Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על בנות ועל בנים - התפקדות

עתיד
שימו לב! השרשור הזה בן 6893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום עברתי על חלק קטן מאוד מהדפים האלו של "מי אני" ו..וואלה יש שם ימבה בנות, ממש הרבה, שזה טוב זה מראה שגם בנות המין היפה מגלות עיניין והבנה, סוגי מכוניות ובלאגנים...אבל למה אין נוכחות אקטיבית שלהן בפורום ? למה לא רואים הודעות ? (חוץ משל "נהגת שודים" פה ושם) למה הן נחבאות אל הכלים....למה הן שותקות - אנא מכן בנות המין היה הקימו כל זעקה...רקעו ברגליכם הראו לנו את קיומכן !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש עונה על השאלה למה הן לא פעילות, למה לא רואים אותן באירועים כאלו ואחרים....למה הן לא מגיעות למפגשים, למה הן לא כותבות פה כדרך קבע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חשבתי שחיפוש דייטים באינטרנט זה תחום שרק רווקים\רווקות מזדקנים ולא אטרקטיביים עוסקים בו. :?

במקום לשפשף מול המסך, צאו לשדות ולכרמים, לגאיות ולכיכרות השוק (או איפה שצעירים היום נפגשים, אין לי מושג) ותתאמנו על הכישורים החברתיים שלכם שם.

יותר עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עברתי על חלק קטן מאוד מהדפים האלו של "מי אני" ו..וואלה יש שם ימבה בנות, ממש הרבה, שזה טוב זה מראה שגם בנות המין היפה מגלות עיניין והבנה, סוגי מכוניות ובלאגנים...אבל למה אין נוכחות אקטיבית שלהן בפורום ? למה לא רואים הודעות ? (חוץ משל "נהגת שודים" פה ושם) למה הן נחבאות אל הכלים....למה הן שותקות - אנא מכן בנות המין היה הקימו כל זעקה...רקעו ברגליכם הראו לנו את קיומכן !

כשהן תצטרכנה ייעוץ לגבי סיריון vs. גטס , אנחנו תמיד נהיה פה בשבילהן :wink:

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש פורום, שהסיכוי בו להכיר בנות נמוך יותר מהסיכוי להכיר בנות בפורום גברים לובשים חיתולים (שניתן כאן לינק אליו לא מזמן), זה הפורום הזה.

ובכלל, עכשיו זה הזמן להתחיל עם י"בניקיות חרמניות, יש עוד מה לעשות בחופ"ש ?

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חשבתי שחיפוש דייטים באינטרנט זה תחום שרק רווקים\רווקות מזדקנים ולא אטרקטיביים עוסקים בו. :?

במקום לשפשף מול המסך, צאו לשדות ולכרמים, לגאיות ולכיכרות השוק (או איפה שצעירים היום נפגשים, אין לי מושג) ותתאמנו על הכישורים החברתיים שלכם שם.

יותר עדיף.

יש לי חברה בכלל, מה הקשר - סתם לדעתי יהיה יפה וטוב לחזק את השתתפות המין השני בתחום ולא להשאיר את התחום כלכך אפור וגברי, תחשוב על זה בטח עוד מעט נתחיל לראות מכוניות עם ציורי פרחים וחיות חמודות בפנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אה... קנית אותה כולה לפני שבועיים ואתם כבר חברים .. יפה לך ..

רק אצלי זה קודם יוצאים ... קונים לה ריח חדש... שוטפים...מפנקים באיזה צ'יפ או החלפת שמנים טובה..

ורק אחר כך נהיים חברים ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה ושם???

כמות ההודעות שלי, יחסית לזמן הקצר שאני כאן היא דיי מאסיבית לדעת רבים אחרים.

והייתי לא אחת במפגשים רבים שאורגנו כאן, ובעיקר במיפגשים של מועדון פיג'ו.

:-D ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליטל, חבל שאת לא באה גם למפגשים אחרים חוץ מאילו של הסאונד בשבת.

בפורום PSI (במפגש עצמו הכוונה), ראיתי אותך רק פעם אחת, בפעם הזו שהכרנו...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שותקת, אני פשוט נותנת לחכמים ממני לענות :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...