Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין בסיטרואן ידנית מנוע טורבו דיזל - אשמח לסיוע בבחירה

BigMak
שימו לב! השרשור הזה בן 870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום רב,

הרבה זמן שאני לא כותב פה, והרבה זמן שאני מתגעגע לסיוע של חכמת ההמונים.

אני מעוניין להחזיר את רכב הליסינג מהעבודה ולעבור לרכב באחזקה שלי.

חשבתי על C3 פיקאסו / קקטוס / ברלינגו - מלבד רמות הגימור, יש בהם מגוון מנועים (75 כ"ס, 92 כ"ס, 100 כ"ס).

סעיף השימושיות והנוחות קריטי - אני רוצה רכב עם מרכב קצת גבוה.

גם נושא בידוד הרעשים משמעותי עבורי - ייתכן והברלינגו תרד מהרשימה.

התקציב סביב ה 40,000 - כל הרכבים נכנסים בתקציב זה, רק שאני מוטרד מנושא אמינות המכלולים סביב המנוע.

היה פה שרשור על מיכל אוריאה בדגמים מסוימים של הקקטוס (ואולי בעוד דגמים ???).

אשמח לסיוע מכם, אילו שנתונים נחשבים "בריאים" יותר וקלים יותר לתחזוקה.

אחלה יום,

אריאל.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלת מיכל אוריאה רלוונטית לכל הדגמים עם מנועי יורו 6 (החל משנת 2015 פלוס מינוס).

תכוון לדגמי יורו 5 ללא אוריאה, שם הספק המנוע 92 כ"ס ולא 100. כל מנועי ה 1600 זהים מכאנית מ 75 עד 100 כ"ס, גרסת 110/120 כ"ס גם כמעט אותו דבר רק ששם יש טורבו גיאומטריה משתנה ועוד כמה שינויים. 

ספציפית אין קקטוס יורו 5, יש C3 פיקאסו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Buki כתב:

תקלת מיכל אוריאה רלוונטית לכל הדגמים עם מנועי יורו 6 (החל משנת 2015 פלוס מינוס).

תכוון לדגמי יורו 5 ללא אוריאה, שם הספק המנוע 92 כ"ס ולא 100. כל מנועי ה 1600 זהים מכאנית מ 75 עד 100 כ"ס, גרסת 110/120 כ"ס גם כמעט אותו דבר רק ששם יש טורבו גיאומטריה משתנה ועוד כמה שינויים. 

ספציפית אין קקטוס יורו 5, יש C3 פיקאסו. 

תודה רבה !

אז אני מבין שאני צריך להתמקד ב C3 פיקאסו.

ישנן דברים מסויימים שצריך לבדוק על הפיקאסו ?

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...