Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכולם יש את החבר המבאס הזה, ואם לכם לא, אנחנו צריכים לדבר...

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מסכים איתך.

אם אני מפרסם הודעה שאני גר בקומה שניה ונמאס לי לרדת במדרגות אז איך אני קופץ מהמרפסת בלי לשבור רגל אז לאף אחד אסור להגיד לי שאני אידיוט כי לא שאלתי אם לקפוץ אלא איך?

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, שביט כתב:

אדם שואל סט שאלות ספציפיות על איך להביא את האוטו שלו לאירופה- במה זה כרוך, דרך מי כדאי וכמה זה עולה.

הוא יודע שזה עולה יותר מלשכור גולף 21 בגרמניה. הוא יודע שזה כרוך בטופסיאדה ובלאגן.

אולי הוא רוצה לשפץ את הרכב שם במיטב החלפים במחיר סביר ולא לסמוך על טיב השרות בארץ?  האם חשבת על זה או רק דרך המחיר (כמוקבל כאן, קונים מחירים והנחות) ולא דרך ההזדמנות והערך, להנות מהרכב שלך ולתקן לשפץ ולרענן אותו ולחזור אחרי שייור קו? אני כמעט יכול להיות בטוח שמי שענה לו על לשכור רכב לא נעלה את האפשרות שהעלתי כאן, על דעתו. 

לפני 5 שעות, סולל הדרך כתב:

זה היופי של הפורום, אפשר לשאול הכל מהגדלת פין (ותיקי הפורום לא ישכחו) ועד אגזוז לחץ.

אני מניח שאחת התשובות הייתה זכוכית מגדלת 🤣

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, zaf כתב:

אולי הוא רוצה לשפץ את הרכב שם במיטב החלפים במחיר סביר ולא לסמוך על טיב השרות בארץ?  האם חשבת על זה או רק דרך המחיר (כמוקבל כאן, קונים מחירים והנחות) ולא דרך ההזדמנות והערך, להנות מהרכב שלך ולתקן לשפץ ולרענן אותו ולחזור אחרי שייור קו? אני כמעט יכול להיות בטוח שמי שענה לו על לשכור רכב לא נעלה את האפשרות שהעלתי כאן, על דעתו. 

ואולי הכלב שלו חולה סופני וכל מה שביקש היה לטייל עם בעליו וה BMW המזדקנת לפני מותו באירופה?

ואולי זה עם החבית רצה להיכנס לספר השיאים של גיניס?

אנחנו באמת לא יודעים מעבר למה שמספרים לנו, זה מה שנקרא... האדם הסביר!

הבא שמחפש בפורום עץ גבוה, אני שולח בוולט חבל, הפכתי למפרגן!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה שרשור של שמוליק מיאטה על טיול עם הרכב שלו באירופה. קיבל הרבה תמיכה, קיבל גם הרבה נגד. בסוף יצא לטיול וחזר לספר לנו. מגיע פרגון.

וכמובן השאלות החשובות באמת -איך עושים ביד על רכב, איך מתמגנים מה-DEW של האטיופים, ומה הרכב שמתאים לערוסי. על כל אלה קיבלנו דיונים נרחבים ואף אחד לא התבעס. אבל אני עדיין סקרן מה קנה כפיר ערוסי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, eish כתב:

הייתי מסכם כך:

ששאלותיך יהיו כמה שיותר מעשיות! כמה שפחות תיאורטיות!

וגם:

שהשאלה תהיה "שאלתית", ולא שאלה שכמעט בטוח שלא תשתמש עם הייעוץ.

איזה סיכום מעפן :Foil:

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתחבר לפרשנויות שעולות פה עכשיו, אז השרשור ננעל.

היינו מאוד ברורים:
רוצים להניא מישהו מלעשות משהו? תסבירו את העמדה שלכם, תהיו ענייניים ואל תחפרו. זהו. אל תקראו לו ערס, אל תגידו לו שהוא מפגר, אל תספרו על ימי הצנע ואל תחזרו על אותה מנטרה שוב ושוב.

תודה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...