Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים בלנסר

Eviatar
שימו לב! השרשור הזה בן 6947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברה כרגע הלנסר שלי מקורית לחלוטין אפילו טסות לא נגעתי ולפני שאני מתחיל לעשות משהו אני אשמח לקבל כמה עצות או הצעות הלנסר שלי..............

http://pic.hevre.co.il/UserAlbum.asp?uid=61512CF01B2148CABBA6570A5B8703A4&alid=222527

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לך ששיפורי יופי בלבד.

שיפורי ביצועים, לא תצליח מהרכב לעשות רכב יותר חזק עתיר בכ"ס.

מה עדיף לעשות?

מה שבא לך

אם אתה ערס אז כל מה שנכלל בחבילה. טמבונים,חצאיות,חלונות שחורים,מגנזיום,כנף של באואינג 747 וכו'. יש 1001 דברים שאליהם ניתן לבזבז את כספך לשיפורי יופי.

אם אתה סתם אדם ממוצע. היית מציע לך לשים טסות יפות, אולי גופיות מערכת סטריאו חמודה, כיסוי להגה. זהו חבל סתם להוסיף טונות של פיבר של מדבקות ואת כל הזבל הנוסף, פשוט חבל על הכסף!!!

בברכה L.A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיפורים הרצויים לרכבך הם אלו:

(1)בדוק את תקינות סעפת הפליטה, זוהי מחלה ידועה בלאנסר, הזז את צינור "נייר האלומיניום"(זה שמהודק עם כבל חשמל) שבקדמת המנוע ובדוק בעזרת פנס אם סעפת הפליטה אינה סדוקה.

שחק עם כבל הגז ע"מ לשמוע אם ישנן דליפות גזים מאותו כיוון.

(2)בדוק תקינות בולמ"ז, מתי הם הוחלפו בפעם האחרונה?

(3)האם הרכב שורף שמן? האם ישנה פליטת עשן כחלחל/אפרפר?

שקול החלפת גומיות שסתומים.

(4)בדוק את המאייד? מתי הוא שופץ/נוקה בפעם האחרונה?

בקיצור שמור על תחזוקה שוטפת ויעילה.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו גם לי יש לנסר

לאן הצינור הזה מוביל בתמונה הנ"ל

טצלי פשוט טחן צינור

http://pic.hevre.co.il/Files/61512CF01B2148CABBA6570A5B8703A4/norm_A442767F5E45497A83286CA445DE08FE.JPG

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית, תקן את דבריי אם אני טועה, אך שמעתי פעם שצינור זה מטרתו לחמם את האויר הנכנס למנוע ע"י חום גזי הפליטה, ובארצנו אין דרישה לכך.

משמע שקיום הצינור אינו חובה?

האם הדברים נכונים?

תודה,

שבת שלום,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחף ידידי שלום רב!

כרגיל המידע שברשותךהוא נכון חלקית, הוא יעיל גם בארצנו בחורף על מנת לחמם את את הקרבוטור

והדלק, למטרת שרפה יותר של דלק בטמפרטורת סביבה חמה, למרות שבארץ הנזק הוא קטן בהסרתו.

הבעייה כפי שעמית התכוון שמחלה ידועה בלנסר היא סדק בסעפת פליטה במרכזה, בדיוק היכן

שממוקם צינור האסבסט, וגזי פליטה נשאבים דרך צינור האזבסט, ישירות לקרב מסנן האוויר, אשר נסתם מיידית בפיח שחור , ומעלה בצורה דרסטית את תצרוכת הדלק!!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התיקון צביקה.

ברשות סבי לנסר אך שם הצינור לא קיים ומכאן שאלה נוספת - לאן למעשה הצינור אמור להתחבר?

ז"א, לאן גזי הפליטה שעוברים דרך הצינור מגיעים? האם הצינור פתוח בקצהו השני, או שגזי הפליטה אכן נכנסים למסנן האויר כמו שאמרת גם בהמצאות הצינור?

תודה,

שבת שלום,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=Shahaf]תודה על התיקון צביקה.

ברשות סבי לנסר אך שם הצינור לא קיים ומכאן שאלה נוספת - לאן למעשה הצינור אמור להתחבר?

ז"א, לאן גזי הפליטה שעוברים דרך הצינור מגיעים? האם הצינור פתוח בקצהו השני, או שגזי הפליטה אכן נכנסים למסנן האויר כמו שאמרת גם בהמצאות הצינור?

תודה,

שבת שלום,

שחף בן צבי. אכן כן, בהמצאות הצינור גזים חמים נכנסים למסנן האוויר (קצהו השני מתחבר ישירות לבית המסנן)

ויעילותם כדאית ,כל עוד אין סדק במרכז הסעפת, רעש פליטת הגזים נשמע גם באוזן, במקרה של סדק!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, מדוע רק במקרה של סדק בסעפת הפליטה ישאב מסנן האויר גזי פליטה ויסתם?

לפי דבריך גזי הפליטה עוברים דרך מסנן האויר כדרך קבע (ומשם נשרפים במנוע בשנית לפי הבנתי) - מה ההבדל בסתימת מסנן האויר במידה ויש סדק בסעפת הפליטה?

תודה וסליחה על ריבוי השאלות.:wink:

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=Shahaf]אם כך, מדוע רק במקרה של סדק בסעפת הפליטה ישאב מסנן האויר גזי פליטה ויסתם?

לפי דבריך גזי הפליטה עוברים דרך מסנן האויר כדרך קבע (ומשם נשרפים במנוע בשנית לפי הבנתי) - מה ההבדל בסתימת מסנן האויר במידה ויש סדק בסעפת הפליטה?

תודה וסליחה על ריבוי השאלות.:wink:

שחף בן צבי. הבהרה-אם משתמע מתגובתי שגזי פליטה , עוברים דרך צינור האזבסט לסעפת, אני מבקש לתקן ולהבהיר, אדים חמים מסעפת הפליטה, ולא גזי פליטה!

גזי פליטה נפלטים רק במקרה של סדק בסעפת!

ותודה לשחף שהעיר את תשומת לבי!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:) תודה על התגובות חברה מצטער רק עכשיו יכולתי לענות וזה נכון אפשר להסתדר בלי הצינור הנ"ל במיוחד בקיץ לגבי השמן וכל מה שרשמתם האוטו נקי מהכול שסתומים חדשים הכול מצוין (אבא שלי עוזר לי לטפל בה) עושה הכול לבד וסליחה על שלא הייתי ספציפי רציתי לדעת שיפורי יופי חיצוניים שלא יעלו הון וגם מבפנים לגבי שיפורים טכניים בלנסר אין מחשב או צ'יפים שאני יכול לעשות משהו תקנו אותי בבקשה אם אני טועה וגם אם מישהו מכיר איפה ניתן לעשות פוליש טוב באזור אשקלון ובערך עלות תודה

*** עריכה - תשתדל להבא לכתוב עם סימני פיסוק ***

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לך ששיפורי יופי בלבד.

שיפורי ביצועים, לא תצליח מהרכב לעשות רכב יותר חזק עתיר בכ"ס.

אכן אני אדם ממוצע שחבל לו להשקיע הרבה כסף על אוטו די ישן וזה נראה לי מש שאני אעשה אבל רק מבפנים הייתי רוצה הצעות כמו מה ואיפה להשיג טנקס אוהב אותכם ואת הפורום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...