Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב מיני/סופר מיני, עד 30K

Shnitzel_Tiras

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש לקנות רכב שישמש זוג, עדיפות לרכב קטן ובסביבות ה-25K (אפשר לחרוג עד 30K). 

אשמח לשמוע גם התייחסות בנוגע ל:

* שנתון מינימלי מומלץ

* קילומטראז' מקסימלי מומלץ לרכישה

* מזגן

* כל דבר אחר שאתם רואים לנכון

תודה רבה!! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי ספלאש נמכרת במחיר סביר יחסית לתמורה. הרכב חסכוני בדלק. גיר ידני וגיר אוטומטי בלי בעיות ומחלות ידועות. אם באמת הולכים על הרכב הזה אפשר למצוא אחת שמורה עם קילומטראג' סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבדוק קיה ריו/ יונדאי i20 כאשר בריו מרווחת מאחור, הביצועים סבירים וכך גם צריכת הדלק אך הם נחשבות ללא יקרות לאחזקה.

אלא יש יש דרישה לביצועים טובים?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק עזרתי לבת שלי לרכוש רכב בתקציב הזה.

החיפוש ביד 2 סונן לפי תקציב (עד 30K), ק"מ (עד 135K), שנה (החל מ-2013) והקטנתי את הרדיוס לאיזור מגוריי (מודיעין)

נקנתה מיצובישי ספייס סטאר 2015 יד 2 עם 118K ק"מ ב-26K ש"ח.

כבר פעם שניה שאני מחפש ומוצא את הרכב ביום שישי-שבת. לדעתי, מסנן סוחרים ומוצא יותר אנשים רציניים.

הרכב פורסם בשישי ובשבת הלכנו לראות - בדיקת רשיונות, בדיקת מסמכי טיפולים שבעל הרכב החזיק, בדיקה קצרה מסביב של פגיעות/שריטות/ריפוד/דשבורד/נורות דולקות וכו'. מבט מתחת למכסה מנוע לראות שאין שפצורים מוזרים, שמן, מים תקינים (לא מכונאי ולא מכיר יותר מדי אבל זה מה שאני בודק). נסיעה קצרה, בדיקה שהמזגן עובד (לוודא שעובד גם על חום), לשמוע שאין רעשים מוזרים (לא לנסוע עם רדיו), לראות שאין קפיצות בהעברות הילוכים ושהנהיגה/נסיעה נעימה (הבת שלי נהגה).

בראשון בבוקר נלקח לבדיקה במכון ונרכש לאחר שהבדיקה יצאה סך הכל טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...