Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור איכות סאונד - אאוטלנדר 2018

iSystem

פוסטים מומלצים

בתאריך 12.11.2023 בשעה 00:36, Sqwaden כתב:

לפי דעתי אין צורך במסך מולטימדיה, מהנסיון שלי חיברתי למגבר כבל rca ל aux ומ aux לusb dac שמחובר לטלפון שלי ומשם אני משמיע מוזיקה דרך נגן באיכות גבוהה כמו tidal/USB Audio Player PRO.

בדקתי מספר פעמים ולי לפחות זה נשמע שאיכות השמע יותר טובה מאשר דרך מסך מולטימדיה, ויש לי מסך מולטימדיה איכותי עם dsp מובנה וכו... כבר לא משתמש בו למוזיקה, רק בשביל וויז מדי פעם.

לשמוע מוזיקה דרך הטלפון זה אמנם נשמע וזה באמת יותר מסורבל מאשר לשמוע מוזיקה דרך נגן מולטימדיה שם יש לך שליטה עם כפתורים אבל אין לי בעיה להתפשר בשביל איכות סאונד טובה יותר.

ואם הייתי יודע על זה לפני אני לא הייתי שם מסך מולטימדיה ברכב שלי בכלל...

מבחינת מחיר dac איכותי יעלה בסביבות ה250-300 שקל וכבל rca ל aux איכותי בסביבות ה100 שקל, כך שעדיין יוצא לך יותר זול ממסך מולטימדיה.

תוכל לשלוח קישור בבקשה למה שהזמנת?

בתאריך 14.11.2023 בשעה 19:18, trip_88 כתב:

השאלה הכי בסיסית לפני להתחיל להחליף חלקים היא - מה חסר לך?  יותר עוצמה? יותר באס? צליל יותר נקי? יותר חד? יותר מפורט? 
  כרגע הכל מקורי ברכב? לא החליפו רמקולים לא נגעו בכלום?    

1) סאונד יותר נקי

2) יותר באס

כרגע הכל מקורי ברכב חוץ מה-HU שהחלפתי בלי קשר לסאונד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, iSystem כתב:

תוכל לשלוח קישור בבקשה למה שהזמנת?

1) סאונד יותר נקי

2) יותר באס

כרגע הכל מקורי ברכב חוץ מה-HU שהחלפתי בלי קשר לסאונד. 

fiio ka3 מהעמוד של fiio באלי אקספרס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...