Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנהלים התאחדו ✊ איך מזהים יכולות ניהוליות?

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה ואדים. 

הופתעתי כאשר התגובה הראשונה הייתה: איך אני  נותן פתרון לאדם שהוא ניהל את העובדים שלו והוא מכיר מאותם.

@falou אתה לא חייב להיות ה בייבי-סיטר שלהם אבל כן להתייחס לעובדים. 

זה הערך המוסף, כי כל עובד יכול להיות מוחלף, בסופו של דבר כולנו מוחלפים אבל הערך שכל אחד משאיר הוא ייחודי אך ורק לו. 

במקרה שלך, ניתן לשאול את העובד האם יש לו טכניקה מסויימת בכדי לוודא שהוא לא שכח מסמך מסויים/פסקה או כל דבר שהוא, לפעמים העובדים האלו רק מחפשים איש שיחה, דבר אשר ישמח אותם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, falou כתב:

היה עובד עליך?

היית מגיע מלא התלהבות לעבודה הזו?

אחרי שהשתחררתי מהצבא עבדתי במפעל, חלק מהמשימות שם היו לקפל קופסאות קרטון קטנות ולמלא בשקיות. עבודה הכי משעממת ומונוטונית שיש בעולם.

אבל היה שם נחמד כי המנהל היה עושה התערבויות עם העובדים על כמה קרטונים מספיקים לקפל עד שעה מסויימת, או שהיו עושים תחרויות בין כולם, במקביל נותן חיזוק חיובי על כל דבר שנעשה כמו שצריך. נכון שזה נשמע קצת מטומטם לאנשים מבוגרים אבל לסיטואציה הזו זה התאים. מניח שאם הגישה היתה אחרת בסגנון "זה מה שיש, תעבדו מהר ותפסיקו להתבכיין" האווירה היתה אחרת לגמרי והרבה היו עוזבים אחרי פחות משנה.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, חולה רכב#1 כתב:

תודה ואדים. 

הופתעתי כאשר התגובה הראשונה הייתה: איך אני  נותן פתרון לאדם שהוא ניהל את העובדים שלו והוא מכיר מאותם.

גם לי יצא לנהל עובדים זמניים שנשלחו אליי מחברת קבלן, אבל בתור אחד שפעם היה כזה בעצמו, ידעתי מה לעשות ומה לא לעשות.

פלוס היו לי מנהלים טובים שלמדתי מהם. כמובן שגם היו לי מנהלים זבל, שלא הייתי נותן להם לנהל קבוצה בפייסוש, וגם מהם למדתי.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, falou כתב:

יפה מאוד.

נהלתי פעם צוות של עובדים שהתפקיד שלהם היה לסרוק ולהקליד מסמכים. 

איך אתה מייצר אצל העובדים התלהבות לעבודה הזו?

קודם כל מבין שמדובר באנשים או שבאו לזמן קצר כתחנת ביניים או  כאלה שלא יתפתחו ויהיו מסיבותיהם הם (בין אם מתאים להם ראש קטן, בין אם הם לא יודעים להביא את היכולות שלהם לידי ביטוי ובין אם אין להם מה להציע) עובדי dead end עד הפנסיה.

אצל אנשים בתפקידים כאלה אתה לא מרויח אותם בבונוסים או בעוד15 אגורות לשעה אלא בבוקר טוב, מה שלומך, מידי פעם בשעות עומס לשים יד ולעזור, כשיש לו מכתב מהוצל"פ לעזור לו לנסח מכתב תשובה וכו'. פשוט לתת לו את ההרגשה שהוא בן אדם ושאכפת ממנו (וזה באמת צריך להיות ככה. לא רק הרגשה).

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, discoTD5 כתב:

"אם כל המנהלים שלך דפוקים, מתי תבין שהבעיה היא בך ולא בהם? אנחנו כאירגון מינינו אותם להיות מנהלים כי ראינו בהם משהו שדי ברור שאתה לא רואה. כדאי לך להפנים את השיחה, ולבדוק את עצמך החל מרגע זה."

אחת המגבלות בגישה הזאת היא ש'אנחנו כארגון' בד"כ לא טורחים להסביר מה בדיוק ראו באותם מנהלים, בעוד שאת ההתנהגות הקלוקלת שלהם רואים כל יום. לכן זה פילטר טוב לאנשים עם יכולת חשיבה עצמאית, כדי ששני הצדדים יבינו שאין להם מה לחפש באותו ארגון גדול וכנראה שעדיף להם לעבוד בסטארט-אפ או לפתוח עסק עצמאי.

תאגידים וארגונים גדולים בד"כ אוהבים אנשים כנועים וצייתנים שלא שואלים שאלות מיותרות ומניחים שאבא יודע הכי טוב. זה שעובד לא מעריך במיוחד את מנהליו, במיוחד אם הוא פרודוקטיבי ולא רעיל ומוכן להצביע על כשלים ספציפיים בהתנהגותם (במקום סתם להגיד שהם 'לא משהו'), לא בהכרח מעיד על בעיה אצלו. מנהל בכיר חכם (מהסוג שאינו מצוי בד"כ במחלקת משאבי אנוש) ימצא דרך להפיק תועלת מעובד כזה ולשפר את כל הארגון שלו על הדרך, כי מנסיוני זה פחות או יותר סוג האנשים היחיד שיגיד את האמת וידבר באופן פתוח על הבעיות שכולם ערים להן. 

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או לנצל את מעמדך כשכיר, להיזכר במשפט האלמותי הבא:

f43Hy5A.jpeg

לשמור על פרופיל נמוך, להיזכר שיש חיים גם מחוץ לאירגון, ולהיות מוכן לקפוץ משם כשהעניינים מתחילים להתחרבן או סתם כשאתה מזהה הזדמנות טובה יותר בשבילך.

אבל זאת גם אחת הסיבות למה אני לא רוצה ללכת לכיוון ניהולי.

ספוילר

Essentially, we become more selective about the fucks we're willing to give. This is something called maturity. It's nice; you should try it sometime. Maturity is what happens when one learns to only give a fuck about what's truly fuck-worthy. As Bunk Moreland said to his partner Detective McNulty in THE WIRE: "That's what you get for giving a fuck when it wasn't your turn to give a fuck.

Mark Manson, The Subtle Art of Not Giving a F*ck: A Counterintuitive Approach to Living a Good Life

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.8.2021 בשעה 23:54, ברווז כתב:

בכל קבוצת אנשים אתה תמצא את אלו שבולטים יותר מהשאר. 

זה אלו שיודעים את העבודה היטב, מבקשים עזרה (בפועל סוג של מחלקים הוראות) וכדומה. 

בלי להכיר את העבודה עצמה או את האנשים או עוד קצת פרטים יהיה קשה מאד עד בלתי אפשרי לייעץ לך.

אם יש לך גישה ל"שיחה צפופה" עם מנהל כ"א במקום, דבר איתו ותבקש לדעת מי העובדים שקיבלו את הדוחות הכי טובים מבין הכנופייה. זה ייתן לך כיוון של התחלה.

אלו שיודעים את העבודה היטב, כדאי שישארו לעשות את העבודה שהם יודעים לעשות. 

כנ"ל לגבי מי שקיבל את הדו"חות הכי טובים.

במשפט אחד - מנהל/מפקד/בכיר צריך להיות בנאדם שרואה את התמונה הגדולה ומניע את האנשים שסביבו כדי להשיג אותה. איך הוא עושה את זה, זה כבר עניין אחר. 

אבל מה שאתה מציע גורם ברוב המקרים לאיבוד של איש מקצוע טוב וקבלה של מנהל גרוע. 

בתאריך 18.8.2021 בשעה 00:21, DareDevil כתב:

פשוט מנסה להבין את המחשבות שיש לאנשים שהם יותר גבוהים בסולם התעסוקתי בנוגע למציאת מנהל.

זה משפט אחד שכדאי להוציא מהלקסיקון. "מנהל" לא נמצא "גבוה" יותר בסולם התעסוקתי מאף אחד אחר. הוא עושה תפקיד אחר והוא אחראי לדברים אחרים. אפילו להיפך - אחד התפקידים של מנהל הוא במידה מסוימת לשרת את הצרכים של העובדים שלו כדי שהם בתורם ישרתו את הצרכים של החברה. יש אינספור מקרים בהם יש אנשים טכניים שנמצאים הרבה יותר "גבוה בסולם התעסוקתי" (או במילים אחרות - ברמת השכר שלהם). וכל זה עוד מבלי שבכלל נכנסו לז'רגון הנוכחי, כשכל סוכן מכירות הוא "מנהל תיקי לקוחות", כל מזכירה היא "מנהלת אדמיניסטרטיבית", כל מאבחנת היא "מנהל HR" ועוד שלל תפקידי "מנהל" שאין בינם לבין ניהול שום קשר. 

לפני 7 שעות, falou כתב:

יפה מאוד.

נהלתי פעם צוות של עובדים שהתפקיד שלהם היה לסרוק ולהקליד מסמכים. 

איך אתה מייצר אצל העובדים התלהבות לעבודה הזו?

אם אתה לא יודע איך לעשות את זה יש שתי אופציות. או שהיית חרא מנהל, או שמדובר בצוות שלא צריך מנהל. 

אין דבר כזה מנהל שלא יכול לייצר לצוות שלו ערך מוסף בעבודה. אין. אבל בגלל שלעיתים קרובות (מדי) שמים בתפקידים ניהוליים אנשים שלא מתאימים לזה, "אין לי איך" הפך לסוג של משפט שמאוד קל to fall back to. כשלמעשה, "האיך" הזה הוא בדיוק התפקיד של המנהל. 

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פבל כתב:

אם אתה לא יודע איך לעשות את זה יש שתי אופציות. או שהיית חרא מנהל, או שמדובר בצוות שלא צריך מנהל. 

אין דבר כזה מנהל שלא יכול לייצר לצוות שלו ערך מוסף בעבודה. אין. אבל בגלל שלעיתים קרובות (מדי) שמים בתפקידים ניהוליים אנשים שלא מתאימים לזה, "אין לי איך" הפך לסוג של משפט שמאוד קל to fall back to. כשלמעשה, "האיך" הזה הוא בדיוק התפקיד של המנהל. 

אני חושב שיש אופציה שלישית, שזו חרא תגובה מחרא של בנאדם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, yairw כתב:

בודק מה הממוצע של סריקות והקלדות בחודש ואמור לעובדים שמי שמצליח לעבור את הממוצע מקבל בונוסון בהתאם לתפוקה שלו

בונוס פשוט לא עובד על אנשים בתפקידים האלו. עוד כמה גרושים בהפתעה לא יהפוך אותם למאושרים ולמסופקים בתפקיד.

יחס טוב, יעזור. שבירות שגרה תכופות, יעזרו (מחלקה X צריכה עזרה עם Y\נסיעה מיוחדת\וואטאבר).

לפני 11 שעות, discoTD5 כתב:

"אם כל המנהלים שלך דפוקים, מתי תבין שהבעיה היא בך ולא בהם? אנחנו כאירגון מינינו אותם להיות מנהלים כי ראינו בהם משהו שדי ברור שאתה לא רואה. כדאי לך להפנים את השיחה, ולבדוק את עצמך החל מרגע זה."

אמנם יש הרבה במה שאמרת, אבל יש מדדים אמפיריים שבהם ניתן לכמת איכות של מנהל או עובד.

במקרה דנן הנחתום מעיד על עיסתו אבל למדתי לזהות איך אני נתפס כלפי חוץ ואיך רואים אותי, לטוב ולרע.

מצד שני, למדתי גם להכיר כמה מהמדדים האמפיריים שדיברתי עליהם.

מנהל שחוטף עליך עצבים על שהעזת, ברוב חוצפתך, ללכת לשירותים זה- סלח לי על הצרפתית שלי, אבל מדובר על Merde de manager et merde humaine.

עברתי 2 כאלו.

לפני 10 שעות, yairw כתב:

בשלב מסויים בחיים שלי, זה לא היה מביא אותי להגיע מלא התלהבות דווקא, אבל כן היה נותן לי דרייב ונותן לי אתגר שאחרת לא היה מתקיים

אולי עליך זה אכן היה עובד- על רוב בני האדם לא.

עבורי מדובר על סוג של משהו מעליב יותר מאשר מתמרץ. בונוס? על מה בדיוק? על סריקת מסמכים שאני ממילא צריך לעשות כי זו העבודה שלי?

בחו"ל, בעיקר בארה"ב, יש להם בתקופה האחרונה "העצמות" שונות ומשונות לאנשים כדי שלא ירגישו מקופחים מחד ושירגישו מויחדים מאידך. 

זה כולל גביעי ספורט (!) שמקבלים עבור נוכחות. פאקינג נוכחות. "מיקו היה פה", ומיקו קיבל גביע על זה. 

בקראטה שאני מתאמן בו, הייתה לנו מסיבת סוף שנה כולל הדגמות וכו' באיזה אולם ספורט בקריות. 

כל המשתתפים קיבלו גביע השתתפות שכזה. 

אין לך מושג כמה התעצבנתי על זה שהגביע ספורט הראשון שקיבלתי היה עבור "נוכחות". 

אני עדיין עצבני על זה. 

לפני 8 שעות, SlowRide כתב:

אחרי שהשתחררתי מהצבא עבדתי במפעל, חלק מהמשימות שם היו לקפל קופסאות קרטון קטנות ולמלא בשקיות. עבודה הכי משעממת ומונוטונית שיש בעולם.

אבל היה שם נחמד כי המנהל היה עושה התערבויות עם העובדים על כמה קרטונים מספיקים לקפל עד שעה מסויימת, או שהיו עושים תחרויות בין כולם, במקביל נותן חיזוק חיובי על כל דבר שנעשה כמו שצריך. נכון שזה נשמע קצת מטומטם לאנשים מבוגרים אבל לסיטואציה הזו זה התאים. מניח שאם הגישה היתה אחרת בסגנון "זה מה שיש, תעבדו מהר ותפסיקו להתבכיין" האווירה היתה אחרת לגמרי והרבה היו עוזבים אחרי פחות משנה.

מה שאתה מתאר פה זה יותר "מתן יחס אישי לעובדים" מאשר "תמריצים".

יחס טוב גורר הרבה דברים טובים, גם כאלו שאי אפשר לצפות מראש.

לפני 5 שעות, Derish כתב:

אחת המגבלות בגישה הזאת היא ש'אנחנו כארגון' בד"כ לא טורחים להסביר מה בדיוק ראו באותם מנהלים, בעוד שאת ההתנהגות הקלוקלת שלהם רואים כל יום. לכן זה פילטר טוב לאנשים עם יכולת חשיבה עצמאית, כדי ששני הצדדים יבינו שאין להם מה לחפש באותו ארגון גדול וכנראה שעדיף להם לעבוד בסטארט-אפ או לפתוח עסק עצמאי.

תאגידים וארגונים גדולים בד"כ אוהבים אנשים כנועים וצייתנים שלא שואלים שאלות מיותרות ומניחים שאבא יודע הכי טוב. זה שעובד לא מעריך במיוחד את מנהליו, במיוחד אם הוא פרודוקטיבי ולא רעיל ומוכן להצביע על כשלים ספציפיים בהתנהגותם (במקום סתם להגיד שהם 'לא משהו'), לא בהכרח מעיד על בעיה אצלו. מנהל בכיר חכם (מהסוג שאינו מצוי בד"כ במחלקת משאבי אנוש) ימצא דרך להפיק תועלת מעובד כזה ולשפר את כל הארגון שלו על הדרך, כי מנסיוני זה פחות או יותר סוג האנשים היחיד שיגיד את האמת וידבר באופן פתוח על הבעיות שכולם ערים להן. 

לצערי הרב, לא נתקלתי בהרבה אנשים עם יכולת חשיבה עצמאית או יכולת ניתוח מעמיקה. והכמות של האנשים האלו יורדת ככל שהתפקיד נהיה בכיר יותר ברוב המקרים. 

לפני 4 שעות, פבל כתב:

אלו שיודעים את העבודה היטב, כדאי שישארו לעשות את העבודה שהם יודעים לעשות. 

כנ"ל לגבי מי שקיבל את הדו"חות הכי טובים.

במשפט אחד - מנהל/מפקד/בכיר צריך להיות בנאדם שרואה את התמונה הגדולה ומניע את האנשים שסביבו כדי להשיג אותה. איך הוא עושה את זה, זה כבר עניין אחר. 

אבל מה שאתה מציע גורם ברוב המקרים לאיבוד של איש מקצוע טוב וקבלה של מנהל גרוע. 

לא תמיד, לא בהכרח ולא לרוב. וגם לא רק.

מי שיודע את העבודה היטב אבל לא מועבר לתפקיד טוב יותר, עם שיפור בתנאים, לאיטו יהפוך להיות "רעיל" מהמירמור- בהרבה מהמקרים.

ולא כל אלו שיודעים את העבודה לא יודעים לנהל.

לפני 4 שעות, פבל כתב:

אחד התפקידים של מנהל הוא במידה מסוימת לשרת את הצרכים של העובדים שלו כדי שהם בתורם ישרתו את הצרכים של החברה. 

👍

לפני 4 שעות, פבל כתב:

יש ויש...

לא חסר מקרים שבהם המנהל הישיר יכול ורוצה לעשות דברים מעולים עבור העובדים שלו, ועוצרים אותו מלמעלה יותר כי יש לזה עלות\נראה להם מיותר\לא מתאים לארגון\תירוץ אחר.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ברווז כתב:

לא תמיד, לא בהכרח ולא לרוב. וגם לא רק.

מי שיודע את העבודה היטב אבל לא מועבר לתפקיד טוב יותר, עם שיפור בתנאים, לאיטו יהפוך להיות "רעיל" מהמירמור- בהרבה מהמקרים.

ולא כל אלו שיודעים את העבודה לא יודעים לנהל.

👍

זה למה יש תפקידים כמו principal engineer או technologist. זה סוג של מהנדס בכיר עם אחריות מוגדלת, אבל לא מנהל אנשים. סוג של דרגה מקצועית בכירה, והם יכולים גם להרוויח יותר ממנהלים. הוא גם יכול להוביל פרויקטים עם מפתחים "צעירים" תחתיו, אבל הוא לא יהיה זה שבאמת מנהל אותם בקטע hr, שכר וכאלה.

קידום לא חייב להיות לתפקיד ניהולי. אם אתה כופה ניהול על מישהו שלא רוצה את זה, אבל חייב לקחת בגלל שהיי, כסף, אתה תאבד עובד טוב ותקבל מנהל גרוע.

בגלל זה בתחילת השירשור אמרתי - קודם תשאל אם האנשים באמת רוצים לנהל.

ולעצות אחיתופל שעלו פה, כמו "קח את זה עם הדוחות הכי טובים" או בכלל "קח את האדם הכי חרא שכולם שונאים אותו", אז זה פשוט גורם לי לקצר במוח לראות את זה, בערך כמו לראות ילד קטן מקבל שרשרת זהב ותספורת ערס פריפריאלי, מכירת מכונת קריוקי או עליה לכביש של X6 חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Night Driver כתב:

קודם כל מבין שמדובר באנשים או שבאו לזמן קצר כתחנת ביניים או  כאלה שלא יתפתחו ויהיו מסיבותיהם הם (בין אם מתאים להם ראש קטן, בין אם הם לא יודעים להביא את היכולות שלהם לידי ביטוי ובין אם אין להם מה להציע) עובדי dead end עד הפנסיה.

אצל אנשים בתפקידים כאלה אתה לא מרויח אותם בבונוסים או בעוד15 אגורות לשעה אלא בבוקר טוב, מה שלומך, מידי פעם בשעות עומס לשים יד ולעזור, כשיש לו מכתב מהוצל"פ לעזור לו לנסח מכתב תשובה וכו'. פשוט לתת לו את ההרגשה שהוא בן אדם ושאכפת ממנו (וזה באמת צריך להיות ככה. לא רק הרגשה).

זו תגובה ממש מדוייקת.

היו שם אנשים שזו באמת העבודה בשבילם. העצה שלי למנכ״ל היתה להעסיק רק כאלו, במשכורת גבוהה מעט יותר, כי אין אצלם תחלופה, והם הופכים עם הזמן למאוד יעילים. לעבוד עם אנשים כאלו כמובן מביא את האתגרים שלו, כמו ללמד אישה מבוגרת וחרשת לעבוד עם עכבר (זה היה מזמן, כן?!) או לספוג את התקפי המאניה והדיכאון של עובדת מאנית-דיפרסית, אבל בגדול - זהו.

עובדים זמניים (לפעמים היה צריך להביא סטודנטים מחברות כ״א והם היו ממש זמניים), שהעבודה הזו ממש קטנה עליהם, אפשר היה ׳לפנק׳ עם להרשות לעבוד עם ווקמן, למשל. מנהלת מקבילה העירה לי שזה לא מכובד שעובד רוקד בכסא, אבל אמרתי לה שבהספק שלו הוא מבחינתי יכול לעבוד ערום.

מעבר לזה, צריך לפקח על איכות התוצר, כי עובדים במשימות רוטיניות נוטים לטעות, בייחוד אם משעמם להם והם לא שם להרבה זמן. הייתי מודד להם הספק, בלי שהם יודעים, ומשתדל להיות נחמד, כדי שירגישו שהמקום חיובי. אבל לתת להם ״מוטיבציה״... אין מה לעשות, העבודה משעממת ואי אפשר לשנות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, falou כתב:

אפשר היה ׳לפנק׳ עם להרשות לעבוד עם ווקמן, למשל

ואם יצטיין בעבודתו, ניתן להעריך מעט את השרשרת שכובלת אותו לשולחן, אך אורכה הכולל, לא יעלה על 74 ס"מ כפי שצויין ב"תקנון לעובד, א.א. צילום והקלדת מסמכים", פרק כ"ג סעיף ד'. כמו כן, ניתן לפנק את העובד ע"י הוספת כפית מיונז (1.5 גר') למנות הדייסה היומית שלו.

לפני 55 דקות, falou כתב:

מנהלת מקבילה העירה לי שזה לא מכובד שעובד רוקד בכסא, אבל אמרתי לה שבהספק שלו הוא מבחינתי יכול לעבוד ערום.

היה מצחיק לראות את התגובה שלה, אם הוא היה באמת עושה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, vadim6385 כתב:

ואם יצטיין בעבודתו, ניתן להעריך מעט את השרשרת שכובלת אותו לשולחן, אך אורכה הכולל, לא יעלה על 74 ס"מ כפי שצויין ב"תקנון לעובד, א.א. צילום והקלדת מסמכים", פרק כ"ג סעיף ד'. כמו כן, ניתן לפנק את העובד ע"י הוספת כפית מיונז (1.5 גר') למנות הדייסה היומית שלו.

היה מצחיק לראות את התגובה שלה, אם הוא היה באמת עושה את זה.

אתה צריך לזכור שבניינטיז להסתובב עם ווקמן היה עניין שנוי במחלוקת. זה לא כמו היום, שכל אחד מסתובב עם אוזניות TWS, כולל בעבודה. זה נחשב להתנהגות ״של צעירים״ ובסיטואציות חברתיות, סוגשל זלזול בהתעלמות מהעולם. אף אחד לא היה יושב בעבודה ומאזין למוזיקה לבד להנאתו.

דרך אגב, המנהלת האחרת היתה מכשפה נודעת. הצוות שלה היו עסוק בקריאה ומיון של חומר לפי נושאים והקשרים, מה שדרש שקט וריכוז. בחדר ההוא שמרו על דממה ומשמעת ברזל של התנהלות שקטה. טוב או לא, לא יודע. משימה אחרת, ניהול אחר. הצוות הקבוע שלה קיבל את הסטנדרטים האלה ואת הניהול שלה. האחרים חשבו שהיא מכשפה.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד רוב הזמן עם פועלים משטחי הרשות שאינם יודעים עברית.

אני משתדל להתייחס אליהם כמו לבני אדם ואם צריך אז להתעניין מה קורה בחיים האישיים מחוץ לעבודה, זאת כדי לרכוש את אמונם. 

איך מזהים יכולות ניהול? (לדעתי)

1. ידע ובקיאות בעבודה עצמה - כדי לדעת מה לדרוש מהעובדים

2. הפעלת עובדים ואנשי צוות - מנהל לא יכול לעבוד לבד

3. בגוף עסקי חשוב לדעת לחסוך כסף, בעיקר בחברות קטנות ומשפחתיות 

לפני 11 שעות, falou כתב:

אני חושב שיש אופציה שלישית, שזו חרא תגובה מחרא של בנאדם.

זו למשל, לא שפה של מנהל.

• אהבתי 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...