Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יודע אם הHONDA 2000 בארץ כבר?

Volvo740
שימו לב! השרשור הזה בן 7619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי הרגע את הסרט.

בשלושת האיזכורים של הרכב בסרט אכן אומרים הונדה 2000 וכך גם רשום בתרגום.

או שכותבי התסריט סתם טעו, או שהם ניסו להיות מאאאאגניבים ולקרוא לרכב בכינוי רחוב סטייל בימר, סקובי וכו'... ולא כ"כ יצא להם, או שאנחנו פשוט לא מכירים את סלנג מירוצי הרחוב של אמריקה - אני בטוח שאם אמריקאי דובר עברית יבוא ארצה וישמע איזה ערס עם הונדה מספר שהוא "נתן רכבות" לאיזה ערס אחר עם בלנו ( :idea: ) אז כשהוא יחזור לאמריקה (והוא יחזור... :lol: ) הוא יצחק עם החבר'ה שלו על זה שרייסרים מנצחים בישראל "give trains" לרייסרים המפסידים...

אז רגע, איך אמרתם שאומרים טונה סטארקיסט באנגלית?

אה, וואלה...

סטארקיסט טונה כמובן :!:

ואלה היו 60 שניות על הבדלי תרבויות בין חובבי מוטוריקה ברחבי העולם. (מישהו פה עושה דוקטורט בסוציולוגיה..?)

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי הרגע את הסרט.

בשלושת האיזכורים של הרכב בסרט אכן אומרים הונדה 2000 וכך גם רשום בתרגום.

או שכותבי התסריט סתם טעו, או שהם ניסו להיות מאאאאגניבים ולקרוא לרכב בכינוי רחוב סטייל בימר, סקובי וכו'... ולא כ"כ יצא להם, או שאנחנו פשוט לא מכירים את סלנג מירוצי הרחוב של אמריקה - אני בטוח שאם אמריקאי דובר עברית יבוא ארצה וישמע איזה ערס עם הונדה מספר שהוא "נתן רכבות" לאיזה ערס אחר עם בלנו ( :idea: ) אז כשהוא יחזור לאמריקה (והוא יחזור... :lol: ) הוא יצחק עם החבר'ה שלו על זה שרייסרים מנצחים בישראל "give trains" לרייסרים המפסידים...

אז רגע, איך אמרתם שאומרים טונה סטארקיסט באנגלית?

אה, וואלה...

סטארקיסט טונה כמובן :!:

yes; the movie was something something, end of the way!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה בדקתי זה בדוק HONDA S2000 אני לא יודע למה בסרט כמו מהיר ועצבני הם לא בודקים עם מישהו שמבין לפני שהם מתרגמים...

מה הקטע שלכם?

אולי שם זה הכינוי ל S2000 = 2000

תאמין לי שהאנשים שעבדו במהיר ועצבני, הבינו הרבה יותר

מהאנשים היותר מבינים בפורום הזה!

אני לא בטוח

שמעתי כבר על כמה פאשלותש היו בסרט...

הם השתמשו כמה פעמים במונחים לא נכונים במקומות לא נכונים... הסרט עצמו היה יפה מאוד ואהבתי אותו והכל, אבל מבחינה מוטורית ראסמי, הוא לא היה התנ"ך של זה.... (אגב, היה לי היום בגרות בזה, תודה לאל שזה נגמר).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה קטעים על הסרט:

- בקטע של מירוצי הרחוב, כשהם חוסמים רחוב ומפריעים לאיזה שליח של פיצה שמקלל אותם - השליח הוא הבמאי של הסרט.

- במסיבה בבית של וין דיזל יש סרט בטלויזיה - זה סרט על ברוס לי שעשה אותו במאי.

- החנדג' עם הפרארי שהם גוזרים בדרך למירוצים במדבר הוא המפיק של הסרט.

מקווה שהעשרתי את הידע המוטורי שלכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד כמה דברים, בתחרות הראשונה בעיר, במשחק שהסיני משחק באוטו נקרא : NEED FOR SPEED 1

כן כן.. אה , וגם בבית במסיבה.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד כמה דברים, בתחרות הראשונה בעיר, במשחק שהסיני משחק באוטו נקרא : NEED FOR SPEED 1

שמוליק

באמת?

זה היה נראה לי יותר כמו גרנד טוריסימו 2.

Rikshanoam-R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק

באמת?

זה היה נראה לי יותר כמו גרנד טוריסימו 2.

גראנד טוריסימו - בדוק!

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרט גרוע בהחלט.

בהתחלה דום אומר לו שהוא ניצח בגלל שבריאן לא יודע להעלות הילוכים בדאבל-קלאץ' וגז ביניים...

סרט שראוי לצפיה רק לילדים מתחת לגיל 8. למרות שכנראה גם צבי הנינג'ה (שאני אישית מעדיף ומאוד אוהב) טובים יותר.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...