Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"הארכת אחריות שנה או 15 אלף ק"מ משולב HHC עם שירותי גרירה עד 160 אלף ק"מ או 10 שנים" - האם כדאי לי?

עמי555
שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

יש לי טויוטה יאריס "החדשה" (לא היברידי) שנת 2015 (אוקטובר)
אני נוסע פחות מ 15 אלף ק"מ בשנה.
הקילומטרז' כרגע הוא 48 אלף.
אחד מהמוסכים המורשים הציע לי ביטוח: "הארכת אחריות שנה או 15 אלף ק"מ משולב HHC עם שירותי גרירה עד 160 אלף ק"מ או 10 שנים"
במחיר של 480 ש"ח לשנה (כולל מע"מ).
אני תמיד מטפל ברכב באחד המוסכים המורשים. או זה שקרוב לי לבית או זה שקרוב לי למשרד.

מצורף המסמך עם כל הפרטים של הביטוח.
קראתי אותו, שאלתי את הנציגה כמה שאלות, קראתי אותו עוד פעם ואני עדיין לא יודע להחליט אם הביטוח הזה כדאי לי או לא ומה הקאצ'.

כדאי לי?

שנה או 15000.pdf

עריכה אחרונה על ידי עמי555
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הקאצ' הוא בכך שכל הרכיבים הנכללים באחריות בדרך כלל לא מתקלקלים ביאריס ( אני מניח שמדובר ברכב בנזין ולא היברידי ),  בטח לא ביאריס עם 50 אלף קילומטרים.

ודבר נוסף - האחריות הזאת די קושרת את הלקוח למוסך מורשה יבואן.

אתה גם ככה לא מתכוון לעזוב את המוסך, והמחיר לשקט נפשי הוא 480₪ לשנה ( מחיר לאחריות שנתית לא גבוה).  לכן כנראה זאת לא תהיה החלטה גורלית, כאשר יש אפשרות גם לבטל שרותי גרירה של הביטוח ובכך לחסוך כמה גרושים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, עמי555 כתב:

רגע, מוסך מורשה ומוסך יבואן זה לא אותו דבר?

כאן הסברתי את עניין סוגי המוסכים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תשובה חד משמעית. כמו (כמעט) כל ביטוח אתה עושה אותו מתוך כוונה לא להשתמש בו. אם יהיה קלקול רציני שיתוקן במסגרת הביטוח תשמח שעשית אותו, אם הכל יהיה בסדר אולי תתחרט...
גם לנו יש יאריס 2015 אבל עם 150,000 קילומטרים והשנה אחרי התלבטות מסוימת החלטנו לעשות את הביטוח הזה (וגם ביטלנו את כיסוי הגרירה מהמקיף)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שלא צריך רצף בשביל לעשות, כמה עולה מהביטוח רק הכיסוי של הגרירה? ב150 אלף קילומטר הייתי עושה כבר

אני לא הייתי עושה לרכב עם כל כך קצת קילומטרים אחריות ועוד במיוחד לטויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה נסגר? כדאי או לא כדאי? מה לדעתכם? בהנחה שמדובר בכל אחד מהמוסכים המורשים ולא רק מוסך יבואן?
ודרך אגב, קוראים לזה toyota relax
רק עכשיו הבנתי שזה השם של הביטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לmotior מורידים מהביטוח 220 שקל ל9 חודשים על הגרירה זה 300 שקל לשנה והאחריות 480 אז בשביל 180 שקל הייתי עושה

עריכה אחרונה על ידי Shab00
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודה היפוטתית.

נניח שבוצע רענון לנוזל התיבה, בין אם ע״י מוסך יבואן ובין אם ע״י מכון גירים, האם זה מבטל את האחריות אם היא כבר רצה או מונע חידוש שלה בהמשך? הרי על פניו הם מבצעים בדיקת תקינות כדי להאריך את האחריות, ואם תקין... אז תקין... הרי מוסכי היבואן בורחים מהפרוצדורה הפשוטה הזו כמו מאש, ומצד שני נראה שאין באמת מניעה לבצע אותה. ולשאלה מדוע לעשות את זה אם יש אחריות, זה במידה שרוצים להחזיק את הרכב יותר מעשר שנים.

אגב זו אחריות שניתנת ללקסוס וטויוטה בעולם, יפה שזה הגיע אלינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...