Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו מכיר יצרן ג'אנטים בשם MMX ?

motek
שימו לב! השרשור הזה בן 1077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב חברים,

האם יש למישהו ניסיון עם היצרן הנ"ל ?

בעיקרון הבנתי שזו חברה סינית, אבל זה לא בהכרח אומר שמדובר בזבל, תקנו אותי אם אני טועה.

תודה מראש.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שחיפוש זריז בגוגל על היצרן הזה יתן לך את תשובה 

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי בגוגל (ולא חיפוש זריז). ראיתי שיש להם אתר (בסינית) ודף פייסבוק. אבל מעבר לכך, שום ביקורות, סקירות, וכל תוצאה מגוגל של דף פורום מדבר בכלל על גלגלים של אופניים.

בקיצור, קצת לא יודע מה לעשות בעניין. מדובר על רכב שאני חושב לקנות ויש עליו ג'אנטים של MMX.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי קצת ציני בהודעה הקודמת,

הכוונה שלי היא שמדובר ביצרן עלום שם, אחרת היה איזשהו מידע ברשת(במקרה הזה צריך ממש להתאמץ למצא)

אישית לא הייתי מתקרב לגאנטים כאלו, חפש יצרנים אמיתיים- אבל כן זה יעלה בארץ פי 3 לפחות

• אהבתי 1

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי. רק חסר לי שיישבר / יתעקם לי ג'אנט מאיזה שיבוש בכביש, או שאפילו יתחיל להתבלות מהר וייראה רע.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה ישפיע לך על המכירה העתידית אלא אם מדובר באיזו מכונית ספורט או אקזוטית.

להערכתי רוב המכוניות היום בארץ שנוסעות על חישוקי סגסוגת שלא הגיעו מקוריים עם הרכב נוסעות על גאנטים סיניים ויתכן וגם כמה כאלה שכן יש להם חישוקים מקוריים.

בנוסף הרוב המוחלט של כל הפנצריות האלו עם ארונות התצוגה מלאי הגאנטים הנוצצים כמעט כולם סיניים כולל מקומות ידועים כמו טיפ טופ ברמלה וכדומה (הם בכלל ניסו למכור לי חיקויים של oz racing וטענו שזה חישוק מקורי).

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכל עוד לא אקבל איזה פידבק חיובי על היצרן הזה, לא אקח סיכון. אכן מדובר ברכב ספורט אפשר לומר, או לפחות רכב אקזוטי 🤩 (קאדילק ATS).

אבל בכל אופן, לא עניין המכירה הוא מה שטריד אותי.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשים גאנטים סיניים על הקדילק, זה חילול קודש מוטורי.

ברכב כזה בשווי כזה שווה להשקיע בגאנט איכותי מחברה טובה גם אם יעלה פי 4 מהסיני.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך לחלוטין, בחיים לא הייתי עושה דבר שכזה. מדובר ברכב שחשבתי לקנות שהיו עליו אותם ג'אנטים.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין את המקוריים ובכל מקרה לא מדובר באיזו מציאה. אם אמכור את הסינים ואקנה סט של 4 מקוריים, באופן כולל זו כבר לא תיהיה עסקה טובה בהתשב במחירי היבואן.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.4.2021 בשעה 08:31, motek כתב:

בוודאי. רק חסר לי שיישבר / יתעקם לי ג'אנט מאיזה שיבוש בכביש, או שאפילו יתחיל להתבלות מהר וייראה רע.

למה תמיד לראות את השלילי (יישבר / יתעקם / ...)

לפי תפיסתך - אז אל תקנה רכב בכלל - גם הוא יכול להתקלקל בסיכוי הרבה יותר גבוה מהג'אנטים שלו.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי תפיסתי, אקנה רכב, אבל אנסה למנוע כמה שיותר הוצאות מיותרות ויקרות לאחר קניית הרכב, שיכולות להיגרם ממחלקים לא מקוריים שמורכבים ברכב, תאונות שעבר, רכבים שלא טופלו כמו שצריך וכו'.

לפני 3 שעות, חולגי כתב:

למה תמיד לראות את השלילי (יישבר / יתעקם / ...)

לפי תפיסתך, בוא נקנה רכב גם שעבר תאונה עם פגיעות שלדה, לא טופל בזמן ועם ליקויים במנוע ובגיר. הריי למה תמיד לראות את השלילי?

בקיצור, לא צריך להיות קיצוני, לא לפה ולא לשם. כל אחד שם את הקו האדום שלו איפשהו. אצלי, ג'אנט לא מקורי של חברה סינית עלומת שם, זה כבר מעבר לקו האדום, זה הכל.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אשים את זה פה.

וראיתי דבר כזה קורה גם במציאות מול העיניים עם רכב שעף מהמסלול.

אם הייתי במקום הבחור - הייתי מחפש סט מקורי ומוכר את הסינים.

ובכלליות - אל תיקנו ג׳אנטים זולים / רפליקות... אפילו שהמחירים של Aftermarket אמיתיים בארץ ממש ממש מבאס.

unnamed.jpg

• אהבתי 2

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...