Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שעווה קרנובה גלייז או ווקס מה כי טוב לרכב שחור ויגרום לברק חזק

פוסטים מומלצים

כן, גם אני מאוד מרוצה מהגימור של ה- 3in1 של griot's ואני עוד עם רכבים לבנים משעממים, מניח שעל משהו צבעוני יותר האפקט מרשים עוד יותר. הוא אולי לא הכי הידרופובי, אבל הגימור פשוט מעולה ולפעמים אני מתעצל ומשתמש בו על רטוב והאפקט עדיין נשאר. לאחרונה רכשיתי מוצרים של polish angel, לא יודע למה ממש אבל שמעתי עליהם מזמן וכנראה שהייתי חייב לנסות למרות שאני חושב שאלו מוצרים מיושנים מבחינה טכנולוגית :-) אדווח בהמשך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עם רכב לבן משעמם. אם זאת ממש רואים את ההשפעה של החומר הזה במיוחד אחרי יום של איחוי. נושא הדרופובי סובייקטיבי לגמרי לדעתי. וגם ככה גשם מוריד כל הגנה גם ככה

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.2.2024 בשעה 14:36, 98civic כתב:

כולנו שוטפים רכב כל שבוע-שבועיים ולתקופה הזו קוויק נותן הגנה מושלמת. המבחן מבחינתי ,כפי שציינתי , שהחרא לא נדבק באופן שהוא משאיר כתם. אישית פשוט לא רואה סיבה לחזור לסילנטים או ווקסים. יש לי בצד פורבוייס וואייט, וקס של דודוג׳וס , סילנט של מנזרנה, סילנט של וולפגאנג ועוד כמה ווקסים וכולם כנראה יתקעו איך שהם 

שאלה קטנה אם אפשר....

אני לא מהמשקיעים בתחום, אבל בערך פעם בשנה הייתי עובר על הרכב עם פלסטלינה ואחר כך מיישם אוטם\ווקס של Fusso.

עם החומרים המדוברים בשרשור, אתה אומר כבר שאין צורך ליישם אוטם\ווקס ? ומה לגבי פלסטלינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוב שמות ומוצרים לא רואים את היער :-) 

בסוף, לכל המוצרים האלו תפקיד של שיפור הברק והמראה לצד הגנה מפני מזהמים, ההבדלים הם בעיקר במראה המתקבל ובעמידות לאורך זמן. יש מוצרים, ציפוי קרמי מלא בעיקר, שמבטיחים עוד הבטחות נוספות. כמה זה נכון או משמעותי? לא יודע. 

אני מניח שאתה מתכוון ל- Fusso Soft99, מוצר טוב מאוד שעושה את אותו הדבר והעמידות שלו יחסית ארוכה והוא מתפקד באופן דומה לכל המוצרים המדוברים בשרשור כך שאתה עושה את הדבר הנכון. יש כאמור הבדלים בתכונות בין המוצרים השונים ובקלות היישום, אבל התוצאה הסופית דומה ואם אתה מרוצה ממנה, תמשיך. הסיבה לעבור למוצר אחר מסוג אוטם צבע היא לרוב המראה המתקבל וקלות היישום. 

פלסטלינה לרוב עושים רק אם מתכוונים לעשות פוליש כי היא יכולה לגרום לקצת דהייה של הברק בנקודות מסוימות על הצבע, תלוי בסוג הפלסטלינה ואם משתמשים במספיק נוזל סיכוך. זה לא מדע מדויק כך שלפעמים אפשר לראות קצת דהייה ולפעמים לא. אם אתה לא רואה משהו אז זה לא ממש משנה, בסוף זה הכל עניין של סיפוק אישי ואם עבורך הצבע במצב שאתה מרוצה ממנו אז אין חוקים בנושא. 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה. ודבר חשוב לא פחות, זה שאתה שם הגנה פעם בשנה לא אומר שאתה צריך לשטוף פעם בשנה .

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש האמת להקליל את העבודה. כל הפלסטלינה והישום של האוטם וכל הדרך הזאת קצת מתישה ולוקחת לא מעט זמן.

אם אתם אומרים לי שקיימים היום חומרים שאפשר ליישם בקלות תוך כדי שטיפה ונותנים פחות או יותר אותה תוצאה אז אני מעדיף כך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Gsofer כתב:

אני מחפש האמת להקליל את העבודה. כל הפלסטלינה והישום של האוטם וכל הדרך הזאת קצת מתישה ולוקחת לא מעט זמן.

אם אתם אומרים לי שקיימים היום חומרים שאפשר ליישם בקלות תוך כדי שטיפה ונותנים פחות או יותר אותה תוצאה אז אני מעדיף כך. 

עקרונית? כמעט כל אטום צבע קרמי SIO2 ניתן ליישם גם על רטוב, זה אומר שלפני שלב הייבוש כאשר הרכב עדיין רטוב אתה מרסס פאנל, נגיד דלת, בשניים שלושה שפריצים מנגב ומייבש. זה פוגע בעמידת לטווח ארוך של האוטם, אך אתה עדיין תקבל הגנה טובה והיישום כמובן קל ו"על הדרך". לצד זה יש אוטמי צבע ייעודיים ליישום על רטוב שמופעלים ע"י לחץ המים, גם במקרה זה אתה מרסס פאנל פנאל, מרסס ופשוט שטוף היטב עם זרם מים. מוצרים ייעודים ומוכרים בתחום הזה הם Gyeon WETCOAT או Carpro Hydro2 lite. יש עוד אוטמים ביישום על רטוב בשוק, פשוט אלו השניים שאני מכיר. רוצה עוד שדרוג קל? תוסף שמפו קרמי לתהליך השטיפה יחד עם היישום של האטום על רטוב. 

אם אתה רוצה אוטם מעולה שגם מחזיק לשנה לפחות וקל מאוד ליישום, אז Gyeon Cancoat evo זה המוצר בשבילך. זה תכלס ציפוי קרמי של ממש רק בשכבה דקה יותר מהמקובל עם ממסים בעלי אידוי סופר מהיר ולכן הוא מאוד קל ליישום מהיר. שכבה אחת מספיקה, אך כמו במרבית המוצרים האלו עדיף 2 שכות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...