Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזרנים רבותי מזרנים

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעדכן לגבי PANDA ZZZ - אחרי שעברו יותר מ3 שבועות מאז ההזמנה, ואחרי מספר פעמים שפניתי לשירות (מאוד נחמדים)

כדי לקבל את המזרן פרימיום שהזמנתי (לא רוצה פיצוי, לא רוצה הטבות לא כלום, רק לקבל את מה שהזמנתי).

ולא עמדו במילה שלהם (5 ימי עסקים?) בלשון המעטה. היום ביטלתי עסקה. נקווה שזיכוי יגיע מהר יותר.

ממליץ למי ששוקל לקנות דרכם, לשלם עוד כמה שקלים ולרכוש ממקום עם אבא ואמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקונספט של מזרן מקופל/מגולגל לא מרגיש לי כמו משהו שמעיד לטובה על ה integrity העתידי של המוצר, זה אולי מגניב שיווקית אבל כנראה שפה זה מסתיים ; גם כל המרקטינג האגרסיבי שלהם שעכשיו מציף לי את הפייסוש בא לי מקולקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון נוסף, פנדה חזרו אליי טלפונית.

התנצלו על המקרה וביקשו לספק את המזרן מחר ולפצות.

נענו שאין צורך בפיצוי או הנחה, רק לעמוד במסגרת זמנים שביקשתי ביום חמישי - לספק את המזרן עד יום ראשון (היום) או לבטל את העסקה.

מונית ספיישל בדרך אליי ברגעים אלו. אעדכן לגבי המזרן כשיגיע.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

שכחת לעדכן 😜

אני קניתי מזרון (ומיטה) מרשת סליפי. 

יש להם מדיניות של החלפה חינם תוך 100 יום (ושימוש ללא ניילונים), כולל משלוח עליהם, החלפה אחת.

אם עדיין לא מרוצים אפשר להחזיר ולקבל החזר מלא למעט דמי משלוח.

בהתחלה הזמנתי את היקר יותר - טופ ויסקו 160X200, שעולה כמעט 3K.  מקבלים גם זוג כריות ויסקו מתנה.

https://www.slipi.co.il/items/2886613-טופ-ויסקו-

היה לי מאד נוח, אבל הוא פשוט היה גבוה מדי (30 סמ), ולא נוח מבחינת ישיבה על המיטה, וגם לא מתאים למיטה עצמה מבחינת ויזואלית.

אז החלפתי לדגם רילקס שהוא בעובי 25 סמ, וגם הוא נוח מאד, ועולה 2200. משלוח זה עוד 200 בכל מקרה (לא בהחלפה).

https://www.slipi.co.il/items/2886605-רילקס-ויסקו

השירות היה מצויין, החליפו בלי שאלות ובלי בעיות, תוך כמה ימים.

יש לי עליו כבר 3-4 חודשים של שינה עם אפס כאבי גב (כשאני ישן על מזרון גרוע אני קם עם גב משותק לכמה שעות).

מיוצר בישראל (אשקלון פולימרים), ללא קפיצים. שווה בדיקה למי שמחפש מזרון במחיר סביר.

• רעיון טוב! 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...