Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לדעתכם הרכב הכי מכוער בכל הזמנים?

TsachiE
שימו לב! השרשור הזה בן 1131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, Blap כתב:

סאן יאנג רודיוס לדעתי

spacer.png

זה התחת הכי שמן של רכב שאי פעם יצא לי לראות. נראה כמו רכב של הלוויות.  יש לי בחילה קלה.

טוב לא מפתיע, עוד ״פנינה״ מבית סאן יאנג. 

לפני 9 שעות, elibaba כתב:

Anzai Antagonistas Varna ford taurus - clarodelbosque.com

ניצחת את הקורולה שלי, איכס איזה רכב מכוער 

לפני 8 שעות, Buki כתב:

משהו פולני פחות מוכר...

fsr_tarpan.jpg.8c4b6e06249557afc62124000ad64c30.jpg

שמע, הוא ממש יפיוף. יש לו שיק מסויים.

עריכה אחרונה על ידי TsachiE

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99% פה כנראה לא יסכימו איתי, אבל אי אפשר להתווכח עם טעם אישי, ולכן  אצלי זה טיוטה קורולה דור עשירי:
image.png.f44ba69e0fa771ee9e1e4c013377ff78.png

וכמה שהפרונט שלו מכוער , האחורה אפילו יותר .פשוט תחושת סלידה וגועל  כל פעם שאני נתקל בו. מה המעצבים שלו חשבו ? לא ברור.
 גם היום 15 שנה אחריי שאני נתקל בדגם הזה בכביש אני עדיין מחזיק בדעה שלי.  (אני מדבר רק על הדור העשירי, הדורות שבאו לפני ואחריי היו סה״כ אחלה מבחינה חזותית.)

מוזר לי. הקורולה סתמית לגמרי ונראית כמו עוד אלף אסיאתיות מהשנים הללו (למען האמת גם היום יש כמה בשוק עם פרונט דומה מאוד), אבל הכי מכוערת אי פעם? תחושת סלידה וגועל, עד כדי כך?
אמנם אין בה שום דבר מעניין אבל גם שום דבר מכוער. היא ממש סתם. יש אלף מכוערות ממנה...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, TsachiE כתב:

שמע, הוא ממש יפיוף. יש לו שיק מסויים.

אז קח סקירה מורחבת על אחד המינוואנים ההודיים שהעלתי מקודם...תיקון טעות, זה מהינדרה, לא טאטא. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע, לדעתי בגלל שהיא יחסית נפוצה בארץ אז זה שילוב של כיעור ומיאוס

טוב גם רכב יפה מלכתחילה יכול מהר מאוד להיראות סתמי כשהכבישים מוצפים בו. אם אני יכול לחשוב על דוגמא, אז ספורטאז׳ דור קודם נחשבה יפיופה אמיתית כשיצאה. תוך שנה שנתיים כשהפכה לרכב הנמכר בקבוצה בארץ (תרבות העדר כבר אמרנו?) כבר הפכה שקופה לחלוטין.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, robertf כתב:

אם אני יכול לחשוב על דוגמא

גם מאזדה 3 דור ראשון, מכונית מיוחדת ויפה אבל אחרי שמכרו כמויות אדירות ממנה התחילה להתפס כסתם מחליפה לסובארו לאונה/מיצובישי לנסר. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסייברטראק של טסלה יש עיצוב יוצא דופן. הדעות לגביו חלוקות.
יש הטוענים שהעיצוב נעשה ע"פ ציור של ילד או ע"י אילון מאסק בעצמו.
d76b32ebc45a15ed52f069778f922058.jpg

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כל מה שנפוץ זה אוטומטית מכוער בשבילכם?

יכול להבין את זה איפשהו, יש לי סלידה דומה ממכוניות מיני וקרוסאוברים למיניהם, אבל אין לי בעיה לראות כמויות של קורולה או אוקטביה.

כי בשבילי אישית רכב נדיר בארץ זה דיל ברייקר, משיקולי אחזקה. לא רוצה לחפש בעל מקצוע אומן יחיד בארץ ולחכות שבועות וחודשים לחלקים.

ברוב הרכבים האחרונים שהיו לי (קורולה/לנסר/פוקוס/פריוס/סיוויק) אני עם ראש שקט בגלל העובדה ש90% חלפים אפשר לקבל תוך ~שעה, לא צריך לחפש צמיגים במידה נדירה, ויש אפטרמרקט בשפע.

ואם כבר, שמתם לב שרוב המכוניות שהוכרזו כמכוערות, הן כאלה משיקולים פרקטיים?

למשל פיאט מולטיפלה - מכוער מכוער, אבל זה רכב אידיאלי למשפחה.

או מכוניות מיני והנגזרות שלהן - אם אתה מוגבל באורך ורוחב, הדבר ההגיוני זה לבנות לגובה.

מכוניות שתוכננו עבור מדינות עולם שלישי - צריכות להיות זולות, חסכוניות ועמידות, עיצוב זה בעדיפות אחרונה.

או מודרניזציה של דגמים מיושנים - אין כסף לפתח דגם חדש, או שללקוחות אין כסף לדגם החדש (מאמין שהראשון זה הנגזרת של השני), אז שמים ליפסטיק על חזיר ומקווים שיהיה בסדר. אני בטוח שמהנדסים של דאצ׳יה או לאדה בשנות ה90 מאוד היו שמחים לפתח מאפס דגם חדש שישאיר אבק למתחרים מהמערב, אבל פשוט אין להם תקציב לזה, בין היתר כי לקוחות דלי האמצעים דורשים את הדגם הישן שהם יכולים לקנות ולתחזק בזול.

לפני 16 דקות, banji man כתב:

לסייברטראק של טסלה יש עיצוב יוצא דופן. הדעות לגביו חלוקות.
יש הטוענים שהעיצוב נעשה ע"פ ציור של ילד או ע"י אילון מאסק בעצמו.
d76b32ebc45a15ed52f069778f922058.jpg

הצורה הזאת מתאימה לרכב משוריין (שים לב לעיצוב של מרכבה סימן 4), יותר סיכוי שכדורים שיפגעו בו, יעופו בריקושט במקום לחדור את השריון.

שוב פעם, רוב הרכבים המכוערים הם כאלה משיקולים פרקטיים, לא כי המעצב עיוור או משהו.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1
  • מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי  כדאי לבחון כל הערכה אסתטית גם בהקשר כלכלי-פיננסי.

במילים אחרות VFM (תמורה מול עלות). 

נכון שיש רכבים ממש מכוערים אבל עדיין יתרונם הכולל בעלות נמוכה ו/או יתרונות נילווים נוספים כגון שימושיות  מרווח וכיו"ב. 

הנה לדוגמא רכב עממי, פשוט וזול שגילה אמינות גבוהה ונוחות מסיעה נהדרת אם כי מראהו די מכוער - סיטרואן אמי 6. ולהזכירכם אותו יצרן בשנים דומות ייצר רכב מרהיב ואלמותי כמו ה - DS. 

Citroen_Ami_6.max-784x410.jpg.ddbba7651e1b9bf0a029e2ec4339173f.jpg

מה שלא נסלח בעיני זה שיצרני רכבי פרימיום , שהוכיחו שיש ביכולתם להציג דגמים נאים ומכובדים,  מעיזים לשווק רכבי עילית אולטרה יקרים עם עיצובים שבעיני מזעזעים למדי ברמת האסתטיות שלהם. 

מותגי רכב בפיסגת ההיצע - רולס רויס ובנטלי - בניסיונם להשתלב באופנת רכבי ה- SUV  - מוציאים יצירות שעיצובן לדעתי מכוער ורחוק מכל אלגנטיות שאמורה להתלוות למותג. 

להלן - בנטלי בנטייגה ומתחרו - רולס רויס קולינן. 

b4047fa5-908b-4cd1-bab8-a4d3cd125473_Bentley-Bentayga-min.thumb.jpg.bf00fd9eb692fa0d074f246d106127f6.jpg

d24d0e5b-fa29-4078-b2ce-2b4c1fb7feed_Rolls-Royce-Cullinan-min.thumb.jpg.47195539e07db95a6f205bc8e5fcb1ba.jpg

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

אז כל מה שנפוץ זה אוטומטית מכוער בשבילכם?

איפה אמרנו את זה?

לפני 14 שעות, mcshmupi כתב:

image.png.2a8a60b04c2bac098d72b9661302545d.png

כבר יצא לך לראות אותה במציאות? 

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...