Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לדעתכם הרכב הכי מכוער בכל הזמנים?

TsachiE
שימו לב! השרשור הזה בן 1133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואף מילה על הסוזוקי ליאנה סדאן? לא שהקוביה יפה ממנה :) 

רכב העמק - סוזוקי ליאנה 2006 יד ראשונה פרטית 119,000 ק"מ... | פייסבוק  http://www.ynet.co.il/PicServer2/01082004/582445/liana-(2)_wa.jpg 

סאניונג, אלופי בעיצובי מוזרים/מכוערים עם הרודיוס הרשאון, הקורנדו הראשון, האקטיון המוזר שלהם. 

סאנגיונג קורנדו - עלויות, יעוץ ברכישה והשוואה לרכבים אחריםמידע מקיף ומקצועי על סאנגיונג רודיוס 2005-2012 - אתר iCarסאנגיונג אקטיון - שטח אמיתי

טויוטה עיצבו את היאריס ורסו באופן מוקצן הרבה יותר מאחותו בדוגמת דיההטסו YRV ( ואאי ערבי בשפת המכונאים 😃)

image.jpeg.57cf4c0003feb2fbe8ebb15983bb0ade.jpeg

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במולטיפלה נסעתי באופן תדיר כילד בכיתה ג' כשהיא עוד הייתה חדשה. אמא של ילד מהכיתה הייתה נוהגת על כזו דיזל ידנית בצבע סגול. מה שבטוח - תמיד זיהיתי את הרכב הסגול של המשפחה השוויצרית הזו, (מלשון SWITZERLAND) ברחוב, במשך שנים עד שנמכר.

בהחלט מדובר ברכב מרווח, אבל השאלה כמה הוא היה מרווח לי כילד קטן לעומת אדם מבוגר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הקורנדו יכל להראות נורמלי אם לא היו עושים לו כזה פרצוף מתוח וארוך. ה"סנטר" הזה גם פוגע בעבירות וזה אמור להיות רכב שטח.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, robertf כתב:

כבר יצא לך לראות אותה במציאות? 

לא. אתה רוצה להגיד שהיא פחות מכוערת במציאות?

• מצחיק 1

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש כזה דבר "הכי מכוער".  יש הרבה מכוערים ולכל אחד הכיעור שלו.
אבל בתור חובב סיטרואן אני תמיד זוכר את ה- Ami 6  המכוערת להדהים.

https://en.wikipedia.org/wiki/Citroën_Ami

Ami_(6066400260).jpg

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, zaf כתב:

ואף מילה על הסוזוקי ליאנה סדאן? לא שהקוביה יפה ממנה :) 

רכב העמק - סוזוקי ליאנה 2006 יד ראשונה פרטית 119,000 ק"מ... | פייסבוק  http://www.ynet.co.il/PicServer2/01082004/582445/liana-(2)_wa.jpg 

👍

הייתי פעם במצב שהיה לי הכי כלכלי לקנות ליאנה אבל פשוט לא הייתי מסוגל..

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אתה רוצה להגיד שהיא פחות מכוערת במציאות?

לגמרי. שמע גם אני כחובב ב-מ-וו לא קטן הזדעזעתי כשהתמונות הראשונות של הגריל החלו לצוץ. רק כשראיתי את הרכב באולם התצוגה בפעם הראשונה נרגעתי. זה לא שלא הייתי מעדיף גריל קטן ופרפורציונלי, אבל כשאתה רואה את הרכב (והוא יפיפה) כמכלול, הגריל נסלח באיזשהו מקום.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה מה שדאג אמר: האוטו מהמם, פרט לגריל:

אני אחכה לראות אותה במציאות כמובן אבל דווקא ב-3 אני לא בטוח בכלל שהגריל הזה עובד באיזושהיא צורה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל שונאי הקורולות והמאזדות הסתמיות: פעם באמת היו יודעים לייצר מכוניות מכוערות.

היצרן האמריקאי AMC שלא קיים יותר (מעניין למה) התמחה ביצור מפלצות:

הגרמלין

AMC-Gremlin.jpg

המאטאדור

1976AMCMatador_01_1000.jpg

ומלכת הכיעור:

הפייסר מכוערת מבחוץ ומבפנים

1975_AMC_Pacer_base_model_frontleftside.jpg

1975_AMC_Pacer_base_model_-_instrument_panel_dashboard.jpg

ולסיום מוזרות סובייטית טאטרה T603

1958TatraT-603.jpg

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...