Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי-ביי אמזון או עלי באבא

עדי-אל

פוסטים מומלצים

בפעם האחת בה החזרתי מוצר לאמאזון - אאל"ט אנגליה  - קיבלתי החזר, אבל היה פחות ממחיר הדואר. נו. הפסדתי 10 ש"ח. עמדתי בזה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מצליח לקנות בAE כי אני נתקל כל פעם באותה בעיה שאני לא מצליח לסנן לפי המחיר הכי זול או בכל דרך אחרת שהם מציעים. משהו דפוק באתר הזה, אז קשה לסמוך עליו.

כמו שכבר כתבו בebay יש אופציה להכי זול כולל משלוח ובebay זה עובד כמו שצריך, למרות שלפעמים זה יכול להיות יותר יקר, מעדיף לרכוש שם מאשר במקומות אחרים. לפעמים קונה בamazon.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אמזון  לטעמי הרבה יותר אמינים באיכות המוצרים (ומקוריות המוצרים),
החזרה ממש פשוטה וחלקה.

עלי לדברים קטנים

EBAY - פעמיים מכרו לי זיוף, נמנע מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם פוליסה נגד זיופים, ניסית לפנות אליהם?

אני רכשתי ממוכר שעון משומש במחיר יותר מדי טוב, אז כשמספר המעקב שהמוכר סיפק לי לא תאם שום משלוח - איביי החזירו את הכסף במיידי והורידו את המוכר מאתר

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה להם טענה מדוע לא החזירו את הכסף?

לאחרונה כמעט כל מוצר שאני מוסיף לעגלה בעלי אקספרס עף ישר לEXPIRED כי המוכר לא שולח ליעד שלי?!?

גם הזמנות ששילמתי עליהם, יושבות בקירוב שבועיים "בהכנה", לא מתאים לסינים, או שהשנאה חיחלה גם לשם

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה שנאה כמו פשוט עליות שילוח שעלו. יש פחות טיסות אז פחות מטען שיכול לטוס, כלומר המחיר עולה. והחלופה הארוכה של שילוח מהים עוד פחות טובה בימים אלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yairwכרגע ראש השנה הסיני. כל הסינים בדרכים והענק נסגר לשבועיים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מתריעים מוקדם. תאורטית חג של שבוע, מעשית חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארה״ב אז זה בטוח משנה.

אלי אקספרס -> אין שום סיכוי , אני לא קונה חיקויים וזיופים. (כן יש מוצרים סינים מעולים - לרוב הם יהיו באתרים האחרים גם)

אז הסדר שלי הוא כזה:

1. אמזון Sold + Shipped by amazon

2. אתר של היצרן (בהמון מקרים יש קופונים וכו למקרה הזה שמוזיל את זה)

3. אמזון - רק Shipped by amazon ומוכר צד שלישי (רק אם זה היצרן או חנות עם אלפי 5* וקרוב לרייטינג של 100%)

4. Ebay מחנות עם Reviewים טובים מאוד (98%+(

5. אמזון - אבל נשלח מהיצרן עצמו ישירות בdrop shipping.

מראש לא שוקל איביי עם מוכרים קטנים / מחוץ לארה״ב או reviewים בינוניים , אמזון על ידי חנויות צד שלישי שלא קשורות ליצרן ודוד אלי וחבריו (temu ושו״ת)

אם זה הבדל של דולרים בודדים - אני אצמד לרשימה הזו - אם זה הבדל של עשרות דולרים ומעלה - אני אדלג קטגוריה או 2 למטה.

תמיד בודק שאפשר להחזיר. (וחלק מהסיבה לסדר ברשימה זה קלות ההחזרה וקבלת הכסף חזרה)

בתאריך 13.2.2024 בשעה 09:04, yairw כתב:

יש להם פוליסה נגד זיופים, ניסית לפנות אליהם?

השירות לקוחות של אייבי לא משהו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליבין, הרשימה שלך לא רלוונטית לארץ. אתה מקבל מאמאזון משלוח חינם (או זול מאוד), אספקה כמעט מיידית, החזרה נוחה ופטור מכל סיבוכי אישורי היבוא והצהרות מס.

כישראלי בשנים האחרונות אני אוהב את KSP שמנסה להיות האמאזון המקומי . בד״כ מחירים נוחים, נקודת איסוף נוחה כך שאין דמי משלוח ומדיניות החזרות ליברלית. הבעיה היחידה - הסניף הנוח לי נמצא 2 ק״מ מהמרלו״ג (אאל״ט בטירת הכרמל), אבל לוקח לחבילות כמה ימים לעבור 2 צמתים.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yairw כתב:

לאחרונה כמעט כל מוצר שאני מוסיף לעגלה בעלי אקספרס עף ישר לEXPIRED כי המוכר לא שולח ליעד שלי?!?

אם אתה עושה את זה באפליקציה, אז יש שם איזה באג. 

ברגע שאתה פותח את העגלה מהמחשב אין בעיה לשלם והמשלוח זמין…

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.2.2024 בשעה 22:07, DareDevil כתב:

לא מצליח לקנות בAE כי אני נתקל כל פעם באותה בעיה שאני לא מצליח לסנן לפי המחיר הכי זול או בכל דרך אחרת שהם מציעים. משהו דפוק באתר הזה, אז קשה לסמוך עליו

תבטל חוסם פרסומות. לי זה עזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.2.2024 בשעה 19:00, zaf כתב:

אמזון לטעמי הכי אמינים, עם שרות לקוחות גם טלפוני וגם בצ׳ט עם נציג בשר ודם בלייב.

קונה אצלם כלי עבודה ואביזרים לכלים. החנויות הרשמיות מעט יקרות אבל חוות הדעת הן אמיתיות ומאומתות ברמה טובה.

קיבלתי החזרים , החלפת מוצר שניזוק במשלוח וזיכוי כאשר החלפתי מוצרים , ללא כל בעיות. ההחזרות תמיד על חשבונם. 

לא הכל במשלוח חינם אבל יש לא מעט, וגם מה שנדרש משלוח זה עדיין זול יותר מאשר בארץ.

קניתי מוצרים של de walt, irwin, metabo וציוד דיטיילינג של מותגים ידועים, הכל במשלוח עד הבית . 

ebay עבד בסדר אבל אני לא אהבתי את השילוח לנקודות מסירה שתמיד הריצו אותי ברחבי העיר ואף פעם לא באותה נקודת מסירה 🙄

עלי באמת רק עבור שטויות לטלפונים או למחשבים.

יש לך טיפים לקניית כלי עבודה חשמליים משם? רוב הכלים 110V. חוץ משימוש בממיר מתח כמובן.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...