Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי-ביי אמזון או עלי באבא

עדי-אל

פוסטים מומלצים

אגב אמזון גרמניה, ממש עכשיו בר הפצה טוענים שמסרו לי חבילה, אבל לא היה ולא נברא. 

הגיעה תוך 5 ימים לארץ אבל כנראה שהשליח העלים אותה...

בקיצור, נגמר לי המזל עם המשלוחים.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם זה אמזון ישלחו לך תחליף בחינם, אז חצי צרה.

חיפשת אצל השכנים?

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

יש אמזון עם סיומות de, es, uk., it ועוד כמה. אלה אתרים נפרדים, כל אחד עם המבחר ותנאי השילוח שלו. אז, כן, החיפוש טיפה מסתרבל, אבל רק טיפה.

כדאי לציין כאן את keepa שמאפשרת השוואת מחיר בין כל האמזונים לאותו מוצר. אומנם זה לא כולל שילוח וקיזוז מע"מ מקומי, כך שעדיין תצטרך להכנס ולבדוק עלות סופית, אבל זה עוזר לפחות לדעת אם יש מה לבדוק אצל האחרים.

נגיד יש מוצר שאני רוצה להזמין מאמזון אירופאי. אני נכנס לגרמני או אנגלי ומוצא אותו, ואז מסתכל בקיפה אם יש אותו בזול יותר באחד האחרים. אם כן, אכנס אליו לבדוק עלות סופית.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.amazonim.co.il/keepa/#:~:text=מהי Keepa,מתחת לאזור תמונות המוצר בדף.

זה?

לא ראיתי בפירוט השוואה בין מדינות.

עם המחיר שהם דורשים וכמות ההזמנות המועטה שלי באמאזון זה לא נראה שווה במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

keepa זה תוסף חינמי שאתה מתקין בדפדפן (או אפליקציה בנייד). כשאתה באמזון הוא מוסיף לך גרף של היסטוריית מחירים בעמוד כל מוצר, ויש כפתור של compare international amazon prices שנותן מסך כזה:

image.thumb.png.88796267ef5783d1ae8589f9836e1a9a.png

נגיד אם הייתי נכנס דרך אמזון UK ורואה את זה, הייתי הולך לDE וכנראה מזמין משם.

אני חוזר שזה רלוונטי בעיקר כדי להשוות בין האמזונים האירופאיים. מה שזמין באמריקאי ועם משלוח חינם, לא יהיה זול יותר באירופאי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, amosbmw כתב:

אם זה אמזון ישלחו לך תחליף בחינם, אז חצי צרה.

חיפשת אצל השכנים?

אין אצל השכנים. אני לא מודאג בנוגע להחזר, סתם מעצבן להתעסק עם זה. נותן לחברה המקומית עוד כמה ימים וזהו...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כן, אבל הרישום לוקח בערך 24 שניות... אימות עם החשבון המקורי שנפתח וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Igalz כתב:

סיומת com זה אמזון ארה"ב, אתה לא יכול למיין לפי ארצות באותו אתר, בשביל להגיע לאמזון של מדינה אחרת אתה צריך להכנס לאתר עם סיומת אחרת

לחיצה עך הדגל מימין יפתח תפריט (שורה תחתונה, תחת בחירת השפה, השורה האחרונה) 

image.thumb.png.85a1d52e6470bb6ea5b9bfce17767a8c.png

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, hans כתב:

ממש עכשיו בר הפצה טוענים שמסרו לי חבילה, אבל לא היה ולא נברא. 

אצלי בר הפצה מסרו שקית ריקה לנקודת האיסוף, באמזון לא הדביקו אותה טוב והגיעה פתוחה וריקה,

חמורים, זיכוי קיבלתי, אבל זה היה מוצר השלמה למשלוח חינם, הייתי צריך לרכוש שוב ולחפש עוד מוצר בשביל משלוח חינם נוסף

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חשוב? גדול? יקר? רק! אמאזון. 

זה שטויות\זבל סיני\סתמי? עליאקספרס, שעברתי להזמין את הרוב ממנו אחרי שבעבר המסה שלי הייתה איביי. מזמן לא נכנסתי לאיביי בכלל. 

למה? לא יודע. עלי היו בזמנו יותר זולים בדברים שאני מחפש. 

אולי אם לא אמצא משהו נורמלי בעלי אבדוק באיביי. בינתיים לא חושב עליהם יותר מדיי במלא הכנות.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמזון עד כה הכי אמינים. מה שהזמנתי קיבלתי. 

מי שמפתיע, או שלא, הם הדאר. עכשיו הגיע החלק השני של המשלוח, כל פריט נשלח בנפרד (מגבות לחדר כושר, צבעים שונים,)  שני המשלוחים עם הדאר, הגיעו ארצה בהפרש של כמה ימים. טיילו בין יחידות שליחים אחרי שכבר יצאו ממודיעין לפני כמה ימים. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...