החרמה של המסלול היא אולי פגיעה כלכלית מסויימת בנחשונים , אבל לא על זה הוא יקום או ייפול.

מצד שני הפורום מוחק מרשימתו את אחד המקומות היחידים בארץ בהם אפשר ליהנות מנהיגה באופן חוקי , וזה הפסד של כל אחד מאלה שיבחרו בדרך הזו.

מכאן והלאה - כל אחד מוזמן לבחור כראות עיניו.מקווה לראות כמה שיותר מכם.

(מישהו חשב על זה שגנרל מזג האוויר יתערב לרעת האירוע כולו? :shock: בסוף כל הררי המילים יישפכו לחינם...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתמן רוב לאופציה של להגיע. כיוון שכך, אני מקווה שהמשתתפים יכבדו את ההחלטה

ויגיעו, גם אם לא ע"מ לעלות למסלול ולהתחרות, אלא לצורך ההשתתפות באירוע.

ג'רמי דיבר עם דויד מספר פעמים וניסה להגיע איתו להסכמה. זה לא יקרה, הבעיה

תסגר (אם בכלל) רק בין שני הצדדים ובמועד אחר, עכשיו כבר אין זמן \ מצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שהוא אמר. בעיקר בקשר לזה שסוף סוף תפסנו תאוצה כפורום מגובש וחבל להיכנס למריבות.

לדעתי דני ודוד צריכים לפתור את העניין ביניהם ואני בטוח שהם יצליחו.

הרי בסה"כ שניהם צודקים במשהו, גם דני וגם דוד.

במצב הזה כל אחד מהצדדים נפגע, שכל אחד יתגמש קצת ושיגיעו להסכמה ביניהם.

צריך לפתוח דף חדש ולפחות לנסות לשכוח מה היה אחרת זה לא יגמר וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש לי הצעה, שאולי תשמע לא מתאימה ובכל זאת

ומה יהיה אם פורום מכובד זה יגיע לארוע, אולם ללא עליה למסלול והשתתפות בתחרות?

הדבר יראה שהפורום אכן משתתף באירוע בצורה כל שהיא, אולם לא מתחרה בשל חוסר הסכמה לגבי אופי הניהול של המקום (לגיטימי)

נמרוד

The higher you go, the harder the fall..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם נמרוד -

לצערי אני ממש לא יכול להגיע, אבל הפורום צריך להפגין נוכחות ולא להשתתף.

ההבדל בין דני לבין דוד הוא שדוד הוא ספק שירותים, ודני הוא לקוח.

ומי צודק?

(לקרוא בדיקציה של ציפי שביט:)

נכון ילדים! הלקוח תמיד צודק!

לפי מה שהבנתי - דני מוכן למחול על כבודו ולהשתתף.

אם דוד ממש לא מוכן לפשרות - כל הפורומים צריכים להחרים את המסלול ולכופף אותו.

מדובר בהרבה כסף, ואם כל הפורומים יעמדו יחד - נחשונים יתקפלו.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקסר, כל הפורומים לא יחרימו את המסלול.

כל הפורומים לא רוצים לכופף אף אחד, ולא חושבים שצריך לכופף אף אחד.

אם חברי CF רוצים להביע מחאה או לנסות לכופף משהו, זכותכם לעשות כן. בבקשה אל תערבו בזה את יתר המשתתפים בארוע.

לנמרוד - על פי ההצבעה, נראה שהרוב מעוניינים להשתתף למרות הכל.

מי שהתנגד יכול בהחלט לא להגיע למרות החלטת הרוב.

לבוא ולהציע עכשיו אפשרות שלישית סתם מסבך עוד יותר את העניין, ומהווה נסיון "לכופף" את תוצאות ההצבעה, שלא יצאו כפי שיוזמיו היו רוצים.

די.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבוא ולהציע עכשיו אפשרות שלישית סתם מסבך עוד יותר את העניין, ומהווה נסיון "לכופף" את תוצאות ההצבעה, שלא יצאו כפי שיוזמיו היו רוצים.

די.

בולשיט. אתה כל-כך רחוק מהאמת כאן.

הסקר יצא בדיוק כמו "שיוזמיו" היו רוצים, כיוון שיוזמיו רוצים שהסקר יצביע על

רצון שאר חברי הפורום. תקרא שוב את ניסוח ההודעה הפותחת ותבין שהיא נכתבה

בכוונה ברורה לא ליצור שם העדפה, אפילו ניסוח השאלות עצמן נוסח בצורה הכי ניטרלית

שאפשר.

עם כל ההערכה שלי עליך, ואני לא אומר את זה סתם כדי לצאת לידי חובה (אתה בטח זוכר

שכאשר הוקם הפורום הזה אתה הראשון שהוצע לו לנהל אותו) אתה מדבר על רפש ועל רעל,

אבל נראה שאתה מסתובב כאן בתקווה להפיץ בדיוק את אלה. אני גם בטוח שזאת אפיסודה

חולפת, וברגע שיעבור האירוע הכל ישוב למקומו בשלום.

אבל בינתיים, תן להצבעה להסתיים בשקט - הפורום יפעל, בתקווה, ע"פ מה שנבחר - וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'רמי, עומר כל הענין התנפח ונהיה מגעיל מעל ומעבר לכל פרופורציה.

אני בטוח שהאמת נמצאת איפשהוא באמצע, אני אפילו לא יכנס לפרטים כי זה כבר מזמן נגרר מויכוח אמיתי להכפשות הדדיות. כל אחד מחזיק בדעתו ולא ישנה אותה.

לדעתי אין סיכוי להגיע לאחדות פורומית וחבל. התלכלכנו פה כמו בימים הגרועים בYNET.

אותי זה מגעיל, ולי זה הוציא את החשק מכל התחרות הזאת.

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבתי, זה לא אישי נגד אף אחד, למרות שככה אתה (ג'רמי ) מנסה להציג את זה, זה ממש רחוק מזה.

פשוט ניסינו לעשות את הצעד הנכון, לא, לא ניסינו להיתנקם באף אחד, אתה רוצה להמשיך ללכת בתחושה הזו, זה בסדר מבחינתי, רק תדע שאתה טועה.

כ"כ התוצאות בינתיים אומרות שיש רבים שחושבים כמו שאנחנו חושבים ורבים שלא, הם בטח לא חד משמעיות כמו שחלק מהאנשים פה מנסים להראות ואתה יודע מה, בטוח שהם גם לא צודקות (לא משנה מה תהיה התוצאה).

אה כן והכי קל לשבת מהצד ולהגיד שכול העניין הזה נעשה מגעיל והוציא את החשק וחבל שלא פתרנו את זה בדרכים אחרות, אז למי שלא יודע, ניסינו את כול הדרכים האחרות וזה לא הלך, לפעמים אין פתרון מושלם או יפה, אין מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די!!!

ג'רמי? עומר? מה הקטע שלכם!! מי שרוצה שיבוא ומי שלא רוצה? שלא יבוא!

מה הקטע שלכם? את מי בדיוק מנסים להעניש כאן? את "נחשונים"?

היחידים שיצאו ב"עונש" הם חברי הפורום שלא יזכו להשתתף במה שאמור להיות אירוע משמח, כיפי ומשעשע.

פעם נוספת, אני מפנה את תשומת לב כל הקוראים כאן.

תנקו טוב טוב את המסך ותקראו:

זה רק פורום!!! זה רק מחשב!!

ראבאק - רציתי רק ללכת לעשות קארטינג ולראות את כל החבר'ה במקום אחד!!!

אולי אח"כ לקפוץ לבירה ולצחוק על הפאשלות שעשינו.

במקום זה הצלחתם לחרבן לי את כל הכיף של האירוע הזה.

באמת תודה רבה לכם.

דני ילד גדול (ונאה) ויכול להילחם את המלחמות שלו לבד. ואני שמח לאמר שאני חבר טוב של דני ולמרות זאת אני מסוגל לשים את דעותי האישיות בצד לטובת הנאת כלל חברי הפורום.

את ההתחשבנות האישית לקראת התחרות הבאה נעשה (בבקשה) בהודעות אישיות ולא בהכפשות מטופשות.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די!!!

היחידים שיצאו ב"עונש" הם חברי הפורום שלא יזכו להשתתף במה שאמור להיות אירוע משמח, כיפי ומשעשע.

ראבאק - רציתי רק ללכת לעשות קארטינג ולראות את כל החבר'ה במקום אחד!!!

אולי אח"כ לקפוץ לבירה ולצחוק על הפאשלות שעשינו.

במקום זה הצלחתם לחרבן לי את כל הכיף של האירוע הזה.

באמת תודה רבה לכם.

דני ילד גדול (ונאה) ויכול להילחם את המלחמות שלו לבד. ואני שמח לאמר שאני חבר טוב של דני ולמרות זאת אני מסוגל לשים את דעותי האישיות בצד לטובת הנאת כלל חברי הפורום.

את ההתחשבנות האישית לקראת התחרות הבאה נעשה (בבקשה) בהודעות אישיות ולא בהכפשות מטופשות.

אין מספיק סימני :mm_yeah: בשביל ההודעה הזאת....

להתראות במסלול.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די!!!

...

יפה. עכשיו תקרא שוב את התגובה שלי להודעה שלך, ותבין למה התגובה שלך לא רלוונטית.

אני דווקא כן השתכנעתי כבר שהדבר הנכון לעשות הוא מה שהאנשים רוצים לעשות - ומה שיתן

לכולם לכייף. מבחינתי הדיון הזה כבר היה יכול להסגר. לפי רוב הדיעות כאן, אני אגיע.

אין כאן שום עונש ושום בטיח, ואני לא מבין איך הצלחת להאשים אותי ואת ג'רמי ספציפית.

אך אחד (כבר לא) מנסה לשכנע אנשים לא להגיע.

יותר מכך, למנטרה "זה רק פורום!!!! זה רק מחשב!!" אין שום, אבל שום

קשר לדיון הנוכחי. אמנם הפורום הוא המדיום שעליו מתנהל הדיון הזה, אבל הדיון עצמו

לא וירטואלי. זה לא וויכוח נוסף בקשר לאיכויות השלדה של מקלראן F1, וכאן אף אחד

לא רץ לקרוא ב-Car (כמו שאתה אוהב להגיד) לפני שרשם את דעתו בנושא (... של הבוחן

מ-Car...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...