Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

NFS6 יצא

יובל
שימו לב! השרשור הזה בן 7874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני כרגע במהלך הורדה של הדמו (היות ו-CMR2 לא רוצה לעבוד אצלי) במטרה לראות אם עגלת הסופר שלה אני קורא "המחשב שלי" מסוגלת להריץ את המשחק.

בכל אופן במשחק הזה יהיה קצת...."מאתגר" לחמוק מהשוטרים היות והם יהיו מצוידים בקורבטים, למבורגיני אחת או שתיים...הממ...M5 ! :shock:

bmw.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הדרישות המנימליות של המשחק?

Windows XP/Me/2000/98 (Windows NT and Windows 95 are NOTsupported)

450 MHz Intel Pentium III or 500 MHz AMD Athlon processor

128 MB RAM

4x CD-ROM/DVD-ROM drive

1.2 GB free hard disk space plus space for saved games (additional space required for Windows swap-file and DirectX 8.1 installation)

16 MB Direct3D capable video card using the NVIDIA GeForce4, NVIDIA GeForce3, NVIDIA GeForce2, NVIDIA GeForce 256, NVIDIA Riva TNT2, ATI Radeon 9000, ATI Radeon 8500, ATI Radeon 7500, ATI Radeon 7200, ATI Radeon 7000, ATI Radeon, or Matrox Parhelia chipset with DirectX 8.1 compatible driver

DirectX 8.1 compatible sound card

Keyboard; Mouse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NFS 6 הפתיע אותי...

לרעה!

נראה כמו ארקייד, מנוע גראפי עצל ומכוניות שמתנהגות בצורה בלתי ראלית בעליל...

:mm_nah:

אולי התכוונת ל- Motor City, שמשום מה אנשים קוראים לו NFS 6 :roll: ,גם אני לא התלהבתי ממנו.

לפי דעתי NFS החדש והאמיתי דווקא יצא טוב, אומנם לא ברמה של Grand Turismo האחרון בסוני....שזה כבר ליגה אחרת.

מספר תמונות באדיבות אתר הבית של NFS החדש:

pt_needspeed2_screen002_22e2pcn2120.jpg

pt_nfs_screen001_22pcdin2106.jpg

pt_nfs_screen005_22pcdin2106.jpg

pt_nfs_screen018_22pcdin2106.jpg

pt_nfs_screen019_22pcdin2106.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחקת יותר משניה אם בכלל במוטור סיטי?

אתה זה שמשלם 10 דולר לחודש עליו?

תאמין לי... בתור אחד שכן משחק בו והרבה ובמקביל גם באמת מכיר את המכוניות שיש בו ונהג על כמה מהן ( טוב נו 2........ אבל חפיף ) זה כן משחק ראליסטי.....

ואין בו שוטרים או משהוא כזה...... :) כך שלא היה בלבול.......

מוטור סיטי הוא משחק ענק!!!!!!!

והדבר היחידי שאני יכול לעשות כדי לשכנע אותך זה להצהיר שאני מוכן שתבא לביתי בהרצליה כדי להתרשם

ליביו.... 8)8)8)8)8)8)8)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קפה ועוגה... :wink:

שמע כל אחד והטעם שלו...יצא לי לשחק קצת את המשחק ומה לעשות לא כל כך התלהבתי, אז כמו שאתה אומר, אתה חורש עליו כי הוא עושה לך את זה, אז סבבה, אבל לי כלום, אבל אולי צריך להתרגל....ואולי לא :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NFS 6 הפתיע אותי...

לרעה!

אולי התכוונת ל- Motor City, שמשום מה אנשים קוראים לו NFS 6 :roll: ,גם אני לא התלהבתי ממנו.

לפי דעתי NFS החדש והאמיתי דווקא יצא טוב, אומנם לא ברמה של Grand Turismo האחרון בסוני....שזה כבר ליגה אחרת.

מספר תמונות באדיבות אתר הבית של NFS החדש:

pt_needspeed2_screen002_22e2pcn2120.jpg

pt_nfs_screen001_22pcdin2106.jpg

pt_nfs_screen005_22pcdin2106.jpg

pt_nfs_screen018_22pcdin2106.jpg

pt_nfs_screen019_22pcdin2106.jpg

באמת ?

מה הניסיון שלך איתו ?

שיחקת בו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NFS 6 הפתיע אותי...

לרעה!

הוא בטח התכוון:

"לא נראה כמו ארקייד, מנוע גראפי מצויין ומכוניות שמתנהגות בצורה ראלית ביותר..."

לעניינינו,

שיחקתי בדמו הרבה זמן והנה לפניכם התרשמותי מן המשחק:

יתרונות

-מנוע גראפי מצויין, שמציג מודלים ממש מושלמים של המכוניות, הייתי נותן רק על המודלים של המכוניות 10 מתוך 10.

-צליל המנוע שונה לחלוטין בכל מכונית, פשוט תענוג להגביר תרמקולים ולשמוע כיצד הספיידר מגרגרת... :evilbat:

-השליטה שונה בכל מכונית, פורשה יותר קלה לשליטה, הפרארי קצת יותר קשה, כמו במציאות. :crazyeye:

-לאחר שהשוטרים תפסו אותך, ישנם כמה סרטונים נחמדים שמראים כיצד המני**ים אוסרים אותך. :2gunfire:

חסרונות

-כאשר הרכב עף מפצצה שהמסוק המשטרתי הטיל, הוא מסתבסב יותר מדי פעמים, כאילו עשוי הוא מנייר.

-המשחק, אפשר לומר, די כבד, ולא כל מחשב יציג אותו בצורה מושלמת ומהנה לנהיגה (אני הרצתי אותו על מחשב סוס).

-ההילוך האיטי בכל קפיצה של הרכב באויר מביאה ישר אחריה את הקפיצה בהילוך איטי (סגנון "מאטריקס"), ואחרי כמה פעמים זה מתחיל לעצבן.

בקיצור - משחק מהנה ביותר, או בשבילכם, 8.5 מתוך 10.

כל ההערות שלי מתייחסות לגרסת הדמו בלבד, וזו התרשמות ראשונה. :wink:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע למה אני מתכוון - לNFS6 לא מוטור-סיטיס ולא נעליים.

המשחק נראה נחמד בתמונות מהאתר, אבל בדמו (ורק בדמו בדקתי, בנתיים) - הגרפיקה והמשחקיות על הרצפה, בהשוואה לNFS5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...