Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגורה משוחררת לגמרי במושב האחורי

מעבר לפיתרון נפתר ע"י amosbmw,

פוסטים מומלצים

יש לי יונדאי I20 שנת 2011
החגורה במושב האחורי (מאחורי הנהג) משוחררת לגמרי ולא חוזרת חזרה 
האם זה משהו פשוט לתקן
או שחייב מוסך
[פשוט אמרו לי שזה באיזור כריות אויר וכו, ומסוכן לפתוח לבד]
תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 2 אפשרויות - או שהקפיץ המחזיר חלש מדי או שהקפיץ בסדר ויש לרצועה של החגורה התנגדות עקב לכלוך.

אם זה לכלוך, מה שבדרך כלל, וזה יכול להיות אפילו אם זה נקרא נקי - התיקון פשוט: פורס את החגורה עד הסוף ומחזיק אותה פתוחה עם אטב כביסה או משהו, מנקה אותה טוב עם דלי מים חמים ואבקת כביסה ונותן לה להתייבש טוב (עדיף לעשות את זה בחוץ ביום חם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, baer כתב:

יש 2 אפשרויות - או שהקפיץ המחזיר חלש מדי או שהקפיץ בסדר ויש לרצועה של החגורה התנגדות עקב לכלוך.

אם זה לכלוך, מה שבדרך כלל, וזה יכול להיות אפילו אם זה נקרא נקי - התיקון פשוט: פורס את החגורה עד הסוף ומחזיק אותה פתוחה עם אטב כביסה או משהו, מנקה אותה טוב עם דלי מים חמים ואבקת כביסה ונותן לה להתייבש טוב (עדיף לעשות את זה בחוץ ביום חם).

ראשית תודה

אבל לדעתי במקרה שלך היו מרגישים את הקפיץ קצת
במקרה שלי בכלל נראה שאין קפיץ 
ולא שהוא תקוע 
פשוט כל החגורה משוחררת וזרוקה ולא מרגישים בכלל קפיץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.5.2024 בשעה 11:53, אילולי כתב:

ראשית תודה

אבל לדעתי במקרה שלך היו מרגישים את הקפיץ קצת
במקרה שלי בכלל נראה שאין קפיץ 
ולא שהוא תקוע 
פשוט כל החגורה משוחררת וזרוקה ולא מרגישים בכלל קפיץ

נו יש מישהו שיכול לומר לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.5.2024 בשעה 10:59, baer כתב:

מה כבר יש לך להפסיד נסה את מה שהציע הבחור ובנוסף שמן מעט את המנגנון עצמו אולי משהו ישתנה לטובה, בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• פיתרון

תנסה להוציא את הרצועה עד הסוף. אולי זה מנגנון לקיבוע מושבי תינוקות. אם כן אז הקפיץ יתחיל לעבוד כשמוציאים עד הסוף.

שמן לא שייך בכלל, אם יש בעיה היא במנגנון הקפיץ ושימון לא יעזור.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...