Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבים מסנוורים

שלומיש
שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק לי נידמה או שלאחרונה עולים על הכביש יותר רכבים עם תאורה מסנוורת למשל הטנדרים האמריקאים  הגדולים  כמו דודג ראם.

האם תקן שונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין פנסי הרכב בתקינה אירופאית לתקינה אמריקאית
מתבטא בזאת שהפנסים ברכבים בתקינה אירופאית פונים לצד ימין
בכדי למנוע סנוור של נהגים הנוסעים ממול
וכך גם פחות מפריע לרכב הנוסע לפנים במראות.

הרכבים שבהם פנסי הרכב הקדמיים בתקינה אמריקאית
מאירים ישר ולמרחק רחוק יותר.
הפנסים בתקינה אמריקאית מאפשרים לנהג טווח ראייה למרחק גדול יותר
והם מסנוורים הרבה יותר מהפנסים של רכבים בתקינה אירופאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקינה האמריקאית על כן רלוונטית לארה״ב היכן שהכבישים רחבים פתוחים ופחות עמוסי תנועה, לא לארץ הפקקים הכיכרות והבאמפרים על שמה ישראל, התקינה כאן מחויבת להיות אירופאית אבל התרבות נהיגה כאן היא של כפר מסארק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך פנס עם תקינה אמריקאית ואתה מכוון אור למטה (עם הגלגלת - או כל שטיק כזה או אחר שיש בימינו) זה עדיין מסנוור?

ואגב סנוורים, יצא לי לפני כמה זמן לסוע מאחורי ומימין לג'יפ רנגלר חדש (נראה לי, היה בצבע שחור ובלילה - וסנוור אותי) והיה לו פנסים מסנוורים בצד של הרכב, 2 מכל צד, אחד בין הגלגל האחורי לדלת האחורית מאיר קדימה ואחד בין הגלגל הקדמי לדלת הקדמית מאיר אחורה.

זה חלק סטנדרטי של התאורה ברכב או שזה תאורת שטח שבאה עם גימור X של הרכב ולא אמורים לסוע אם זה בכביש?

עברה לידו גם ניידת ולא אמרה לו כלום על זה - אבל אני אף פעם לא רואה ניידות אוכפות תאורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הרבה רכבים חדשים עם תאורה לבנה וחזקה, עם שמות כמו קסנון/טורבו לד ועוד מרעין בישין, יש נהגים שמדליקים אורות גבוהים בכוונה, יש נהגים שמדליקים אורות גבוהים כי מנורה אחת אצלם שרופה, ויש כאלו שפשוט מסנוורים כי הם גבוהים באוויר.

אגב בשביל להתריע על אורות גבוהים נוהגים להדליק לחצן מצוקה, לא כולם מבינים זאת.

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...