Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מכרו לי טאבלט משומש?

liran123
שימו לב! השרשור הזה בן 999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

היום קניתי טאבלט דגם Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T290 32GB Wi-Fi שאמור להגיע עם אחריות לשנה של סאני מאחת מרשתות מוצרי חשמל.

יש כמה נקודות שמעלות לי חשד שמדובר במכשיר משומש שהוחזר לחנות:

- הקופסא לא הייתה סגורה בניילון

- על הקופסא יש סימן של מדבקה עגולה שהוסרה

- לא היו מדבקות שקופות על הטאבלט או על המטען (מצד שני, בתוך האריזה הכל מסודר ומקופל)

- בדקתי באתר של סאני לפי מספר סידורי - האחריות מסתיימת ב-13/04/2022, כלומר נשארו 9 חודשי אחריות יצרן במקום 12

צירפתי תמונות של האריזה וצילום מסך מאתר סאני.

בדיעבד אני מתחרט שלא הייתי חשדן יותר עוד במעמד של הקניה...
ניסיתי לפעיל את האחריות כמו שרשום במדבקה על האריזה, אבל צריך להזין מספר IMEI שלא הצלחתי למצוא בשום מקום.

מה דעתכם?

מישהו יודע איך עובד העניין האחריות אצל סאני?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.png

עריכה אחרונה על ידי liran123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות שהחשדות שלך מוצדקים, לדעתי קח את הטאבלט בקופסה עם הקבלה חזרה לחנות ותציג את הצילום מסך שמראה שהאחריות נגמרת באפריל. 

על הדרך כבר תבדוק את מדיניות ההחלפה\החזרה של המוצרים ובמידה ואתה לא יכול להחזיר - פנה לרשות להגנת הצרכן.

גם להיות חשדן זה לא מספיק, כדאי להסתכל בסרטוני unboxing ביוטיוב כדי לראות איך אמורה להראות אריזה אטומה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם היו מדבקות של סאני בצדדים של הקופסא?

(בשביל לפתוח את הקופסא יש לחתוך את המדבקות שברווחים שיש בקופסא)

אם יש מדבקות ברווחים של הקופסא של חברת סאני סגורות הרמטית שבשביל לפתוח את הקופסא יש לחתוך בסכין או מספריים אז זה חדש

אם זה הגיע עם קופסא פתוחה ללא מדבקות ברווחים של חברת סאני (!!!) אז זה משומש או מחודש..

הקופסא מגיע ללא עיטוף ניילון עד כמה שאני יודע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש למכשיר מספר IMEI מהרגע שירד מפס הייצור (טוב, קצת קודם למעשה).  אתה יכול למצוא אותו (מעבר למקומו באחד מתפריטי הטלפון) במדבקה על הקופסה.

והכי טוב לשאול את פי הסוס

עריכה אחרונה על ידי dani666
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטאבלט עם WIFI בלבד אין מספר IMEI

יש כל מיני דברים אחרים, אצל סמסונג הכי חזק אמור להיות Serial Number

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה