Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

S60/v40 מנוע t5

Moomin aba

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, פראג כתב:

נושא השרשור הוא שנים מוקדמות יותר. אני אכן ממליץ על עליה בשנתון ל17 וצפונה ששם לפחות חלק מהתקלות לא קיימות ממה שאני מכיר. בשנים מוקדמות התקלות האלה נפוצות, אתה רוצה צילומי מסך מפייסבוק/ וואצפ? איזו הוכחה תספק אותך

אני לא צריך שום הוכחה, כפי שאמרתי אני חבר ועוקב אחרי הפוסטים שעולים בכל הקהילות כדי להיות מוכן למצב שבו יקרה משהו דומה בשלי, אבל לא ראיתי שום דבר חריג. תקנה או תמליץ מה שאתה רוצה, אני ממליץ על הרכבים האלה  מניסיון ולפי מה שאני רואה גם אייל שהוא בעלים וותיק ממני של רכבי וולוו

עריכה אחרונה על ידי nissan1211
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, nissan1211 כתב:

אני לא צריך שום הוכחה, כפי שאמרתי אני חבר ועוקב אחרי הפוסטים שעולים בכל הקהילות כדי להיות מוכן למצב שבו יקרה משהו דומה בשלי, אבל לא ראיתי שום דבר חריג. תקנה או תמליץ מה שאתה רוצה, אני ממליץ על הרכבים האלה  מניסיון ולפי מה שאני רואה גם אייל שהוא בעלים וותיק ממני של רכבי וולוו

לפי מה שאני מבין גם הניסיון שלך וגם הניסיון של אייל (שבכל זה לא בהכרח מייצג) זה רכבים עם קמ נמוך מנושא השרשור. האם אתה מכיר *כמה* בעלים של רכבים כאלה בין 2014-2017 עם 100 אקמ וצפונה שלא נתקלו לפחות בחלק מהבעיות? מן הסתם זה דברים שלא קורים ב50 אקמ. כי אני בעצמי כזה, מכיר עוד הרבה ויודע שהתקלות האלה נפוצות

לא אמרתי שלא ממליץ- אבל קצת בדומה למנועי 165 של פיגו יש בפורום הזה וייבים מאוד מוגזמים לגבי האמינות של הרכב. רכבים כאלה בני 6 וצפונה עם קמ ממוצע או יותר כנראה יגיעו לפחות לחלק מהתקלות וצריך להיות מודע לסיכון. זה לא רכב שאתה הולך פעם בשנה לטיפול ושוכח ממנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פראג כתב:

לפי מה שאני מבין גם הניסיון שלך וגם הניסיון של אייל (שבכל זה לא בהכרח מייצג) זה רכבים עם קמ נמוך מנושא השרשור. האם אתה מכיר *כמה* בעלים של רכבים כאלה בין 2014-2017 עם 100 אקמ וצפונה שלא נתקלו לפחות בחלק מהבעיות? מן הסתם זה דברים שלא קורים ב50 אקמ. כי אני בעצמי כזה, מכיר עוד הרבה ויודע שהתקלות האלה נפוצות

לא אמרתי שלא ממליץ- אבל קצת בדומה למנועי 165 של פיגו יש בפורום הזה וייבים מאוד מוגזמים לגבי האמינות של הרכב. רכבים כאלה בני 6 וצפונה עם קמ ממוצע או יותר כנראה יגיעו לפחות לחלק מהתקלות וצריך להיות מודע לסיכון. זה לא רכב שאתה הולך פעם בשנה לטיפול ושוכח ממנו

תפסיק לצטט אותי בבקשה, זה חוזר על עצמו. 

אייל אמר לך וגם אני, אם אין לך את הרכב הזה ואתה לא מספיק מכיר אז אין מה לחפש להרוס את השם שלו סתם, לא פה ולא בשרשורים ישנים יותר שהוקפצו לחינם.

אתה טוען שאתה מכיר, אין בעיה לא צריך להגזים ולכפות את דעתך, מי שרוצה יכול לקרוא בשרשור ולבחור להקשיב או לא להקשיב לך.

אתייחס למשפט האחרון- "זה לא רכב שאתה הולך פעם בשנה לטיפול ושוכח ממנו" . רבים בפורום הזה ובכלל הפורומים האחרים יעידו אחרת, וזה שאין לך את הרכב לא מאפשר לך לקבוע כזה דבר בשום מותג ודגם רכב ולא רק במקרה הזה. שיהיה בהצלחה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש אווירה כלשהי בפורום לגבי הרכב. הוא לא כל כך בכותרות.

ברור שלא קורולה היברידית אבל אם מטופל היטב הוא לא צפוי לאכזב.

גם אם אותו מנוע וגיר ,זה לא אומר בהכרח שהאביזרים ההיקפיים זהים , עיין ערך קניסטר,מנעולי דלתות וכו שאינם בעייתיים ב v40 אבל נפוצים ב s60. 

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה מהצד, קראתי כמה שרשורים ואפילו התעניינתי ברכישה של v40, s60, v60

בשום מקום אין מצג שאפילו מקרב את הרכב לרמת אמינות של טויוטה, ובטח שאין מה להשוות את רמת המכונאי שנדרשת לטיפול בוולוו לעומת קורולה.

דיברתי עם מוכר לגבי הרכב שהוא מכר ספציפית וקיבלתי הסבר ברור איפה מטפלים וכמה זה יותר יקר ושצריך לדעת לאן נכנסים.

סך הכל כשמשווים עלויות אחזקה ואמינות של וולוו צריך להשוות לפחות לפולקסוואגן, ובחלק מהדגמים ורמות האבזור ההשוואה צ"ל אל מול AUDI, B.M.W 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...