Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירת רכב - מה עושים קודם

Ycom
שימו לב! השרשור הזה בן 1009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מוכרים את הרכב שלנו.  ביקשתי מקונה שנפקיד צ'ק בנקאי בבנק ותוך כדי נעשה עברת בעלות במטלפון.

הקונה ביקש שנעשה עברת בעלות בדואר. במקרה הזה  הוא נותן לי צ'ק בנקאי בדואר. 

אני חוששת מהעיניין של זיופים - הוא יוצא מהדואר עם רכב והולך ואז אני הולכת להפקיד כסף. 

איך עושים נכון?  פעם ראשונה אני שומעת שעושים עברת בעלות לפני תשלום....

אני חושש מזיופים והוא לא מוכן לעשות עברת בעלות בטלפון.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כשמכרתי וקניתי רכב, תמיד הועבר התשלום ואז בוצעה העברה בנקאית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מומלץ, אחרי שעושים את כל הבדיקות ומסכמים כל מה שצריך, להגיע לדואר (או להתחבר לאיזור האישי הממשלתי, אבל אני מבין שזה לא רלוונטי), לוודא שאין כל מניעה להעביר בעלות, לעשות את ההעברה באמצעות טלפון לבנק או אתר הבנק (לא בטוח שבכל הבנקים אפשר באתר), לראות שהכסף נכנס לחשבון ואז לאשר לפקיד/ה לעשות את העברת הבעלות.

צריך 'להצטייד' במספרי IBAN ושם באנגלית.

בד"כ מעבירים את הכסף לפני העברת בעלות, כי העברת בעלות אי אפשר לבטל. כסף אפשר להחזיר. משודדים לאור יום ממילא לא נוכל להמנע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני יש בנקים שבהעברה בנקאית/זה"ב מעל סכום מסוים ירצו נוכחות פיזית בסניף, או פקס לסניף (WTF... אבל יש עוד דינוזאורים כאלה למרות קלות הזיוף).

ממליץ במצב כזה לחתום מראש על זכרון דברים, ובעיקר למצוא קונה שאפשר לבנות איתו מספיק אמון כדי למנוע "שוד לאור היום". אם יש לך תחושת בטן לא טובה לגבי קונה כלשהו, יהיו אחרים שהליך המכירה יהיה פשוט יותר איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...