Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפה עצמית עם גרניק באזור ראשון לציון?

פוסטים מומלצים

הייתי השבוע פעם ראשונה בעמדה בראשון.. אכן לוקח זמן ללמוד את הזמנים.

מה שעשיתי זה :

א. שטיפה ראשונית בלחץ

ב. ריסוס חומר נגד יתושים וניקוי ג'אנטים (בדיעבד מיותר. היה לו ריח חזק של דגריזר)

ג. שטיפה בלחץ(החומר בסעיף הקודם מקציף יותר מדי ולקח לי זמן להוריד אותו)

ד. הקצפה (עם החומר שלהם, ללא שימוש במטאטא כמובן) וניקוי עם כפפה שהבאתי (יש כפפות שלהם על הריצפה בעמדה למעוניינים)

ה. שטיפה בלחץ. כאן כבר נגמר לי הזמן (קניתי ב 25 שח, בדיעבד הייתי צריך את ה 35 שח)

ו. בגלל שנגמר לי הזמן שילמתי שוב 20 שח (המחיר הנמוך ביותר) והמשכתי בשטיפה. היה לי מספיק זמן לעשות גם תיקונים ללכלוך עיקש שלא ירד

באופן מפתיע כשאני הגעתי (שעות הצהריים) לא היה תור וגם כשסיימתי לא היה אף אחד אז היה לי מספיק זמן לנגב ואפילו לרסס וקס 

יצא קצת יקר אבל לפעם ראשונה אני מרוצה. מאמין שבפעם הבאה ב 35 שח אני אספיק מבחינת זמנים

הייתיהשבוע פעם ראשונה בעמדה בראשון.. אכן לוקח זמן ללמוד את הזמנים.

מה שעשיתי זה :

א. שטיפה ראשונית בלחץ

ב. ריסוס חומר נגד יתושים וניקוי ג'אנטים (בדיעבד מיותר. היה לו ריח חזק של דגריזר)

ד. הקצפה (עם החומר שלהם, ללא שימוש במטאטא כמובן) וניקוי עם כפפה שהבאתי (יש כפפות שלהם על הריצפה בעמדה למעוניינים)

ה. שטיפה בלחץ. כאן כבר נגמר לי הזמן (קניתי ב 25 שח, בדיעבד הייתי צריך את ה 35 שח)

ו. בגלל שנגמר לי הזמן שילמתי שוב 20 שח (המחיר הנמוך ביותר) והמשכתי בשטיפה. היה לי מספיק זמן לעשות גם תיקונים ללכלוך עיקש שלא ירד

באופן מפתיע כשאני הגעתי (שעות הצהריים) לא היה תור וגם כשסיימתי לא היה אף אחד אז היה לי מספיק זמן לנגב ואפילו לרסס וקס 

יצא קצת יקר אבל לפעם ראשונה אני מרוצה. מאמין שבפעם הבאה ב 35 שח אני אספיק מבחינת זמנים

הייתי השבוע פעם ראשונה בעמדה בראשון.. אכן לוקח זמן ללמוד את הזמנים.

מה שעשיתי זה :

א. שטיפה ראשונית בלחץ

עריכה אחרונה על ידי ohadc
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...