Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי-ביי אמזון או עלי באבא

עדי-אל

פוסטים מומלצים

הזמנתי 2 פריטים מאמזון בכדי להגיע לסכום של משלוח חינם,

קיבלתי הודעה שהם נשלחו אליי,

אחרי כמה ימים אני בודק את מצב ההזמנה, אחד הפריטים בסטאטוס UNDELIVERABLE, אחרי שבוודאות ראיתי שהוא היה SHIPPED

יוצר עם אמזון קשר, לא יודעים לומר לי מה קרה,

אמרו שיכול להיות כמה סיבות, ובכל מקרה לפנות אליהם אם לא מקבל זיכוי תוך 5 ימים

נחשו מה? אין זיכוי אחרי 5 ימים,

יוצר קשר שוב, שואל מה קורה עם הזיכוי,

אל תשאל, בגלל שזה במשלוח, הסטאטוס לא מאפשר זיכוי עד שלא יעברו 14 יום, צפה לזיכוי באזור ה29/2.

וואלה, די הרסו לי את התדמית של האתר הכי מקצועי שירותית,

מעניין לי את הASS מה קרה,

קחו מוצר זהה ושלחו שוב על חשבונכם, זה הפתרון הראוי, לא "אופסי, לא יודעים מה קרה, וגם אין זיכוי שלוש שבועות".

כבר קרה לי בעבר שקיבלתי חבילה (שקיות אמזון) ריקה, העובד תחת שארז את זה, עשה טובה שסגר את השקית, באלכסון, עם רבע מפס הדבק מודבק,

החמרים בבר הפצה לא הרימו דגל עד שהגיעו לנקודת ההפצה ועדכנו את המוכרת שם שככה הם קיבלו את זה,

המוכרת הסתכלה עליי עם עיניי עגל "ככה קיבלתי"

פונה לאמזון, "אוי, נורא מצטערים, קח זיכוי"

כן, אבל הזיכוי לא מזכה אותי על הטעות שלכם ואסביר,

רכשתי לאבא את המוצר כמתנה, ונאלצתי להוסיף עוד מוצר בכדי לעבור את 49$ למשלוח חינם.

את המוצר המשלים שלא באמת הייתי צריך קיבלתי, את המתנה לאבא קיבלתי ריקה.

כעת אני צריך לרכוש שוב, ובכדי להגיע לאותם התנאים בעסקה הקודמת, אני שוב צריך להזמין עוד מוצר שאני לא באמת חייב בשביל משלוח חינם...

ולפני שקופצים עליי שאני קמצן ובעיה שלי שאני בוחר להוסיף עוד מוצר בכדי לקבל משלוח חינם:

ברוב המוחץ של המקרים, המוצר המשלים הוא בערך בעלות המשלוח של המוצר הראשון שאני מזמין, כך שאשלם 49$+ בכל מקרה, רק יש לי אפשרות לקבל מוצר נוסף במקום לשלם על משלוח.

דוגמא, קניתי איזה כלי שהייתי צריך ב35$, אבל משלוח 20$ אם מזמין מתחת ל49$,

מריץ חיפוש על צעצועים לילדים עם משלוח חינם (בקניה מעל 49$), מוצא אחד שעולה 15$ ומוסיף,

ככה סגרתי את הכלי ו2 אקדחי מים לילדים (זה היה בקיץ) ב50$, במקום לשלם רק על הכלי+משלוח 55$

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, ברווז כתב:

זה חשוב? גדול? יקר? רק! אמאזון. 

זה שטויות\זבל סיני\סתמי? עליאקספרס, שעברתי להזמין את הרוב ממנו אחרי שבעבר המסה שלי הייתה איביי. מזמן לא נכנסתי לאיביי בכלל. 

למה? לא יודע. עלי היו בזמנו יותר זולים בדברים שאני מחפש. 

אולי אם לא אמצא משהו נורמלי בעלי אבדוק באיביי. בינתיים לא חושב עליהם יותר מדיי במלא הכנות.

כמוני כמוך. כמעט. מה שאני מזמין מאיביי (בד"כ צרפת או ליטא) אלה סוללות. מה לעשות, אני רוצה מותגים מערביים או יפאניים. למרות שנראה שקספ מתחילים להתחרות לא רע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטבע מקומי, תן לחברת האשראי לעשות את ההמרה.

אם אתה קונה הרבה בחול יש כרטיסים כמו ''כזה אני רוצה'' או ''רעות תקני לי'' שזמינים לכולם, ללא דמי כרטיס, ונותנים עמלת המרה של 1% (לא כולל משיכת מט"ח בכספומט שם זה נשאר 3%, אבל כן בקניה באינטרנט או בקנייה באשראי בחול).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.2.2024 בשעה 08:44, hans כתב:

אגב אמזון גרמניה, ממש עכשיו בר הפצה טוענים שמסרו לי חבילה, אבל לא היה ולא נברא. 

הגיעה תוך 5 ימים לארץ אבל כנראה שהשליח העלים אותה...

בקיצור, נגמר לי המזל עם המשלוחים.

עדכון: נתתי 20 יום לליצנים בחברת המשלוחים, פעם בשלושה ימים התקשרו כדי לבדוק אם באמת בדקתי אצל השכנים 🤢 היום נשברתי, צ'אט של 90 שניות באמזון וזיכוי מיידי באשראי.

אגב, זה בכלל נושא לשרשור אחר - התכסיס הישראלי הזה של third party - חברות המשלוחים _בפנים הארץ_ התחילו להעביר כל מיני משלוחים לקבלני משנה, בדיוק כמו ש-third party בתוכנה זה שם נרדף למתווך ישראלי שגוזר קופון שמן מאוד על עבודה של הודי/פקיסטני.

תולש את השיערות המאפירות שעוד נותרו לי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, אתם מצליחים להתחבר לאמזון?

כבר כמה ימים שאני מנסה להתחבר ותמיד כשמגיע שלב ה2FA, בשליחת הקוד לטלפון אני פשוט לא מקבל את ההודעת סמס.

הדרך היחידה שנותרה לי היא ליצור איתם קשר בטלפון (למי יש כח לזה).

יצא למישהו להתקל במקרה?

עריכה אחרונה על ידי Guru
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתקלתי. בסוף השבוע שעבר הזמנתי חבילה בלי שום קושי, היום נמסרה (מדובר במסירה בתוך ארה״ב).

אבל בלי קשר לארה״ב ולאמזון, לפעמים הודעות ה-sms האלה מתעכבות עד שאני מבקש קוד חוזר, ובסוף מגיע צרור הודעות ואיני יודע מה הקוד האחרון, שהוא התקף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...