Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איטי ומעצבן 2

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 7631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, לא קשור לסרט...

יש אנשים שאוהבים להציץ מהחלון כשהולכים ברחוב מכות, יש מניאקים שאוהבים להציץ לחלונות של בחורות, אני - אוהב להסתכל על אנשים חונים. במיוחד כשהם לא יודעים לחנות. והיום - היתה אחת התצפיות המשובחות של כל הזמנים.

אני מסתכל מהמרפסת, מתחתי המדרכה ריקה כמעט לגמרי: ג'יפ אחד חונה מיד אחרי היציאה מהחניה שלי, ואחריו מספיק מקום לשתיים וחצי מכוניות עד הצומת. נהגת מגיעה בפונטו ומנסה לחנות. זה הולך ככה (וזה, אני נשבע, תאור מדוייק - לא ניסיתי להצחיק)

1. היא עוברת את הג'יפ, מתקרבת לאט למדרכה, ונעמדת כשהיא כבר בסוף, ממש לפני הצומת.

2. עכשיו מגיע הקטע הסטנדרטי - היא מנסה להתגלגל אחורה להתקרב לג'יפ, ובאמצע מגלה שהיא רחוקה מדי מהמדרכה.

3. היא נוסעת שוב קדימה ושוב אחורה, וכמובן נתקעת במדרכה.

4. שוב קדימה, והפעם פאוזה ארוכה - אני רואה את גלגלי השיניים עובדים - "מה עושים עכשיו?"

5. שוב אחורה, אבל מאוד לאט. מאוד מאוד לאט. כל סנטימטר עצירה, הוצאת הראש מהחלון ותיקון ההגה.

6. באמצע הדרך היא כבר משפשפת את המדרכה, ומחליטה שצריך לנוח. אני מסתכל ורואה שאם היא תתגלגל עוד 2 מטר אחורה, היא תגיע למרחק נכון מהג'יפ, אבל אם היא תתגלגל רק מטר, יהיה לה קשה לפתוח את הדלת - יש עץ על המדרכה. מה לדעתכם היא תעשה?

7. היא מעשנת סיגריה (צריך לנוח, עבודה קשה) ואחריה היא לוקחת קדימה, ומתרחקת קצת מהמדרכה. ושוב אחורה.

8. איפה היא נעצרת - נכון, בדיוק על העץ. היא פותחת קצת את הדלת ומבינה שעשתה שטות. אבל מה עושים? שוב פעם קדימה ואחורה? זה כבר יהיה מוגזם.

9. יוצאת מהאוטו, בקושי רב. מסתכל במבט מאוד נבוך מסביב, כי הרי כאמור היא הצליחה למצוא את המקום הכי פחות מתאים לחניה מתוך איזה 12 מטר ריקים.

10. מנסה לחזור לאוטו כדי להזיז אותו (כנראה) אבל הכניסה קשה עוד יותר. אחרי חצי דקה היא מוותרת.

11. היא מתחילה להוציא את הקניות מהדלת האחורית של האוטו, החבר שלה מגיע לעזור. יא מטומטם!!! אם ידעת שהיא מגיעה, למה לא באת להחנות לה את האוטו? לא חבל על המדרכה?

12. לפני שהם נעלמים הם נועצים מבט ממושך במשהו בדופן המוסתרת של הפונטו. אני יכול לתאר לי שיש שם איזו דפיקה עצבנית - אולי מחניה קודמת?

בסה"כ - בערך 10 דקות, איטיות ומעצבנות, אבל אני פשוט נשפכתי כל כך מצחוק שהייתי בטוח שישמעו אותי ברחוב.

:lol:

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שראינו אותה אישה?

גם אני ראיתי מישהי בפונטו (לבנה ידנית עד כמה שאני זוכר, אולי היתה כחולה...) לפני איזה שבועיים ברמת אביב נכנסת אחורה לחניה שמספיקה לשתיים וחצי מכוניות לפחות, היא נתקעה במדרכה לפחות איזה שלושה פעמים וספרתי יותר מ-10 חילופי רוורס/ראשון

בלי קשר שבסוף כשהיא סיימה היא עמדה לה באמצע כשהיא מבטלת לפחות חניה שלמה של מכונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראינו את אותה אישה (כנראה, "אצלי" הפונטו היתה ירוקה), אבל כנראה ראינו שני שיבוטים גנטיים של אותו אבטיפוס שממלא כנראה את תל-אביב והסביבה... יש עוד הרבה כאלה. הן עדיפות על אלה עם הפג'רו (פחות נזק סביבתי, אתה מבין...)

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני ראיתי משהו כמו לפני 3 שבועות חודש אישה עם המזדה לנטיס שלה נוסעת קדימה אחורה משהו כמו איזה 10 פעמים, היא אפילו יצאה מהאוטו איזה פעמיים ובסוף היא נתנה יותר מדי רוורס והתנגשה בחזית של רנו קליאו ושברה לה את הפנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקלתי בעוד עותק של הבחורה בהרצליה פיתוח ... הפעם עם איזה מסחרית. חניה ברוורס, אנכית למדרכה כשבצד אחד יש אוטו ובצד השני "חצי-אי" של מדרכה. חמש-שש פעמים קדימה אחורה, כשכל פעם הגלגל האחורי נתקע ב"חצי אי". כל זה תוך כדי שחברה שלה (עוד עותק?) מנסה לעזור לה ולכוון אותה מבחוץ (!).

לא הפסקתי לצחוק, וגם לא התאפקתי והצעתי לה לקנות אוטו יותר קטן.

נראה לי שהתחילה מתקפת המשובטות ...

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי לוקח...

אני בטוח שלא ראיתם אף פעם אישה שפיספסה פניה בכיכר, אז במקום לעשות עוד סיבוב

מסביב לכיכר היא פשוט החליטה לעשות רוורס ולהכנס לפנייה המתאימה... :loco:

את הצעקות היא חטפה ממני אחרי מאה מטר... :splat:

Life is a ciggerate, smoke to the end

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו... אתם לא ראיתים אישה נכנסת שמאלה לכיכר ! :roll::roll::roll:

אני ראיתי :D

וגם איזה זקן אחד אחריה אני כמעט התבלבלתי גם :lol:

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאת זה עוד לא ראיתם...

אני יוצא מחניון גן העצמאות בירושלים (למי שמכיר) ופונה ימינה לכיוון הצומת, אני פיתאום קולט רכב עושה רוורס מצד ימין ורכב מצד שמאל עושה גם רברס, הרכבים היו במקביל ונסעו לאט לאט לאט לכיון התתנגשות, אני חושב לעצמי נשים לא יכולות להיות עד כדי כך מטומטמות שלפחות אחת מהן לא תקלוט את התנגשות שהולכת לבוא, בקיצור הם המשיכו לאט לאט לאט עד שניכנסו אחד בשני, בקטע הזה אני כבר על הריצפה, אתם הייתם מצפים שהם יצאו מהאוטו ויעריכו את הנזק ויחליפו פרטים אם צריך, כנראה שלא, הם פשוט המשיכו לנסוע, כל אחת לכיוון שלה.. :lol: :

הם פשוט עשו לי את היום - מצטער שייצא לי כל כך ארוך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את זה אני בטוח שלא ראיתם.

ברח' חד סיטרי מישהו נסע רוורס את כל הכביש, ובסוף הכביש, בכיכר, הוא נכנס אליה ברוורס ולצד שמאל :shock:

בדיוק לאחר 3 שניות עברה שם משטרה אבל למזלו זה שישב לידו צעק עליו שיחזור לכביש והמשטרה לא שמו לב שהוא לקח את הכיכר ככה.

והוא דווקא היה גבר, בחור צעיר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בחיפה, הייתה הדוגמה הכי טובה מה אישה צריכה לעשות שיש חניה פנויה באמצע כביש עמוס ביותר באיזור של פאבים בכרמל:

נכנסה קצת פנימה.. בקטע שיהיה מעבר לרכבים שירצו לעקוף

הרימה טלפון, אחרי 2 דקות בא ידיד/חבר/וואטאבר והחנה במקומה את האוטו

אכן בחורה חכמה, יישר כוח :!::beerchug:

"Everybody loves house music, its a spirtual thing, a body thing, a soul thing"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו... אתם לא ראיתים אישה נכנסת שמאלה לכיכר ! :roll::roll::roll:

אתה אולי לא ראית, אבל אני ראיתי והרבה פעמים!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...