Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי-ביי אמזון או עלי באבא

עדי-אל

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תלוי מה קונים.

אמאזון לדברים יותר רציניים, עלי לשטויות. באיביי לא קניתי כבר תקופה ארוכה האמת.

באמאזון רוב המוכרים הם אמריקאים או אמאזון בעצמם, ובעלי רוב המוכרים עם סינים עם מוצרים סיניים.

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו הכפול. אבל פה ושם יש עדיין קניות קטנות מאירופה שאני מזמין מאיביי, פעם בשנה - שנתיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליאקספרס מאכזבים בזמן האחרון ולכן חזרתי לרכוש באייבי.

לאחרונה אני מוצא הרבה מוצרים במחיר יותר זול באייבי בזכות פונקציית הprice + shipping lowest first.

וגם אלי התחילו ממש לזייף עם השירות לקוחות, דיספיוטים על מוצרים שלא הגיעו נסגרו לטובת המוכר 🥴.

ניכר שמשהו רע עובר על החברה שלהם.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, yairw כתב:

איביי יותר טוב ליד שנייה ולדברים שאי אפשר למצוא בשני האתרים האחרים

מה הדברים שאי אפשר למצוא?

בגדול אני רוצה לקנות מידי פעם דברים פשוטים כמו בגדים, מגן מסך וכו'. לא דברים מקצועיים (חלקי חילוף לרכב לדוגמא)

עריכה אחרונה על ידי עדי-אל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמזון לדברים רציניים יותר +תוספי מזון (ג'ל אנרגיה לדוגמה) - אישית משתמש בעיקר באמזון UK

עלי לפיצ'פקס - כיסויי ומדבקות לטלפון, פילטרים ומברשות לשואב אבק הרובוטי וכו'.

איביי - אם לא מצאתי מה שרציתי בעלי או שהמחיר בעלי היה נראה לי יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Amazon למוצרים אמיתיים עם משלוח עד הבית. לבדוק טוב מחיר סופי ומחיר משלוח שמשתנה מיום ליום. המוצרים הכי טובים מגיעים משם.

אליאקספרס למוצרים משלימים לסלולרי, ולכל מיני דברים לא יקרים.

איביי במידה והמחיר שם משתלם יותר, בד"כ לא מזמין מהם.

יש עוד המון אתרים, תלוי מה אתה צריך להזמין. לפעמים שווה לקנות בוולמארט טארגט וכל מיני אתרים אמריקאים ולשלם למתווך שנותן לך כתובת אמריקאית ושולח לארץ.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, עדי-אל כתב:

מה הדברים שאי אפשר למצוא?

מוצרים שלא מיוצרים יותר, אספנות, יד שנייה, מוצרי נישה/יצירה

לדברים שאתה רוצה, נשמע שעלי אקספרס יותר מתאים, אם כי לאחרונה גם הם מתחילים לקרטע

עריכה אחרונה על ידי yairw

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי לא זיכו אותי על מוצר שהגיע לא נכון והחזרתי אותו. לא מכיר אותם יותר. 

• אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר למדתי (לא מעלי אלא מאתר אחר) - הסינים לא מקבלים החזרות. אתה שולח, החבילה נשארת בבית הדואר ועושה ריבאונד אחרי חצי שנה. זה חלק מחוויית הקניה אצלם. מצד שני, גם חבילה מאיביי (חנות אירופית) נעלמה לי לפני 3 שנים ועד היום לא ראיתי את ה-50 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמזון לטעמי הכי אמינים, עם שרות לקוחות גם טלפוני וגם בצ׳ט עם נציג בשר ודם בלייב.

קונה אצלם כלי עבודה ואביזרים לכלים. החנויות הרשמיות מעט יקרות אבל חוות הדעת הן אמיתיות ומאומתות ברמה טובה.

קיבלתי החזרים , החלפת מוצר שניזוק במשלוח וזיכוי כאשר החלפתי מוצרים , ללא כל בעיות. ההחזרות תמיד על חשבונם. 

לא הכל במשלוח חינם אבל יש לא מעט, וגם מה שנדרש משלוח זה עדיין זול יותר מאשר בארץ.

קניתי מוצרים של de walt, irwin, metabo וציוד דיטיילינג של מותגים ידועים, הכל במשלוח עד הבית . 

ebay עבד בסדר אבל אני לא אהבתי את השילוח לנקודות מסירה שתמיד הריצו אותי ברחבי העיר ואף פעם לא באותה נקודת מסירה 🙄

עלי באמת רק עבור שטויות לטלפונים או למחשבים.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, tinoki כתב:

אלי לא זיכו אותי על מוצר שהגיע לא נכון והחזרתי אותו. לא מכיר אותם יותר. 

עלי שלחו לי הודעה שהמוכר לא סיפק מספר מעקב תקין ביטלו מיוזמתם את המשלוח והחזירו את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yd b-4 כתב:

לא מדויק.

כל מה שקניתי כלל free returns. אני מניח שיש לעט שלא ניתן להחזיר ללא עלות.
אני מחפש מוצרים שנקנו בכמויות סבירות ולא מוכרים שמכרו 10-15 יחידות מאותו מוצר , שלא לדבר על כאלה שמכרו פחות 5.
מפתח נוסף הוא משלוחים fulfiled by amazon שבכל המקרים שבדקתי ההחזר על חשבונם free returns

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...