Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחסור עובדים בתעשיה! 14 אלף משכורת ואין קופצים על המציאה!?

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני

פעם אחת חבר התקשר אלי וביקש ממני שאעזור בוקר אחד לאמא שלו לטפל באבא שלו היה מאוד קשה נפשית

(אולי גם בגלל שאני זוכר את אבא שלו בריא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Night Driver כתב:

זו עבודה שלא כל אחד יכול לעשות.

לא חושב שנפשית הייתי עומד בזה. 

מסכים,נשמע קשוח מאוד.

הרבה יותר פשוט להיות מכונאי/מחסנאי במפעל.

גם בשביל פחות כסף.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעדיף להיות עובד כללי בשכר מינימום ולא זה.

פה הוא לא מרוויח מספיק לדעתי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מניח שאפשר להתרגל גם לזה, אבל לא פשוט בכלל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא לא רק אם אתה יכול להתרגל אלא אם אתה גם רוצה להתרגל לדבר כזה. זה ישפיע גם על האישיות והרגישות שלך.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, airwolf1980 כתב:

חבר שלי מרוויח 14 אלף ש"ח בחודש.

בהנחה ולחבר חוסן נפשי יוצא דופן ומחצית מההכנסה הזו לא נשפכת על פסיכולוגים/כימיקלים בכדי לשמר את השפיות, אפשר לומר שהוא פחות או יותר מרוויח. בתור אחד שסעד את אביו מס' שנים בבית עד לכשנפטר, זה אחד האתגרים, בעיקר כי זה בא על חשבון כמעט כל דבר אחר.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן סודהסטרים מפטרת 300 עובדים.

https://www.calcalist.co.il/local_news/article/bjqevunif

סודהסטרים מפטרת כ־300 עובדים בישראל

מדובר ב-10% מכוח האדם של החברה בארץ; לפי סודהסטרים, מרבית המפוטרים גויסו לחברה בשנתיים האחרונות, על רקע הגאות במכירות בתקופת הקורונה.

וכאן מדמרקר שלא מצליחים לגיס עובדים.

וחלק מבקשים העלאה של 100% בשכר.

https://www.msn.com/he-il/money/other/עובדים-נכנסים-ומבקשים-העלאות-של-100-זה-הזוי/ar-AAPX7HP?ocid=msedgdhp&pc=U531

לאן נעלמו העובדים בישראל? אם תשאלו מעסיקים, הם פשוט לא מצליחים למצוא כאלה. אף שהאבטלה בישראל עדיין גבוהה, הביקוש לעובדים אדיר ויש במשק מספר שיא של 137 אלף משרות פנויות, לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. הביקוש הגדול ביותר הוא למהנדסים, ואחריו לתפקידים זוטרים יותר, כמו עובדי מכירות, מלצרים, עובדי ניקיון ומאבטחים

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 שעות, ALÞћÃ כתב:

בהנחה ולחבר חוסן נפשי יוצא דופן ומחצית מההכנסה הזו לא נשפכת על פסיכולוגים/כימיקלים בכדי לשמר את השפיות, אפשר לומר שהוא פחות או יותר מרוויח. בתור אחד שסעד את אביו מס' שנים בבית עד לכשנפטר, זה אחד האתגרים, בעיקר כי זה בא על חשבון כמעט כל דבר אחר.

לסעוד אדם זר כמקצוע זה לא כמו לסעוד הורה.

בכל אופן סיעוד זה לא מתאים לכל אחד, אבל הנה זה מקצוע ויש לא מעט אנשים שעובדים בזה. מניח שרובם לא צריכים טיפול פסיכולוגי בגלל עבודתם.

לגבי המעסיקים המתבכיינים בכתבות, שמישהו יסביר להם ש"אני צריך עובדים" לא הולך ביחד עם "אני לא מוכן לשלם יותר".

הם בוכים שאנשים מבקשים העלאות. מה הלאה? להתלונן על זה שהם מוכנים לעבוד רק 9 שעות ביום ולא 24?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, SlowRide כתב:

לגבי המעסיקים המתבכיינים בכתבות, שמישהו יסביר להם ש"אני צריך עובדים" לא הולך ביחד עם "אני לא מוכן לשלם יותר".

הם בוכים שאנשים מבקשים העלאות. מה הלאה? להתלונן על זה שהם מוכנים לעבוד רק 9 שעות ביום ולא 24?

מה זה שכר הוגן לדעתך לעובדכללי לא מקצועי?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שכר הוגן זה השכר שהסכימו עליו המעסיק והעובד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Night Driver כתב:

מה זה שכר הוגן לדעתך לעובדכללי לא מקצועי?

תלוי בעבודה. מה זה רלוונטי דעתו של סלואורייד?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...