Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנהלים התאחדו ✊ איך מזהים יכולות ניהוליות?

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכל תלוי מה התרבות הארגונית ומה אתה רוצה ממנו.

אם אני צריך מנהל עבודה למנשל אז הוא צריך להיות בעל מקצוע, יחסי אנוש טובים, כריזמטי, אמין ואחראי. לעומת זאת אם הני צריך מנהל גבייה אז הוא צריך להיות חרא של בן אדם אבל נאמן. סוג של רוטווילר.

בשורה התחתונה אתה מכיר את האנשים ומשם זרום עם תחושות הבטן שלך כשהקידום שלהם חייב להיות הדרגתי כדי לא ליצור אנטי בכל המערכת.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכונות הרצויות ממנהל הן דבר תלוי הקשר. בגדול, הייתי הולך על מי שעומד במשימות שלו, יש לו ראייה של כלל המערכת ואנשים, בגדול, עושים מה שהוא אומר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, boy23 כתב:

חפש את הבן אדם הכי חרא אינטרסנט ומצאת חרא מנהל שכולם ישנאו אותו

תיקנתי לך.

אבל ברצינות - תלוי מנהל של מה, במקומות שונים יש דרישות שונות. מנהל סניף של מקדונלד'ס זה לא מנהל קו ייצור במפעל זה לא ראש צוות במוקד שירות זה לא ראש צוות של מתכנתים זה לא מפקד מחלקת חי"ר זה לא קצין רכב

משום מה אנשים אוהבים לעשות הכללה בין כל התפקידים, ובטוחים שכולם יורשים מאיזו מחלקה אבסטרקטית בשם "מנהל".

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל יש סט סקילס מובנה שהיית רוצה מכל מנהל. למשל, לקיחת אחריות ורצון להשתפר. לדוגמה, תזייף איזו טעות מקצועית שהתרחשה ואז תראה מי קודם כל מחפש אשמים שהם לא הוא ומי מחפש להבין מה הטעות שהתרחשה ואיך מונעים אותה להבא, בלי אצבעות מאשימות ובלי הסרת אחריות עצמית בתור התחלה. רק זה יוריד לך חלק ניכר מהאנשים, לתחושתי. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 3

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ניקו פ. כתב:

בלי אצבעות מאשימות ובלי הסרת אחריות עצמית בתור התחלה.

תגובה כמו "למה עשית מה שאמרתי לך" למשל. לזה הכוונה.

קרה לי.

יותר מפעם אחת.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ברווז, תגיד יצא לך במקרה גם להיתקל במנהלים טובים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, vadim6385 כתב:

@ברווז, תגיד יצא לך במקרה גם להיתקל במנהלים טובים?

לא במקומות שבהם עבדתי.

לפני 24 דקות, Night Driver כתב:

כשהוא היה עצמאי. עבד בעסק שאחד השותפים היה אחלה מנהל.

שניהם לא היו להיט...:lol: אבל לפחות אחד מהם היה נסבל יותר מהשני.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, 

אינני מנהל אבל אשמח לתת את ה 2 סנט שלי לנושא. 

היו לי מס' מנהלים ונוכחתי לדעת כי המנהל הטוב ביותר הוא מי שמצליח לייצר לך ערך בעבודה, פירוט: 

בתור שכיר מה שחשוב לי יותר מכל הוא לא שהעבודה תדפוק כמו שצריך, זה התפקיד של העצמאי, אותי מעניין לעשות את העבודה שלי בכדי לקבל את הכסף. 

אבל, הכל משתנה כאשר אני מרגיש שיש לי ערך בעבודה, וזה הופך ליותר מ "רק 9-5". 

פתאום אני נהנה ללכת לעבודה, יש אוזן קשבת, מדברים איתי בגובה העיניים ואף אחד לא מתנשא.

כאשר יש מנהלים כאלו, אני אעבוד יותר טוב בגלל שאני אשכרה אוהב את המנהל הזה ולא רוצה שהוא יפוטר/ינזפו בו או משהו דומה. 

כשיש ערך לעובד, הוא עובד מהלב ולא רק מסמן V. 

לסיכום, 

תדאג למצוא את המנהל שמייצר התלהבות אצל העובד לבוא לעבוד, את הבן אדם שמרים אנשים ושמבין כי הצלחה היא קולקטיבית ולא אישית. 

הייתה כתבה פעם על אייל לפידות  - ד"ר אייל ומיסטר לפידות, מומלץ לקרוא!

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד.

נהלתי פעם צוות של עובדים שהתפקיד שלהם היה לסרוק ולהקליד מסמכים. 

איך אתה מייצר אצל העובדים התלהבות לעבודה הזו?

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלה שיש להם כל הזמן חרא מנהלים, סיפור קטן.

מישהו שאני מכיר אישית ועובד כבר הרבה שנים בארגון גדול. כשהיה יחסית צעיר בארגון, סומן כ 'טרבל מייקר', אבל היה מספיק יעיל ואפקטיבי בעבודה, וזיהו בו גם פוטנציאל כלשהו. מפה לשם הוא נקרא לשיחה אישית אצל אחד הבכירים בכוח אדם בארגון. 

שאל אותו אותו בכיר, תגיד, איך המנהלים שלך, למשל X? - הוא ענה 'לא משהו'. ואיך Y? הוא ענה 'שקרן. לא מפסיק לשקר כל יום כל היום'. על מנהל יחיד הוא אמר שהוא בסדר, אבל ככה אותו בכיר עבר איתו על חמישה-שישה-שבעה מנהלים, היו לו טענות לכולם.

בסופה של שיחה אמר לו אותו בכיר - "אם כל המנהלים שלך דפוקים, מתי תבין שהבעיה היא בך ולא בהם? אנחנו כאירגון מינינו אותם להיות מנהלים כי ראינו בהם משהו שדי ברור שאתה לא רואה. כדאי לך להפנים את השיחה, ולבדוק את עצמך החל מרגע זה."

אז לכל מי שכל הזמן מתלונן על המנהלים שלו - קצת צניעות לא הזיקה אף פעם. 

אם הייתם כאלה חכמים ומוצלחים, כנראה שלא הייתם יושבים ומתלוננים בעוף של קארספורום על המנהלים שלכם. 

ואין דין מנהל יצור אצל 'נהג לילה' במפעל, כדין מנהל אצל 'במבי', כדין מנהל בסטארטאפ, כדין מנהל בחברה טכולוגית, כדי מנהל (מפקד) בצבא וכדין מנהל בבנק בו אני עובד. מכל אחד נדרש סט כישורים ומיומנויות שונים לחלוטין.  

• אהבתי 4
  • מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, yairw כתב:

בודק מה הממוצע של סריקות והקלדות בחודש ואמור לעובדים שמי שמצליח לעבור את הממוצע מקבל בונוסון בהתאם לתפוקה שלו

היה עובד עליך?

היית מגיע מלא התלהבות לעבודה הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב מסויים בחיים שלי, זה לא היה מביא אותי להגיע מלא התלהבות דווקא, אבל כן היה נותן לי דרייב ונותן לי אתגר שאחרת לא היה מתקיים

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, falou כתב:

יפה מאוד.

נהלתי פעם צוות של עובדים שהתפקיד שלהם היה לסרוק ולהקליד מסמכים. 

איך אתה מייצר אצל העובדים התלהבות לעבודה הזו?

אתה לא. זאת עבודה של שכר מינימום במינימום מאמץ, וכל ניסיון לגרום לאנשים לחשוב שזה משהו מעבר לזה, ייצור אנטגוניזם כלפיך. אנשים לא מטומטמים.

אבל - אם תתנהג אליהם כמו בן אדם, ולא כמו סוחר עבדים מלואיזיאנה, אז תקבל צוות שבא לעבודה אולי לא בכיף, אבל לא בתחושה של "הנה עוד פעם יום #@π% במקום ה#@& הזה עם ה@*#@ הזה".

תרחיב את האינטראקציה איתם מעבר ללנבוח ממאחורי המסך, תחלק את העבודה בצורה הוגנת, תלמד אותם לעבוד נכון, תקפיד על הפסקות, תשב תדבר איתם, תתעניין בהם.

לפני שעתיים, yairw כתב:

בודק מה הממוצע של סריקות והקלדות בחודש ואמור לעובדים שמי שמצליח לעבור את הממוצע מקבל בונוסון בהתאם לתפוקה שלו

אז חלק יהיו בתחרות אחד עם השני, השאר פשוט ישימו ז' עליך ועל השובר לקפה ומאפה שלך.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...