Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 205 - איתותים לא עובדים

מתן ג
שימו לב! השרשור הזה בן 6825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם כמו שהרוב כבר יודעים שקניתי את האוטו שלי מאלירן פג'ו gti 205

יש באוטו בעייה קטנה שהוינקרים לא עובדים ניסתי לבדוק אם זה פיוז בקופסת פיוזים וכל הפיוזים תקינים בדקתי אם הלחצן מצוקה עובד והוא אכן עובד ומפעיל את כל פנסי באיתות

מה זה יכול עוד להיות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אורות המצוקה עובדים סביר להניח שהידית הלכה לעולמה, (מוכר בצרפתיות) אולי גם יש מגע רופף או בעיה בחיווט.

תתחיל מהידית

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיון שאינך עם ידע בחשמל אז כדי לחסוך ממך הוצאה כספית סתמית בשל החלפת חלקים (ידית) ללא צורך, גש לחשמלאי רכב טוב או מוסך המכיר את רכבי פז'ו לאתור גורם התקלה ותקונה.

צריך להיות נתיך נפרד עבור אתותי החרום ונתיך נפרד עבור האתותים הרגילים, בדוק שוב.

אל תשכח שהיקר הוא זול והזול הוא יקר.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפרק את הפלסטיקה מסביב להגה ותוציא את הקונקטור (מחבר) שמתחבר למנגנון של האיתות תבדוק שכל החיבורים לחוצים מספיק ואין שמה מגעים רופפים, במידה ויש כאלה תקופף אותם בחזרה ואם זה עדיין לא יעבוד תן את האוטו לחשמלאי.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיתים קיימת בעיה דווקא במתג החירום ועל אף שבהפעלתו וונקרים החירום פועלים.

תפקיד המתג חירום בזמן אי פעולתו ברכבים שאינם חדשים היא הזנת מתח לאוטומט הוונקרים.

מובן שיכול להיות בעיה כמו שרפי לין תיאר ועוד,

אני מציע כשלב ראשון "שחק" עם מתג החירום הרבה פעמים, הפעל כבה ,הפעל כבה, קצת חזק (לא לשבור) ואז בדוק שוב במצב רגיל פעילות הוונקרים.

אם לא עוזר אז : הפעל וונקר שמאלה או ימינה

קח עט, ונקוש בעדינות מאוד מאוד על מתג החירום וראה אם מתחילים הוונקרים לפעול. אם כן המתג הזה תקול.

אם לא עוזר סביר להניח שיש לבדוק נתיכים ,חיוט, וידית הפעלה.

תעדכן

בברכה

דני ממצת אור בחיפה

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר הוא שבלי ווינקרים לא עוברים טסט ;)

תוכל לראות פרויקט של פירוק ידית לגורמים באתר של PSI כמדומני, אבל בגלל הלחץ עדיף לך ללכת לחשמלאי ולשלם את המחיר, או לפחות לאבחן את הבעיה במדויק.

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתג עולה בסביבות ה-170 ש"ח! בדוק בכל זאת את אוטומת האיתות לעיתים יש אחד לחרום ואחר לרגיל.,.

באשר לפרוק והרכבה, אם אתה חושב לבצע בעצמך, טפל בפלסטיק בעדינות, יש בורג קטן בצד שמאל הנראה רק כאשר פותחים את הדלת.

נוסע רגוע, חסכוני וגם בטוח:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...