Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשר לחוק של ה2 באוטו

or_b7
שימו לב! השרשור הזה בן 6611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחלה חוק, אחד החכמים שהוצאו.

אני בתור אחד שסיים לפני כמה ימים את השנתיים הראשונות שלו על הכביש, חייב לציין אולי את המאפיין הכי בולט בשנתיים הללו(מעבר לכל הלמידה שהיתה לי...):

כמות הפעמים שנסעתי עם מעל 3 אנשים ברכב(כולל אותי) ניתנת לספירה על 2 ידיים ולא יותר.

העדפתי להוציא רכב, למרות שבקושי היה לי כסף לתדלק, מאשר להיכנס לרכב מלא באנשים.

שלא לדבר על לתת למישהו אחר לנהוג ברכב אחר מלא באנשים, כשאני אחד מהם.

אז יצא מצב שעשיתי בערך 20 אלף קילומטר בשנה, אבל למדתי הרבה, ובגלל שלמדתי כל כך הרבה, אני מאוד, מאוד מתקשה להפקיד את חיי בידיהם של אחרים, גם אם הם החברים הכי טובים שלי.

רכב מלא זה רכב מלא בצרות, היו הולכים אצלי ברכב מכות, צעקות, רבאק היו מרביצים לי לפעמים(בזמן שנהגתי).

סעו רגוע.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה הולך להישמע מפתיע...

אבל אני בעד החוק ואני סוגר את הרבע הראשון של תקופת הנהג החדש...

למה?

כי אני לא סובל כשצועקים לי באוזן ואני לא סובל כשיש בלאגן שאני לא יכול להשטלת עליו...(אופי דפוק מה לעשות)

בכל מקרה אני בעד להישאר עם 2 חבר'ה בשנתיים הראשונות.

נכון שיש חסרון של ריבוי מכוניות, אבל לא נורא מסתדרים איכשהו...

אין דבר כזה לא יכול להשטלת.

יש לא רוצה..

פעם קרה מקרה שנסענו לפי החוק 3 אנשים

והנוסע שלצידי החל לשחק עם הכפתורים השונים באוטו ולהסיח את דעתי זאת בנוסף לרעש ולכל מיני דברים שמטריפים אותי.

ברגע שפקעה סבלנותי עצרתי את האוטו- הוצאתי אותו בחוץ ונסעתי.

למזלו זה לא היה רחוק מהבית שלו

הפעולה הזאת בהחלט ריסנה את אותו הבנאדם וגם הוא נאלץ לוותר על המושב הקדמי בכל נסיעה באוטו שלי.

אלעד, אותה הגישה.

מפריעים לך- תוריד אותם איפה שזה לא יהיה

שייעלבו שיבכו לי זה לא מזיז כל עוד אני מרוכז בנהיגה ובמה שקורה בסביבת האוטו ולא במה שמתרחש בפנים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתשומת ליבך,לא דיברתי רק על אירועים משפחתיים (ואגב,האבא/אמא לא חייבים להיות נכוחים באוטו, אולי סתם חברים או אחים קטנים..) אלא על כל האירועים להבדיל יציאות ליליות (למרות שהטיעון שלך לא משכנע) שכמות הטרמפיסטים ביחס לכמות המוגבלת בחוק היא ממש גבוהה. אתן לך דוגמא, אתה בא לבית הספר עם האוטו. סוף היום ,השעה 4-5 אפילו 7 במקרי קיצון(וזה קורה), הוא יוצא משערי בית הספר עם המפתחות ואחריו איזה 3,4 חברים טובים שממש אבל ממש עייפים והם גרים רחוק יחסית ואין להם הסעה זמינה בשעות כאלה ורובם ,מסתבר, גרים פחות או יותר ליד הבית שלך (כי גם אתה גר רחוק יחסית מביצפר). לא תיקח אותם? אחרי שהם שילמות עלייך ביציאה שבוע שעבר או סתם בגלל שהם חברים מאוד קרובים? האם גם בסיטואציה הזאת הם מהווים סיכון בטיחותי?

אם כבר ,ממקור ראשון אני יכול להגיד לך שדווקא כאשר אני נוסע עם אמא /אבא הסיכויים לעשות תאונה גדלים,וזאת משום שאני פשוט מתחרפן מכל הערות הביניים השוליות ,במיוחד של אמא שלי, לגבי הנהיגה שלי. כאילו חלאס,ככה עברתי טסט,ככה אני נוהג... זה לא שאני נוהג עם הרגליים בתוך העיר על 110 קמ"ש. סך הכל נוהג עם יד אחת למען הנוחות.

אמרת הכל.

אני לא יכול לנהוג אם ההורים שלי אני מעדיף לתת להם לנהוג..

ולגבי אופי הנהיגה שלי גם אם יהו לא 15 אנשים באוטו הוא לא ישתנה החברים יודעים מה הויליום המקסימלי...כי אני אוהב לנסוע ולשמוע את המנוע ובכלל שאני יוכל לשמוע מה קורה בכביש...

ואם חברים אומרים לי איך לנהוג או לנסוע מהר יותר אני פשוט עוזב את הרגל מהגז..(קורה רק בכבישים עירוניים..)

החווק הזה לא ישנה אני מכיר אנשים בני 40 שנוהגים כמו חמורים זה לא משנה הגיל זה האופי אם אתה אוהב לסוע מהר אז הוא יסע מהר אם הנהג מושפע אז הוא יסע איך שהחברים יגדיו לו.. העניין הוא שפשוט אף אחד לא יודע את האחראיות שלו ושהוא יכוללהרוג בכל רגע ואני למזלי הבנתי את זה שבוע אחריי שסיימתי מלווה שיצאתי לעקיפה הכי דבילית בחיים שלי וכמעט הרגתי אותי וחבר שהיה איתי באוטו..ואי נוסע רגוע וחושב טוב טוב לפני כל עקיפה \ לחיצה על הגז\ או כל שטות אחרת שעולה בראש...

לפי דעתי עצומה לביטול החוק הזה...ואם כבר אפשר לבטל חוק יותר מטומטם שמי שיש לו רישיון טרקטור או אופנוע לא צריך מלווה כי זה עוד יותר דבילי מהחוק של ה-2..

לירן

http://chevyman.hevre.co.il/

זכרו-בכביש אין מועד ב'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדים, מתי תבינו שהפרט לא מצביע על הכלל?

כלומר, זה שכל אחד ממכם בא ומספר לנו סיפורים (שלא ממש מעניינים פה את הרוב, אם לומר את האמת) על איך הוא נוהג, עם כמה אנשים הוא נוהג, ומה עושים חברים שלו בזמן שהוא נוהג לא מצביע על הכלל.

לכן תחסכו מאיתנו את הסיפורים והבכי.

על כל אחד כמוכם, יש 20 שלא מסוגלים להסתדר עם שליטה על רכב מלא וגם לא מסוגלים להשתלט על ההורמונים המופעים כתוצאה מאפקט "הפוזה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל החברה שכתבו שזה חוק דבילי...

זה לא!

אומנם חוק מעצבן ומציק אבל לא דבילי

בואו נסכים כולנו שבד"כ לא מוציאים חוק סתם (חוץ ממאיר שטרית ועל כך בהמשך)

אם הוציאו חוק כזה סימן שהיה צורך להוציא

מה שבאמת דבילי הוא מה שיצר אנשים כמוני (לא האנשים דבילים..הפרצה דבילית)

אני שהיה לי רשיון על טרקטור מגיל 16

ובגיל 17 הוצאתי רשיון על אוטו...

ולהפתעתי אני נהנה מכמות בלתי מבוטלת פרצות שאני מגדיר אותם פשוט הפקרות!

שאותם ניתן לראות לא מאשר..משרד התחבורה כמובן

מהשניה שהוצאתי רשיון יכולתי ליסוע לבד (בלי מלווה)

מהשניה שהוצאתי רשיון..(תקשיבו טוב) יכולתי להסיע לא פחות ולא יותר מ- 8 נוסעים פלוס נהג

ובנוסף הדובדבן.. בגלל שהיה לי שנה רשיון על טרקטור שבו הייתי "נהג חדש"

עכשיו שהוצאתי על אוטו נותרה לי רק שנה אחת להשלים...

ככה שבשנת 2007 אני יהיה כמו נהג בן 30 או 110...

שנה אחרי שהוצאתי את הרשיון...

נקודה למחשבה

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרצות בחוק ידועות. מה לעשות שהמוצלחים שם למעלה לא יודעים לנסח חוק בצורה כזאת שלא תהיה בו פרצות...?

ולגבי הנהג חדש, אתה טועה.

יהיה לך נהג חדש עד שייגמרו לך השנתיים הראשונות של רישיון 02.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרצות בחוק ידועות. מה לעשות שהמוצלחים שם למעלה לא יודעים לנסח חוק בצורה כזאת שלא תהיה בו פרצות...?

ולגבי הנהג חדש, אתה טועה.

יהיה לך נהג חדש עד שייגמרו לך השנתיים הראשונות של רישיון 02.

גם אני חשבתי......

אבל הוצאתי את הרשיון בשנת 2006

ותוקפו הוא שנה אחת בלבד כלומר ב 2007 אני אצתרך לחדש ויהיה לי רשיון של בגיר

ןשילמתי רק 18 שקל אחרי שהוצאתי...(שזה אומר עדכון רשיון בעצם...אני משלם על כרטיס חדש בלי אגרה)

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדים, מתי תבינו שהפרט לא מצביע על הכלל?

כלומר, זה שכל אחד ממכם בא ומספר לנו סיפורים (שלא ממש מעניינים פה את הרוב, אם לומר את האמת) על איך הוא נוהג, עם כמה אנשים הוא נוהג, ומה עושים חברים שלו בזמן שהוא נוהג לא מצביע על הכלל.

לכן תחסכו מאיתנו את הסיפורים והבכי.

על כל אחד כמוכם, יש 20 שלא מסוגלים להסתדר עם שליטה על רכב מלא וגם לא מסוגלים להשתלט על ההורמונים המופעים כתוצאה מאפקט "הפוזה".

שלום לך,"מבוגר".

אני שם לב שכמעט כל שרשור אתה איכשהו מצליח להתפס לקטע של ה-"ילדונים","פוזה" ,"מתי תבינו.." וכו' וכו(אפילו בנושאים כואבים כמו תאונות דרכים..). אין מה לעשות ,אתה בגילך המופלג צריך לזכור שגם אנחנו חלק אוכלוסיית הנהגים על הכביש ,ואפילו חלק בלתי מבוטל, ולכן גם לנו יש כאן זכות לחוות דעה ואם זה לא נראה בעינייך אז אתה יכול פשוט לא להגיב במקום לרשום תגובת קונטרה.

אתה רוצה לשמוע משהו אירוני? אבל ממש ממש אירוני..

שים לב מה אמרת :"ילדים, מתי תבינו שהפרט לא מצביע על הכלל?"

ובכן,גבר גבר שים לב מה אמרת בדיוק בהמשך ההודעה:" כלומר, זה שכל אחד ממכם בא ומספר לנו סיפורים (שלא ממש מעניינים פה את הרוב, אם לומר את האמת)".

ואני חשבתי שקוראים לך איגור ולא "רוב". אז מתי תבין "רוב" ש-הפרט לא מצביע על הכלל?

ולעניינינו: אנחנו לא בוכים ולא מילליים ,רחוק מזה ולהפך! אנחנו פשוט מביעים את האבסורד שבחוק הזה ומביאים דוגמאות רלוונטיות וענייניות . אני בטוח שהחוק הזה חוקק מתוך כוונות טובות,ממש כמו החוק ללבישת אפוד זוהר. בפועל, זהו "שירות דב" של מדינת ישראל. כלומר ,תוצאה רעה שהיו לה כוונות טובות.

בכל אופן,לאחר כל הדוגמאות שהביאו פה,כולל התגובה שלי, אני לא חושב שישנם עוד בני אדם אינטלגנטים שחושבים אחרת ממני.

תודה ויום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לי רישיון לאופנוע אז החוק של שתי נוסעים לא חל לגבאי?

לא... וגם לא יהיה לך מלווה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך,"מבוגר". אני רק בן 21. כתבתי "ילדים" כדי להפנות אאת ההודעה למי שהחוק חל עליו.

אני שם לב שכמעט כל שרשור אתה איכשהו מצליח להתפס לקטע של ה-"ילדונים","פוזה" ,"מתי תבינו.." וכו' וכו(אפילו בנושאים כואבים כמו תאונות דרכים..). מעטים המקומות שבהם דיברתי על זה. וכואב כמה שהוא יהיה הנושא, עדיין צריך לדעת להסתכל לאמת בעיניים.

אין מה לעשות ,אתה בגילך המופלג לא צריך לדכא אותי. צריך לזכור שגם אנחנו חלק אוכלוסיית הנהגים על הכביש ,ואפילו חלק בלתי מבוטל, ולכן גם לנו יש כאן זכות לחוות דעה ואם זה לא נראה בעינייך אז אתה יכול פשוט לא להגיב במקום לרשום תגובת קונטרה. בשום מקום לא כתבתי שלנהגים צעירים אין זכויות, וגם בשום מקום לא כתבתי שאין לכם זכות להביע דעה, אל תכניס מילים לפי. ואני אגיב כאוות נפשי, כי אחרי הכל זה פורום, וזאת המטרה שלו. אם לא מוצאים חן בעינייך תגובות עינייניות, אל תקרא את ההודעות שלי.

אתה רוצה לשמוע משהו אירוני? אבל ממש ממש אירוני..אני לא רואה מה האירוניה במה שאתה הולך לכתוב.

שים לב מה אמרת :"ילדים, מתי תבינו שהפרט לא מצביע על הכלל?"

ובכן,גבר גבר תודה שים לב מה אמרת בדיוק בהמשך ההודעה:" כלומר, זה שכל אחד ממכם בא ומספר לנו סיפורים (שלא ממש מעניינים פה את הרוב, אם לומר את האמת)". - ומה בדיוק פה קשור ל"רוב"? אולי לא הבנת את הכוונה שלי, אבל מה שניסיתי לכתוב, זה שהנהגים החדשים בפורום מהווים אחוז פעוט מכלל הנהגים החדשים על הכבישים, לכן הסיפורים שלהם על עד כמה הם לא מושפעים מכמות האנשים ברכב, על איך הם משתלטים על הרכב ועל טיב הנהיגה שלהם, לא מראה על הכלל - כל הנהגים החדשים על הכבישים. פעם הבאה תנסה להבין את המשמעות לפני שאתה קופץ להתקיף.

ואני חשבתי שקוראים לך איגור ולא "רוב".מאיפה לקחת, שבאיזושהו חלק בהודעה, דיברתי על עצמי בתור רוב, אתה מוציא את דברי מהקשרם,כותב שטויות ואז מגיב לפי השטויות שלך עצמך. אז מתי תבין "רוב" ש-הפרט לא מצביע על הכלל? כמו שכתבתי בהתחלה, אין לי מושג מה ניסית להגיד.

ולעניינינו: אנחנו לא בוכים ולא מילליים ,רחוק מזה ולהפך! אנחנו פשוט מביעים את האבסורד שבחוק הזה ומביאים דוגמאות רלוונטיות וענייניות . אני בטוח שהחוק הזה חוקק מתוך כוונות טובות,ממש כמו החוק ללבישת אפוד זוהר. בפועל, זהו "שירות דב" של מדינת ישראל. כלומר ,תוצאה רעה שהיו לה כוונות טובות. הביטוי הוא "חיבוק דוב", רוב המגיבים לא הציגו אפילו טענה אחת עניינית, אלא יותר סיפרו על איך הם נוהגים.וזה בדיוק היה נושא התגובה שלי. וזה כן נחשב בכי, כשקוראים הודעה אחת אחרי השנייה ובכל אחת מהן הדבר היחיד שכתוב הוא " זה החוק הכי דבילי, חובה לבטל אותו", תסכים איתי, שזאת לא טענה עניינית.

בכל אופן,לאחר כל הדוגמאות שהביאו פה,כולל התגובה שלי, אני לא חושב שישנם עוד בני אדם אינטלגנטים שחושבים אחרת ממני. לא הביאו פה שום טענות קונקרטיות, אלא רק דוגמאות אישיות, וכמו שכתבתי, ולא ממש הבנת : "הפרט לא מצביע על הכלל".

תודה ויום טוב.יום טוב גם לך [/QUOTE]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהג חדש כבר שנה ושלושה חודשים ותומך בחוק הזה, אני לפחות קצת סובל מהחוק הזה ואני מודה שכשנוסעים עם הרבה רכבים זה יוצר באמת תחרויות וכדומה אבל בכללי החוק הזה יכול לפעול לטובה על אנשים שנתונים ללחץ חברתי ולצערי הרב יש הרבה כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוצאתי רישיון לפני שהחוק יצא

עוד יותר טוב...

זה לא קשור....

כמו שציינתי הוצאתי רשיון על טרקטור שנה לפני האוטו...

בימים עתיקים אלו בכלל לא דימיינו על דברים כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק הזה לדעתי מוגזם.צודק, אבל מוגזם.

בגיל 21 אני מקבל פתאום תוכנות סגוליות שאני רשאי ומוסמך להסיע מעל 2 נוסעים?

החוק לדעתי צריך להיות למשך חצי שנה,אולי שנה.

בכללי אני חושב שמי שלא מצליח להתרכז בנהיגה ולדאוג לשקט מצד החברים שלו ,לא רשאי לנהוג ב''כלי רצח'' שנקרא מכונית.

החוק לדעתי חייב להשתנות ולהתקצר.

דוגמא:

חייל,משרת באיזה חור ונתקע עם שלושה חברים מהיחידה והם רוצים לחזור הביתה.לאחד מהם יש אוטו,מה הוא עושה? :roll:

לא חסר מקרים שבהם החוק הזה נשמע מטומטם.

לבוא ולהגיד:''זה יעזור לנהג להתרכז ויוריד תאונות דרכים'',הגדרה כללית מדי!

לירון,שמעכשיו במשך4 שנים ייאלץ להגיד לשני חברים:''סעו במונית''

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...