Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוע לפני פיטורים בעקבות נסיעה פתאומית.

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 34 דקות, Be roo כתב:

אתה לא ״מודיע״ למנהל על חופש, את מתאם איתו.

סמנטיקה.

באמת? לא משנה לך אם עובד מציג את הדברים בצורה שמבהירה שהוא מבין גם את הצד של המעסיק?

נכתב במפורש- שהבחור הפגין רצון לעשות כמה שיותר לפני היציאה. ענה לך על הנקודה הזו.

כמנהל אתה אוהב שעובדים מציבים לך עובדות שאתה צריך להתמודד איתם?

לא. אבל מפה ועד להתמנייק עם עובד כי צץ לו משהו בחיים האישיים, יש כברת דרך ארוכה כאורך הגלות. פלוס, זה שאני לא נהנה מזה, לא אומר שאני צריך לקחת את זה אישית. 

אז אתה כן מבין את החשיבות של איך לומר את הדברים, את התיאום, ההדדיות. אבל זה נדרש רק מהמנהל? 

צורת ההתנסחות האישית שלי שונה מצורת ההתנסחות האישית של מישהו אחר. לשיטתי, כל עוד העובד לא יבוא בפוזה של "צ'מע אחשלי גיבור אני יוצא ליומיים נופש פצצות לגבות ביום X 'פסדר? תודה אח'שלי" (וגם כאן, יש כוכביות מסוימות- יש אנשים שזו צורת הדיבור המנומסת שלהם לצערי:roll:), הכל בסדר.

פה זה לא המקרה, וכחלק מהבקשה (זכות) הבחור דיבר על מה שהוא יבצע (חובות).

ולא, זה לא נדרש רק מהמנהל. אבל למנהל יש יותר חובות מאשר לפועל, והדרישה היא להתנהל בהתאם. מי שמנצל את הכח הזה כי משהו לא בא לו בטוב, ומשחק עם פרנסה של אדם על שטות מוחלטת, לא צריך להיות בעמדת כח.

הוא הציב למנהל שלו עובדה. המנהל אמר שיחזור אליו ולא חזר. אז הוא נסע בלי לטרוח לפנות אליו ולקבל תשובה ועכשיו הוא נעלב? כי הוא החליט שאם לא חזרו אליו אז הכל בסדר, אחרי שנאמר לו בפירוש שזה התקבל לא טוב?

החבר שלך עושה מה שטוב לו ולא טורח לבדוק מה יש לצד השני לומר (פעמיים, גם לשימוע לא הגיע, שימוע שהוא דרש), ואז נעלב שההנחות שלו לא מתקיימות.

אין לנו מושג איך היומיים האלה השפיעו על המנהל והחברה. נכון, זה רק יומיים ואולי חסרי חשיבות, ואולי אלה יומיים לחוצים? או שעובד אחר או המנהל עצמו תכננו לקחת חופש באותו זמן? 

ואולי זו רק הדרך שבה דברים נאמרו, שמבהירים למנהל שהעובד הזה רואה בעיקר את עצמו (בהנחה שהניסוחים של פות״ש משקפים את המציאות).

ואולי תגובת המנהל קיצונית ומיותרת, אבל העובד הפגין חוסר בגרות יותר מפעם אחת (לא טורח לקבל תשובה סופית לפני הנסיעה, דורש שימוע ואז לא מגיע, נעלב מאיך שהתנהלו כלפיו אבל לא בוחן את ההתנהלות שלו עצמו...)

תכלס, מסכים עם כל האמור.

חסר פה לא מעט מידע. 

התפקיד, אופי העבודה, החברה ועוד. 

אישית זה לא ישנה כנראה את איך שאני הייתי מתנהל בסיטואצייה. 

בינתיים, כל השירשור הזה הוא דיבורים באוויר, וכל אחד מנסה לפגוע במה שלדעתו הלך שם ומתבצר בעמדה מסויימת...

פות"ש, בהצלחה לחבר.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 184
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סמנטיקה. 

תקרא לזה "תיאום", תקרא לזה "הודעה", תקרא לזה "שיחה", תקרא לזה "לדבר על".

מסר הועבר מאדם אחד לשני. מסר חזר מהאדם השני לראשון. תקרא לזה איך שאתה רוצה. מבחינתי זו סמנטיקה, במקרה הספציפי הזה.

בדיוק כמו שמנהל מתעכב אבל הפועל מאחר. בפועל, שניהם לא הגיעו בזמן- סמנטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, ברווז כתב:

סמנטיקה.

ממש לא. מודיע זה חד צדדי. מתאם זה הדדי. המנהל צריך לאשר, זה החוק.

לפני 4 דקות, ברווז כתב:

כתב במפורש- שהבחור הפגין רצון לעשות כמה שיותר לפני היציאה. ענה לך על הנקודה הזו.

כתבתי בעבר, אם העובד השתמש במילים שפות״ש השתמש בהם, הוא הכתיב למנהל איך הוא מוכן לכפר על ההעדרות. הוא לא שאל את המנהל כיצד הוא יכול לעשות זאת. וכאמור, להדדיות יש משמעות אם רוצים בשיתוף פעולה של הצד השני.

לפני 7 דקות, ברווז כתב:

לשיטתי, כל עוד העובד לא יבוא בפוזה

לקחת מקרה קיצוני. לאוזניים אחרות מספיק לשמוע שהעובד קבע עובדה. 

לפני 9 דקות, ברווז כתב:

אבל מפה ועד להתמנייק עם עובד כי צץ לו משהו בחיים האישיים,

צץ לו משהו? צצה לו חופש. לא מחלה, לא תאונה, לא מוות, לא תקלה באוטו. חופש. כן, שלא בשליטתו, אבל חופש.

ואם הדברים הוצגו בצורה חד צדדית, ושמו את החברה או המנהל בבעיה (ואין לנו מושג מה המגבלות של הצד השני), אז לגיטימי לכעוס. 

אני איתך בנקודה שפיטורים אולי לא היו הכרחיים, אבל לגיטימיים. והתנהלותו של העובד בהמשך מראה שכנראה היו הבחירה הנכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Be roo כתב:

יותר מזה - המנהל יכול להוציא את העובד לחופש "בכפיה". כמובן על חשבון ימי החופש שנותרו לעובד. גם אם העובד רוצה לשמור את החופש ליום אחר ויגמרו לו ימי החופש.

אנשים לא מוכנים לקלוט את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Be roo כתב:

אתה לא ״מודיע״ למנהל על חופש, את מתאם איתו.

באמת? לא משנה לך אם עובד מציג את הדברים בצורה שמבהירה שהוא מבין גם את הצד של המעסיק? כמנהל אתה אוהב שעובדים מציבים לך עובדות שאתה צריך להתמודד איתם?

אז אתה כן מבין את החשיבות של איך לומר את הדברים, את התיאום, ההדדיות. אבל זה נדרש רק מהמנהל? 

ודאי שנעלם, הוא נסע מבלי לקבל אישור.

הוא הציב למנהל שלו עובדה. המנהל אמר שיחזור אליו ולא חזר. אז הוא נסע בלי לטרוח לפנות אליו ולקבל תשובה ועכשיו הוא נעלב? כי הוא החליט שאם לא חזרו אליו אז הכל בסדר, אחרי שנאמר לו בפירוש שזה התקבל לא טוב?

החבר שלך עושה מה שטוב לו ולא טורח לבדוק מה יש לצד השני לומר (פעמיים, גם לשימוע לא הגיע, שימוע שהוא דרש), ואז נעלב שההנחות שלו לא מתקיימות.

אין לנו מושג איך היומיים האלה השפיעו על המנהל והחברה. נכון, זה רק יומיים ואולי חסרי חשיבות, ואולי אלה יומיים לחוצים? או שעובד אחר או המנהל עצמו תכננו לקחת חופש באותו זמן? 

ואולי זו רק הדרך שבה דברים נאמרו, שמבהירים למנהל שהעובד הזה רואה בעיקר את עצמו (בהנחה שהניסוחים של פות״ש משקפים את המציאות).

ואולי תגובת המנהל קיצונית ומיותרת, אבל העובד הפגין חוסר בגרות יותר מפעם אחת (לא טורח לקבל תשובה סופית לפני הנסיעה, דורש שימוע ואז לא מגיע, נעלב מאיך שהתנהלו כלפיו אבל לא בוחן את ההתנהלות שלו עצמו...)

כנראה שלא קראת טוב או שלא הסברתי נכון.

זה היה משהו כמו 5 ימים לפני הנסיעה המיוחלת. המעסיק לא חזר עם תשובה לעובד רק אמר לו אני אחזור אליך 

ולא חזר ולאחר הנסיעה 3 ימים אחרי שהוא חזר העובד עצמו חזר למנהל ועדיין הוא טען שהוא ישקול את הנושא. 

שוב העובד חזר למנהל כדי לראות היכן עומדים הדברים שבוע לאחר מכן כי ראה שלא חוזרים אליו ואז הוא אמר לו אתה מפוטר.

הוא אמר למנהל לפני הנסיעה בגלל שזה דבר בלתי צפוי והבת זוג שלי הזמינה שנה מראש ולא אמרה לי עשתה לי הפתעה ואני לא יכול לבטל כרגע את הנסיעה אני מוכן עד הנסיעה לתת מכול כולי לעבוד אפילו 12 שעות ביום עד יום לפני הנסיעה כדי להשלים פערים. ובנוסף אמר לו שהוא מוכן לקחת את המחשב נייד איתו לחופשה לעשות חלק מהעבודה מרחוק

אבל יש לו מחשב ישן שלא מחזיק הרבה זמן סוללה אז לא יודע כמה זה יעזור

אין לו תפקיד ניהולי זה תפקיד משרת סטודנט חלקית וגמישה.  

הוא לא יכל לקבל תשובה סופית לגבי הנסיעה כי לא היה אפשרי לבטל כי לטענתו הבת זוג שילמה די הרבה כסף על מלון וטיסה 

ללא דמי ביטול זה היה לציון היום שהם הכירו 3 שנים. 

בכול מקרה כנראה שזה סגור מבחינתו ומבחינת החברה.

עריכה אחרונה על ידי renault5

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי את השתלשלות העניינים.

החבר שלך הציב עובדה בפני המנהל שלו שהוא נוסע לחופשה. הוא מעולם לא שקל לא לנסוע.

המנהל אומנם אמר שיחזור ולא עשה זאת, והחבר שלך נסע כאשר הדברים פתוחים, אחרי שהבהירו לו שלא מרוצים מהמצב. נכון, אמרו שיחזרו אליו ולא חזרו, אבל הוא זה ששוב בחר לנסוע מבלי לקבל תשובה סופית מהמנהל.

אני אחזור שוב, הוא בחר לנסוע, לחופש. לא אפשרי לבטל? הפסד כספי לא הופך את זה עדיין לארוע שבוא העובד חייב להעדר. נכון, הוא לא ידע, זה עדיין לא הופך את זה לבלת״ם שמחייב את הנסיעה.

יכול להיות שלנסיעה באמת לא היתה חשיבות מבחינת העבודה, אבל הוא לא טרח לשאול את המנהל כיצד זה ישפיע עליו, האם יש לו דרישות נוספות או אחרות כדי לאפשר את הנסיעה. הוא אמר מה הוא עצמו מוכן לעשות, ובחירת המילים משנה. בטח אחרי שמראש הוא יצר אנטגוניזם בכך שהציב למנהל עובדה מגומרת.

אז המנהל אולי התרגז יותר מידי רק מעצם הצגת הדברים בלי שהיתה פגיעה ממשית בעבודה, מצד שני החבר שלך כנראה לוקה בהתנהלות אגוצנטרית ללא הבנה של איך ראוי להתנהל כשאתה צריך טובה מהבוס שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

למנהל הזה היה ריבאונד בצורת עובד אחר ולכן ניפנף את חבר של פות"ש.

לנפנף זה על הפנים, להשאיר את המנהל החדש שלך בלי עובד מעכשיו לעכשיו זה גם לא מומלץ, בקיצור טנגו מהספרים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, itaysamurai כתב:

למנהל הזה היה ריבאונד בצורת עובד אחר ולכן ניפנף את חבר של פות"ש.

לנפנף זה על הפנים, להשאיר את המנהל החדש שלך בלי עובד מעכשיו לעכשיו זה גם לא מומלץ, בקיצור טנגו מהספרים.

אני חושב שבזמן שהוא ניסה אותו הוא ניסה מישהו במקביל לכן הפיטורים היו קלים יותר מסכים.

לפני 12 דקות, Be roo כתב:

אני הבנתי את השתלשלות העניינים.

החבר שלך הציב עובדה בפני המנהל שלו שהוא נוסע לחופשה. הוא מעולם לא שקל לא לנסוע.

המנהל אומנם אמר שיחזור ולא עשה זאת, והחבר שלך נסע כאשר הדברים פתוחים, אחרי שהבהירו לו שלא מרוצים מהמצב. נכון, אמרו שיחזרו אליו ולא חזרו, אבל הוא זה ששוב בחר לנסוע מבלי לקבל תשובה סופית מהמנהל.

אני אחזור שוב, הוא בחר לנסוע, לחופש. לא אפשרי לבטל? הפסד כספי לא הופך את זה עדיין לארוע שבוא העובד חייב להעדר. נכון, הוא לא ידע, זה עדיין לא הופך את זה לבלת״ם שמחייב את הנסיעה.

יכול להיות שלנסיעה באמת לא היתה חשיבות מבחינת העבודה, אבל הוא לא טרח לשאול את המנהל כיצד זה ישפיע עליו, האם יש לו דרישות נוספות או אחרות כדי לאפשר את הנסיעה. הוא אמר מה הוא עצמו מוכן לעשות, ובחירת המילים משנה. בטח אחרי שמראש הוא יצר אנטגוניזם בכך שהציב למנהל עובדה מגומרת.

אז המנהל אולי התרגז יותר מידי רק מעצם הצגת הדברים בלי שהיתה פגיעה ממשית בעבודה, מצד שני החבר שלך כנראה לוקה בהתנהלות אגוצנטרית ללא הבנה של איך ראוי להתנהל כשאתה צריך טובה מהבוס שלך.

מבחינתו לא היה אפשרי לבטל לטעתנו.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר לעובד יש חיים אישיים ומערכת יחסים, הוא לא נעלם לתקופה ארוכה והוא לא ניסה להתחמק מעבודה קשה בשום צורה או הראה זלזול במקום העבודה, סה"כ יומיים חופש שהתחברו לו עם יום העצמאות.
מעניין כמה מהאנשים פה שטוענים שהפיטורים מוצדקים אחרי זה ירוצו לפרסם פוסטים בלינקדין עם הכותרת "Work-Life Balance".
ושוב, אם החברה כל כך נואשת לעובדים והיא במצב שעובד חדש בהכשרה (!!) מנטרל אותה מפעילות, זאת חרא חברה.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן 2 צדדים - החוק והתנהלות מול העובד. מבחינת החוק - המעסיק צודק ב100%. מבחינת התנהלות מול העובד - או שהחברה לא מתנהלת נכון או שהעובד לא מתאים.

בכל מקרה נראה שההתאמה לא טובה.

עריכה: כמובן שהמעסיק היה צריך לקיים שימוע.

עריכה אחרונה על ידי nev
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Be roo כתב:

חוק! אה! אז למה לא אמרת? חוק זה חוק! חייבים לציית! באופן עיוור, בלי לחשוב באופן עצמאי ולו לשנייה!!! במיוחד לא על נסיבות מקילות או שלא בשליטה של מי מהצדדים, כי חלילה לא יהיה קל להצדיק את הפעולה שזכותך המוכתבת בחוק לבצע ולעזאזל ההשלכות שלה(דופק באגרוף על השולחן)!.

מניסיוני האישי, אנשים נתפסים מאד מאד חזק על הפרדיגמות של "ניהול", אשר כולן ללא יוצא מהכלל מדברות על עבדים, סליחה- עובדים, ולא על בני אדם.

ואז, בהתאם לפרדיגמות, אף אחד לא מנסה לחשוב עצמאית. קצת לראות את המסביב. קצת להתחשב, להבין את הצד השני. להקשיב, ולא רק לשמוע. 

זה אחד הגורמים שתורמים הכי הרבה ליצירת סביבה רעילה.

כשהמנהל משוכנע שעובד צריך להתחנן לפניו למשהו אישי ועוד מתעצבן שהתחנונים לא היו לטעמו האישי (אולי הטון לא היה מספיק חנפני, או שהמתחנן לא ירד נמוך מספיק על הברכיים, או אולי הוא לא הביא איתו קפה וקרואסון שוקולד מהמאפיית-בוטיק הנכונה כשוחד), סליחה- זה לא מנהל.

בא מר בחור, אמר שיש לו דבר-מה שמצריך חופש קל- דיבר על בקשה לזכות מסויימת. הוסיף! ואמר, תן לי מה שאתה רוצה לעשות לפני- כולל שעות מטורפות, ואעשה כדי לצאת נקי לאחר שהעבודה בוצעה- ביקש חובה מסויימת בתמורה

נעזוב את זה שאני לא ממש רואה את זה כ"הודיע" אלא כפתיחת מו"מ וניסיון לצאת בסדר.

לפני כשעה, Be roo כתב:

כתבתי בעבר, אם העובד השתמש במילים שפות״ש השתמש בהם, הוא הכתיב למנהל איך הוא מוכן לכפר על ההעדרות. הוא לא שאל את המנהל כיצד הוא יכול לעשות זאת. וכאמור, להדדיות יש משמעות אם רוצים בשיתוף פעולה של הצד השני.

בא, אמר את הדברים בקצב של זמר ראפ ויצא מהחדר? 

לא.

הציע מיוזמתו איך  לכפר. היה מוכן להקשיב לדרכים אחרות לכיפור למיטב הבנתי מהשירשור. לא נמסרו לו דרכים אחרות לכיפור- המנהל לא חשב על המצב שלו אפילו לרגע אחד. רק נפגע והחליט שזה לא מתאים לו שהעובדים הם גם בני אדם.

לפני כשעה, Be roo כתב:

לקחת מקרה קיצוני. לאוזניים אחרות מספיק לשמוע שהעובד קבע עובדה. 

קיצוני? לא ממש. 

תסתובב במחסנים, בקומות ייצור של מפעלים LOW-TECH וכאלה; תשמע שם הרבה "נשמה", "כפרה", "מותק", "אח'שלי" ועוד פנינים. 

גם מהצד של המנהלים עצמם לפעמים.

ה"מקרה" שציינתי מאד לא רחוק מהמציאות של דברים שכבר שמעתי במו אוזניי. אולי חוץ מהמילה "גיבור" אחרי "אח'שלי".

לפני כשעה, Be roo כתב:

צץ לו משהו? צצה לו חופש. לא מחלה, לא תאונה, לא מוות, לא תקלה באוטו. חופש. כן, שלא בשליטתו, אבל חופש.

ואם הדברים הוצגו בצורה חד צדדית, ושמו את החברה או המנהל בבעיה (ואין לנו מושג מה המגבלות של הצד השני), אז לגיטימי לכעוס.

לא אמרתי שזה לא לגיטימי לכעוס. 95% מהאוכלוסייה לא יכולים לשלוט בכעס ועצבים, ו-98% לא השכילו להבין שלהתעצבן (ברוב המקרים) זו בחירה.

איך אתה מתנהל אחרי שהוכעסת, פה זה המבחן אישיות האמיתי. 

ובביזנס, לכעס ועצבים (או לרגש בכלל) אין מקום. עסק לא יכול לשרוד עם התנהלות רגשית.

מחר לקוח קבוע יעצבן אותך, אולי כי הודיע לך במקום להתייעץ שהחודש קשה לו לשלם את השוטף 60 ומבטיח 90 במקום למשל, מה- לא תמכור לו יותר? ספק יעצבן את המנהל מחרתיים כי אולי אמר ולא התייעץ עם הוד מתרוממותו שהוא מעלה את המחיר פעם ראשונה אחרי 5 שנים, אז ייסגר קו ייצור בגלל הכעס והחלטה לא לקנות מהספק שוב?

לפני כשעה, Be roo כתב:

אני איתך בנקודה שפיטורים אולי לא היו הכרחיים, אבל לגיטימיים. והתנהלותו של העובד בהמשך מראה שכנראה היו הבחירה הנכונה.

לגיטימיים?! על זה שהעיז לבקש חופשה של יומיים ברוב חוצפתו הבלתי נדלית מהוד מתרוממותו ירום הודו וכבודו, המנהל הנכבד ורם המעלה שמעליו רק עוד 4 מנהלים ומנכ"ל?

ואיך ממקרה אחד, קטן ויחיד אתה יכול להסיק מסקנות לעתיד הרחוק בדיוק?

לא נאמר שהעובד לוקח חופש כי יש לו משהו אישי לסדר בבנק למשל. זה דבר שמעיד על סדר העדיפויות שלו והעבודה במקום האחרון מבחינתו. 

מדובר על משהו די גדול שנעשה ללא ידיעתו מראש- מנחש שאם היה יודע מראש על החופש היה אומר את זה עוד בראיון בשלב שאלת הזמינות לעבודה.

ואם כבר מדובר על הסקת מסקנות לטווח הרחוק- אצלי המסקנה תהיה בדיוק הפוכה: תן לבחור לעשות מה שהוא מבקש כי זה משהו די גדול בשבילו, ובתמורה תקבל עובד שיהיה נאמן וחרוץ ב-10% מעל הממוצע כי יזכור לך את החסד שהמנהל הגדול, הוד מתרוממותו ושות' עשה למענך.

Be roo, נשמע שאתה כבר לא מעט שנים בתוך הקופסא מבחינת החשיבה הניהולית. 

העולם השתנה (קורונה ועבודה מרחוק למשל), העובדים השתנו (מילניאלים מתחלפים עם דור Z למשל), אופי העבודה השתנה (הרבה מטלות הופכות לאוטומטיות למשל). חכמות הניהול של שנים עברו כבר לא תואמות בצורה טובה לשוק של היום. 

מסכים שעובד צריך להיות מנומס. חד משמעית מסכים שעובד צריך להבין גם את מקומו בשרשרת המזון. אבל למנהלים יש אחריות כפולה על ההבנות האלו, כי להם יש כח ולעובד אין. ניצול ציני של כח שכזה גרם לממשלות שונות ברחבי העולם ליפול כשלאנשים הפשוטים מהרחוב נמאס.

• אהבתי 1
  • לא הבנתי... 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, renault5 כתב:

אני חושב שבזמן שהוא ניסה אותו הוא ניסה מישהו במקביל 

והחליט שהשני אדם יותר רציני ולויאלי למקום בעבודה. 

בזה אי אפשר להאשים את המנהל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז - אנחש שאתה (כמוני) עובד בהייטק. התרבות הארגונית והמצב בשוק מאפשרים לנו התנהלות אחרת מול הבוס.

זה ממש לא ככה ברוב שאר המקצועות בשוק (וזה לאו דווקא דבר נורא).

אוסיף ואומר שדווקא בגלל שאני שייך ל"דור הישן" משתדלים לשמר אותי בכל מקום עבודה (זוהי אחת הנקודות שחוזרות על עצמן בכל מקום שאני עובד בהם).

בקצרה - אפשר לסמוך עלי.

אוסיף 2 - אני עדיין משרת במילואים. קרה לי פעם שחליתי בבוקר של תחילת המילואים, הרמתי טלפון לקצין (החדש) שביקש אישור רופא וכו'.

אחרי 5 דקות חזר אלי ואמר שדיבר עם המ"פ (הותיק) ושחרר אותי מיידית. כשסומכים עליך לא שואלים שאלות וגם מהיום להיום יתנו חופשה.

כנראה שזה לא המצב עם החבר שלך.

עריכה אחרונה על ידי nev
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, nev כתב:

ברווז - אנחש שאתה (כמוני) עובד בהייטק.

:rofl::rofl::rofl:

אפילו לא "הלוואי ש".

מפעל יצרני LOW-TECH.

ויודע מה, העלית נקודה- בגלל שהמצב בשוק מאפשר התנהלות "אחרת", לא הייתי חושב על לנצל את זה לרעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...