Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט אטקה לעומת סקודה קארוק

אופסשםמשתמש
שימו לב! השרשור הזה בן 1025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסקודה נראית לי טיפה יותר יפה ונעימה מבפנים (עשיתי בה נסיעת מבחן) 

הסיאט נראית עם ריפוד על הדלתות זול למדיי, אפילו מעט אומלל .. אבל מצד שני הבגאז' נראה מעט גדול יותר (לכאורה לפי הנתונים היבשים הוא 10 ליטר גדול יותר, אבל אני לא בטוח שהמדידות האלה נכונות, כי ראיתי קצת שונות בנתונים באינטרנט)

אני מניח שאני לא הראשון שמתלבט בינהם, אשמח לשמוע דעות לפה ולשם.

אם מישהו יודע להגיד מידות מדוייקות של הבגאז', מבחינת עומק בכל אחד מהרכבים אני אשמח גם (באינטרנט לא מצאתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים דומים מאוד. ההבדלי הם בכיול המתלים שאמור להיות קצת קשוח יותר בסיאט. מבחינת גודל, אין הבדל.. חבל על המאמץ. גם אם יש 10 ליטר הפרש, הוא בגלל תכנון קצת שונה של משהו איזוטרי. תבדוק מי נותנת יותר מבחינת איבזור ומחיר ותקנה אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, guy.a כתב:

רכבים דומים מאוד. ההבדלי הם בכיול המתלים שאמור להיות קצת קשוח יותר בסיאט. מבחינת גודל, אין הבדל.. חבל על המאמץ. גם אם יש 10 ליטר הפרש, הוא בגלל תכנון קצת שונה של משהו איזוטרי. תבדוק מי נותנת יותר מבחינת איבזור ומחיר ותקנה אותה.

הסיאט עולה 10 אלף פחות

הסקודה יותר נעימה משמעותית בריפוד הפנימי .. 

מבחינת איבזור, לא כזה משנה לי.. אני צריך מצלמת רוורס וזהו בערך.. 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית נסיעת מבחן על שתיהן?

קח בחשבון שעכשיו יש לסיאט מבצע של חבר ונראה שהם נותנים הנחות יפות מאוד, ה-FR עולה בערך 160 אלף ש"ח והיא נראית כמו עסקה ממש טובה במחיר שלה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, eyalkar כתב:

"מבחינת איבזור, לא כזה משנה לי.. אני צריך מצלמת רוורס וזהו בערך.." 

מה עם אביזרי בטיחותי גם לא משנה לך? 

בטיחות חשוב לי במובן של מבחני ריסוק

לא מעניין אותי שמירה על נתיב ובלימה אוטונומית. אני נוסע שנים בלי זה ולא מרגיש מחסור. 

היה נחמד "זחילה בפקקים" אבל הבנתי שיש לשניהם.

לפני 26 דקות, dorsht כתב:

עשית נסיעת מבחן על שתיהן?

קח בחשבון שעכשיו יש לסיאט מבצע של חבר ונראה שהם נותנים הנחות יפות מאוד, ה-FR עולה בערך 160 אלף ש"ח והיא נראית כמו עסקה ממש טובה במחיר שלה.

עשיתי רק על הסקודה בנתיים, וחבר בהחלט שיקול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה נסיעת מבחן אז.

האטקה אמורה להיות מודרנית יותר וברמת גימור FR יש לה דברים שאין בקארוק ברמת הגימור הגבוהה, כמו מערכת עזר לסיוע בחניה, חיישנים קדמיים, העברת הילוכים מגלגל ההגה, מצבי נהיגה ומערכת של ביטס.

לפני 3 דקות, אופסשםמשתמש כתב:

לא מעניין אותי שמירה על נתיב ובלימה אוטונומית. אני נוסע שנים בלי זה ולא מרגיש מחסור. 

היה נחמד "זחילה בפקקים" אבל הבנתי שיש לשניהם.

גם אני נסעתי בלי זה שנים, טוב שיהיה. זה לא מזיק.

בקרת שיוט אדפטיבית זה בכלל מצוין אם אתה נוסע הרבה מחוץ לעיר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת אני חייב להודות שאני מכוון לרמת גימור הנמוכה ביותר .. 

אני מנסה להמנע מהגג הנפתח .. 

יש לי כרגע גג נפתח בגולף וכל פעם שאני פותח אותו, אני סוגר אחרי דקה מהשמש הנוראית בארץ

אני חושב שזה קונספט נחמד ומגניב לסוע איתו בדולומיטים באיטליה, אבל בישראל כל מה שתקבל זה מכת חום.

גם שמעתי שמועות שאפילו כשגג סגור , זה קורן חום בצורה לא נעימה ומבודד פחות טוב מהגג הרגיל שיש ברכבים

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית אטקה במיוחד במחיר הנוכחי ועוד יותר במחיר של חבר על הסטייל ב137k. רכב מרווח ועם אבזור יותר נרחב (פול לד) והרבה יותר זול מקארוק ולטעמי נראה יותר טוב מהקארוק. 

החיסרון זה קרקושים פה ושם אבל אני לא בטוח שזה משהו שאין באחות סקודה. אבא שלי עם אטקה 2019 וככהנ אחליף לו לחדשה כזו כי אין תמורה טובה יותר לכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם האטקה גם,

עיצובית היא יפה משמעותית מהקארוק ה"זקנה",

LED מלא בפנסים הקדמיים שווה זהב,

אני נוהג על גרסת הליסינג בעבודה פעם פעמיים בשבוע, רכב נחמד מאוד.

אם קופצים לגרסת XP - בכלל משתלם.

לפני 23 שעות, אופסשםמשתמש כתב:

אני חושב שזה קונספט נחמד ומגניב לסוע איתו בדולומיטים באיטליה, אבל בישראל כל מה שתקבל זה מכת חום.

גם שמעתי שמועות שאפילו כשגג סגור , זה קורן חום בצורה לא נעימה ומבודד פחות טוב מהגג הרגיל שיש ברכבים

נסיעה בעונות מעבר ובחורף עם חלון גג / חלון גג פנורמי היא תענוג, לא צריכים לפתוח תמיד את החלון עצמו,

מספיק להסית את הוילון וזה כייף ממש.
בקיץ, זה תלוי כמה חם ובשעה ביום.

עריכה אחרונה על ידי Super_T

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...