Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שעווה קרנובה גלייז או ווקס מה כי טוב לרכב שחור ויגרום לברק חזק

פוסטים מומלצים

שלום חברים, יש לי רכב שחור דיי חדש שנת 2023 שמור מאוד, אני שומר עליו ורוצה לתת לו ברק איכותי עמוק וחזק לאחר שטיפה.

עד עכשיו השתמשתי בחומרים של מגוויאר , לאחר שטיפה וייבוש של הרכב הייתי משתמש בUltimate Quick Wax ומשנה מדיי פעם עם  Ultimate Quik Detailer.

בא לי לנסות מוצרים אחרים , הבנתי ששעווה קרנובה במשחה או בספריי ייתן ברק חזק יותר וטוב יותר .

אשמח לחוות דעת שלכם והכוונה במה לבחור , שוועה או חומרי גלייז ?

אני משתמש ידנית ולא עם מכונה , מורח ומנקה עם מטלית מיקרופייבר , התוצאות של Ultimate Quick Wax וQuik Detailer היו טובות וקלות לביצוע אבל אשמח לקבל המלצות על חומרים אחרים יכול להיות גם של חברה אחרת.

הציעו לי את   Chemical Guys WAX AND SEALANT , Chemical Guys BANANA NATURAL CARNAUBA , Gold Class Carnauba Meguiar's MOTHERS California Gold Carnauba Wax

אשמח לעזרה בבקשה  

עריכה אחרונה על ידי noami55
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי הולך על זה:

https://www.turtlewax.com/products/hybrid-solutions-ceramic-acrylic-black-wax

לא ניסיתי כי אין לי רכב שחור, אבל מהניסיון שלי מאותו מוצר רק שלא מיועד לרכב שחור - זה קל מאוד ליישום ידני, מחזיק הרבה זמן ונותן ברק מעולה.

באופן כללי, חומרי גלייז מיועדים למילוי (זמני) של סווירלים ושריטות מזעריות, אתה כנראה פחות צריך את זה ברכב חדש.

ובווקסים רגילים, הם אמנם נותנים ברק מעולה אבל הם מחזיקים מעט מאוד זמן ויישום ידני מאוד קשה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Adani כתב:

אני במקומך הייתי הולך על זה:

https://www.turtlewax.com/products/hybrid-solutions-ceramic-acrylic-black-wax

לא ניסיתי כי אין לי רכב שחור, אבל מהניסיון שלי מאותו מוצר רק שלא מיועד לרכב שחור - זה קל מאוד ליישום ידני, מחזיק הרבה זמן ונותן ברק מעולה.

באופן כללי, חומרי גלייז מיועדים למילוי (זמני) של סווירלים ושריטות מזעריות, אתה כנראה פחות צריך את זה ברכב חדש.

ובווקסים רגילים, הם אמנם נותנים ברק מעולה אבל הם מחזיקים מעט מאוד זמן ויישום ידני מאוד קשה.

תודה על ההסבר , לגבי הגלייז אתה צודק אני לא צריך את זה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון מעולה של שנים עם קולנייט 915.

Collinite 915

לאחרונה רכשתי בילט האמבר שזוכה להערכה ביו היתר בזכות VFM גבוה.

התוצאה טובה היישום קצת פחות ידידותי לעומת הקולינייט, אבל עדין בתחום הטוב.

מגלה עמידות טובה. אבל עדיין בתקופת מבחן. יכול להמליץ עליו בהחלט בהקשר של המחיר.

יש לי ניסיון על הכמיכל גייז בננה. ריח טוב... יישום קל. עמידות לא משהו. 

הקולינייט מבחינת עומק וברק בהרבה יותר מרשים. גם הבילט האמבר.

באופן כללי, כדי להשיג תוצאות טובות. היישום חייב לכלול מספר שכבות והבנה של זמן איחוי.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, מיץ פטל כתב:

ניסיון מעולה של שנים עם קולנייט 915.

Collinite 915

לאחרונה רכשתי בילט האמבר שזוכה להערכה ביו היתר בזכות VFM גבוה.

התוצאה טובה היישום קצת פחות ידידותי לעומת הקולינייט, אבל עדין בתחום הטוב.

מגלה עמידות טובה. אבל עדיין בתקופת מבחן. יכול להמליץ עליו בהחלט בהקשר של המחיר.

יש לי ניסיון על הכמיכל גייז בננה. ריח טוב... יישום קל. עמידות לא משהו. 

הקולינייט מבחינת עומק וברק בהרבה יותר מרשים. גם הבילט האמבר.

באופן כללי, כדי להשיג תוצאות טובות. היישום חייב לכלול מספר שכבות והבנה של זמן איחוי.

הכמיכל גייז בננה נותן ברק חזק ?  בכללי הכמיכל גייז להם המון מוצרים שבחלקם מאוד ודמים ועושים אותה פעולה , קצת התבלבלתי מרוב ההיצע שיש להם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מהקל, גם כי זה רכב חדש והצבע אמור להיות בשיאו עדיין:

1. griots garage CERAMIC 3-IN-1 WAX 

2. POLISHANGEL CARNAUBA ARTS BLACK WULFENITE - תיקח 100 מ"ל לנסות, זה גם כך מספיק להרבה. 

בשניהם, דרך אגב, יש קצת קרנובה. 

לבחור רק אחד מהם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.2.2024 בשעה 13:53, noami55 כתב:

הכמיכל גייז בננה נותן ברק חזק ?  בכללי הכמיכל גייז להם המון מוצרים שבחלקם מאוד ודמים ועושים אותה פעולה , קצת התבלבלתי מרוב ההיצע שיש להם .

רשמתי כנראה לא מספיק ברור. הברק שלו פחות טוב משל 2 האופציות האחרות שהמלצתי עליהן. עדיין התוצאה חיובית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עידן אחר ממה שהיה לפני אפילו 5 שנים. כל קוויקים קראמים נותנים תוצאה שלא חלמנו עליה פעם עם יישום סופר קל. מאז שגיליתי את gyeon cure ואת griots 3in1, ממש לא חסר לי לא ווקס ולא סילנט . ברק וחלקות מדהימים ועל זה על ידי רסס ונגב.ודבר הכי חשוב, גם אם חרא ציפורים התייבש, זה עדיין יורד מהר ללא נזק 

• אהבתי 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה gyeon cure מהווה חומר הגנה לסילנט או שהוא פתרון בפני עצמו?

כמה זמן מחזיקים הקוויקים הללו? הווקסים שציינתי מחזיקים יפה כמה חודשים עם לא מעט מחזורי שטיפה.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gyeon cure הוא אוטם כמו כל אוטם אחר (הם יצאו עם גרסה חדשה לאחרונה) הוא לא עמיד במיוחד ולא מחזיק הרבה זמן, חודש בערך, אך הוא קל ליישום ומיועד לשמש כשכבת הקרבה לציפוי קרמי מלא אך כמו אל אוטם צבע או טופר לציפוי קרמי מלא, אפשר כמובן להשתמש בו ישירות על הצבע בפני עצמו. 

כמעט כל אוטם מודרני מחזיק בכיף מספר חודשים, צריך לזכור שיש הבדל בין כמה זמן זה מחזיק על הצבע וכמה זמן זה בעצם מבצע את התפקיד שלו וזה כבר תלוי בתחזוקה - שטיפה סדירה ואם צריך גם הסרת מזהמים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי בסילנטים מובילים לאורך השנים כולל קוויק. מי שאוהב את התחום באופן טבעי נהנה מהתנסות בפתרונות שונים.

על ציר הזמן - אין ספק שכמו בהרבה תחומים השיווק ושטיפות המוח שולטים. ההתפתחויות לא דרמאטיות - חומרים קלים ליישום שמחזקים חודשים בודדים היו כבר לפני כעשור.

בסוף, מדי פעם נתקלים בחומרים ממש טובים שאתה יודע שאינם הימור. ה collinite 915 הותיק הוא אחד כזה מבחינתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו שוטפים רכב כל שבוע-שבועיים ולתקופה הזו קוויק נותן הגנה מושלמת. המבחן מבחינתי ,כפי שציינתי , שהחרא לא נדבק באופן שהוא משאיר כתם. אישית פשוט לא רואה סיבה לחזור לסילנטים או ווקסים. יש לי בצד פורבוייס וואייט, וקס של דודוג׳וס , סילנט של מנזרנה, סילנט של וולפגאנג ועוד כמה ווקסים וכולם כנראה יתקעו איך שהם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו שאלה שתמיד שאלתי את עצמי, אם לאנשים כמונו יש לדוגמה סיבה ליישם ציפוי קרמי לטווח ארוך כאשר אנחנו משתמשים באוטמים עם SIO2 על בסיס קבוע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מעולה, בזמן שעמום קורונה יישמתי ציפוי של סיקוורץ וזו בהחלט פעם אחרונה שאעשה את זה . ממש אבל ממש לא רואה את עצמי עושה את זה שוב. 3in1 כל כך טוב עבורי . הזמנתי עכשיו גם spray&rinse קרמי עבור יישום על ג׳נטים ויש גם שמפו קרמי ואני מסודר . איזה עומק, איזה ברק, איזו חלקות. פשוט תענוג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...