Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני למשפחה עד 20K

sdusi
שימו לב! השרשור הזה בן 819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש לקנות רכב שני למשפחה, עיקר הנסיעות עירוניות עד 10 ק"מ ביום להסעות של הילדים וסידורים ופעם בכמה זמן תהיה נסיעה בינערונית , בתקציב של עד 20K.

מחפש בראש ובראשונה אמינות ובטיחות אקח כבונוס , השאר פחות משנה (בגלל הקילומטראג הנמוך) .

מחפש שיהיה בערך עד 130K ק"מ בשנתונים 2011+ .

ממה שראיתי בלוחות החיפוש בשנתונים 2011-2013 עד 130K ק"מ אלו האופל קורסה, שברולט סוניק 1.4 ,פורד פיאסטה ויונדאי אקסנט (150K ק"מ) - כולן פחות או יותר במחירים דומים, תלוי ק"מ ויד.

אלה הם הכוכבות בלוחות והכי קל למצוא, ברור לי שהן לא מצטיינות באמינותן ורציתי לדעת האם אתם יודעים להגיד משהו עליהן , מחלות ידועות ומאיזה רכב עדיף להתרחק?

ברור לי שהיפניות הן אמינות יותר מאלה שכתבתי, אבל כדי שייכנסו בתקציב, הן צריכות להיות שנתון נמוך יותר משמעותית ומעדיף להמנע אבל לא שולל .

תודה לכולם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט סוניק פחות מומלצת - הגיר של GM לא אמין במיוחד והמנועים גם כן.
פיאסטה, אקסנט  וקורסה טובות ואמינות לא פחות מיפניות.
על הפיאסטה הייתי מוותר בגלל שהיא צפופה יחסית והדלתות האחוריות צרות.
לאקסנט בטיחות לא טובה בכלל, היא קיבלה רק 3 כוכבים במבחן ריסוק ישן של 2007. (כל שנה המבחן נעשה יותר קשוח)
קורסה אופציה טובה לדעתי גם קיבלה 5 כוכבים במבחן ריסוק של 2012 גם אמינה וגם מרווחת יחסית בהשוואה לפיאסטה.

אגב כמה ילדים? יש בוסטרים? עגלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה,

כרגע מדובר בילד אחד , כיסא בטיחות צריך למקם מאחורה וצריך מקום לטיולון.

ההמלצה על הקורסה באיזה שנים מדובר , יש הבדל מהותי בין השנים? משנה הדגם ?

לגבי הפיאסטה , כמובן אם אלך על הרכב ארגיש את נושא הצפיפות בנסיעת מבחן - אבל כעיקרון זה במקסימום נהג וילד מאחורה (כשלפעמים זה יהיה גם רק נהג ), גם היית נותן משקל לצפיפות ?

מעניין מה שאתה אומר לגבי הבטיחות של האקסנט - מבחינת אמינות היא לא עדיפה על הקורסה והפיאסטה ? 

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקסנט סוס עבודה, אבל הפיאסטה עדיפה בטיחותית והיחידה בקטגוריה עם 7 כריות אויר.

שים לב שמנועי ה 1.6 שודכו לתיבה רובוטית לא אמינה, עדיף 1.4 למרות שהיה חלש יותר. גם מבחינת נוחות הפיאסטה עדיפה לטעמי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אהיה קצת חריג בנוף ואמליץ לך על רכב אמריקאי. שברולט מאליבו אמריקאית אמיתית שתתן לך הנאה מכל ק"מ שתסע. בתקציב שלך יישאר עודף לדלק שהיא תיקח קצת יותר מאלה שרשמת. מנסיון של 5 שנים ו6000 ק"מ כל שנה אין תקלות

בו בטח ליבי ונעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...