Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה סה"כ ביקשתי? קייס לסמארטפון עם מגבעת מסביב למסך.

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למקרה שאם לא הסברתי כמו שצריך, אז אני מתכוון לקייס שבמסגרת שלו יש מעין בליטה שמגינה על המסך במקרה והסמארטפון יפול ישירות עליו. 

הבעיה שמהתמונות קשה לדעת עד כמה הבליטה הזאת רצינית. הרבה חברות מייפות בתמונות פוטושוט ובמציאות הבליטה הרבה יותר קטנה עד לא קיימת,

ומצד שני בסרטוני ביקורות ביו טיוב , הם משום מה הרבה פעמים מתעלמים מהעניין הזה ויותר מדברים על המרקם של הקייס שזה כניראה יותר חשוב לאנשים. טוב, ניחא. 

אז אחרי כול החפירה הזאת, האם אתם מכירים קייסים/סדרת קייסים שכן טובה בעניין הזה? 

הסמארטפון המדובר הוא גלקסי אס 21. 

כמו כן, להמחשה אם מישהו מכיר, סדרת הסימטרי של OTTERBOX מאוד גבולית, והייתי מעדיף משהו שיותר מגן מהבחינה שציינתי. 

תודה לעונים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נאמן ל Neo Hybrid של Spigen כבר שנים - בין אם זה עם סמסונג/וואנפלוס/עפל. מספק הגנה מצויינת ולא מקרנף למכשיר את הצורה כמו הזוועות של Otterbox. וכן, ישנה "הגבהונת" שמגנה על מסגרת המכשיר וגם על מערך הצילום מאחור.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שהמכשיר נופל לו מהידיים פעם ביום-יומיים אני מרוצה מאד מהכיסויים בסגנון הזה

לכיסוי יש שני חלקים עטיפת TPU עם הפינות העבות ושילדת פלסטיק חיצונית בצורת ריבוע עם 4 קרניים. חשוב שלא תתפתה לתמונות של כיסויים שנראים יותר קשיחים.

יש לי כיסויים כאלה כבר די הרבה שנים, ולאחרונה עבר גם טירונות אצל החייל. מכוער רצח ומגושם אבל עושה את העבודה. הכיסויים נמצאים אצל כל מיני מוכרים בעלי או איביי, כנראה מאיזה מפעל אי שם בסין.

לא מכיר את המוכר או ממליץ, אבל זה הסגנון.

https://www.aliexpress.com/item/32951696717.html

עריכה אחרונה על ידי borsood

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, davemustaine87 כתב:

כמו כן, להמחשה אם מישהו מכיר, סדרת הסימטרי של OTTERBOX מאוד גבולית, והייתי מעדיף משהו שיותר מגן מהבחינה שציינתי. 

שלום davemustaine87, 

לי היה קייס של Otterbox מסוג Commuter לאייפון(4s), והייתי מבסוט ממנו.

היה לי גם חשוב שתהיה הגבהה מעל המסך אבל לא רציתי להרגיש כאילו אני מסתובב עם לבנה.

והCommuter היה מושלם עם הגבהה אבל לא גבוהה מדי, מורכב מ2 חלקים - הפנימי מגומי והחלק החיצוני מפלסטיק.

החזקתי את הטלפון 5-6 שנים ובזמן הזה החלפתי פעם אחת את הקייס כי הפלסטיק החיצוני של הכיסוי כבר "התייבש" והחלפתי עוד פעם לcommuter.

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בנוסף למה שאמרו, על הRingke Fusion, יש לי אותה מ2019, ו לגלקסי 10+ ואם אני זוכר נכון גם קניתי לעוד ניידים, ואחלה של עבודה, בולטת טיפה ו המסך לא פוגע ישר ברצפה, נפל לי כבר כמה פעמים וכלום חח.

היא עושה את הנייד יותר שמן, זה נכון, אבל עדיף על להחליף מסך [emoji38]

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, ALÞћÃ כתב:

Neo Hybrid של Spigen 

מסתבר שזה גם מה שיש לי. מרוצה- עושה את העבודה. יש הגבהה טובה דייה כדי שהטלפון לא יפול על המסך- למזלי. נדיר שהמכשיר נופל לי מהיד, אבל מאז שהוא אצלי (S8) הוא נפל איזה פעמיים-שלושה והקייס הציל אותו ואת הארנק שלי מלרוץ לחנות תיקונים.

• מעניין 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, davemustaine87 כתב:

ה-OTTERBOX קומיוטר ניראה הכי מתאים(למרות שהוא עושה מהמכשיר מעט לבנת חבלה) 

כנראה שעוד לא ראית את האוטרבוקס דפנדר.. :)

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לעטוף את הסמארטפון בצמר גפן, לשים בכספת בבית, ולהוציא רק באירועים מיוחדים

• מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש במגנים של Urban Armor Gear (או בקיצור UAG) כבר שנים, עוד כשרכשתי מכשיר גלקסי 5.  

כרגע ברשותי מגן מסדרת Pathfinder שלהם, בשימוש על iPhone X כבר 3 שנים. נתן הגנה מוחלטת מכל נפילה אפשרית, שווה כל שקל.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Otterbox Defender, 

בלי מגן מסך. 

מפיל את הטלפון לפחות אחת לשבוע, בחוץ. עד עכשיו אין שריטה.

מכיוון שתמיד השתמשתי בכיסויים בסגנון זה לא נראה לי עבה.

סמארטפון ללא כיסוי נראה לי דק במיוחד, ופגיע מאוד.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...