Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CheckUp - רשת מרכזי השירות לצמיגים מגיעה (שוב) לקארספורום

CheckUp
שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 22.1.2021 בשעה 15:04, SlowRide כתב:

הייתי פעם בסניף שלכם בבורסה ברמת גן. אחלה שירות אבל הבעיה היחידה שאין איפה להמתין עם הרכב כשהעמדות האחרות תפוסות.

אני מבין שהמקום כבר לא קיים יותר?

אני עובר שם כל יום- לא קיים כבר יותר משנה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה עם השתתפות בהוצאות הפסיכולוג שיטפל בך לאחר העוול הנורא ועוגמת הנפש שנגרמה?

זה שזיכוי לפי שחיקה היא נורמה של יבואנים (לטענתך, אין לי מושג אם זה כך באמת) - לא רלוונטי. הלקוח לא עובד מול היבואן אלא מול הצמיגאי נותן השירות, אני עד כה לא נתקלתי בזיכוי שכזה.

קרה לי עם מישלין קאפ2 שהדופן שלהם קרסה במסלול (בעיה חוזרת אצל הרבה נהגים במסלול). הפנצ׳ריה שלי (צמיגי פרויד בחיפה) פתחה בקשה לפיצוי מול היבואן, שפנה ליצרן, בסוף קיבלתי זוג חדש ב-500 שח במקום 2200. קיזזו שחיקה.
זה ממש לא היה הליך קל או מהיר, והוא הצליח רק בזכות התעקשות של הפנצ׳ריה.
  • אהבתי 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברוק יא רן.

בהצלחה בתפקיד החדש.

כמו שציינו כאן לפני, אשמח לסדר בנושא ה"צמיג הסיני".

לרוב הוא מתוייג אוטומטית כזבל אבל אישית נתקלתי במותג אחד או שניים (באדיבות הליסינג) שלא היו גרועים יותר מצמיגי ביניים של מותגים ידועים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי - טויו והנקוק הינם שביל הזהב בין מחיר לאיכות, בצירוף העובדה כי אנחנו בארץ חמה.

• רעיון טוב! 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש/עתיד להיות לכם סניף באיזור כפר סבא?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
בתאריך 22.1.2021 בשעה 19:06, GKME כתב:

על פי הבנתי אם דופן צמיג נקרעת אחרי חצי שנה ו7000ק"מ בשימוש רגיל אז סימן שהצמיג יצא פגום מהמפעל, במקרה כזה הלקוח צריך לקבל פיצוי שהוא נסע על צמיג שהוא לא בטיחותי עקב פגם ייצור ולא קנס בדמות תשלום החלק היחסי. בכל מקרה זיכוי ע"פ שחיקה זאת הנורמה המקובלת ע"י כל יבואן צמיגים, ככה שלא ברור לי מה כל כך מיוחד בזה.

אהלן,

הסיבה הנפוצה יותר לפסילת צמיג שלא כתוצאה משחיקה או בלאי טבעי הינה מפגיעה בדופן. לא עקב פגם ייצור אלא ממש פגיעה  / חבלה בדפן הצמיג.

בלא מעט מקרים מדובר בפנצ'ר 'רגיל' אשר ממוקם ב'כתף' הצמיג, ואינו מאפשר תיקון על פי הגדרת משרד התחבורה. האחריות אצלנו מכסה אירועים מסוג זה, עם תשלום חלק יחסי בלבד. 

אגב, בניגוד למה שמקובל לחשוב, ה 10% הקיצוניים בסוליית הצמיג (כלומר אלו שקרובים לדופן) הינם חלק מכתף הצמיג ולמעשה מהווים חלק מהדופן האסורה בתיקון בישראל. 

ceyal - 

תודה. בהחלט אנסה להסביר את סוגיית הצמיגים הסיניים. 

vadim - 

קרוב לכפר סבא, וממש ממש בקרוב. 

שבוע מוצלח לכולם,

רן

• רעיון טוב! 2

צ'ק אפ - צמיגים לדרך בטוחה

רשת מרכזי שירות מתקדמים לצמיגים

2575* | checkup.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיבואן צמיגים עם רשת פנצ'ריות אני מניח שתוכלו בקלות להרים את הכפפה לגבי מבחן השוואתי לצמיגים סיניים למול תוצרת איכותית ומוכרת. למשל מבחן בלימה ביבש ורטוב, כאשר הצמיגים מורכבים על אותו רכב. מנסיוני, צמיגים סיניים, גם המוכרים יותר מביניהם, הם בגדר סכנה בטיחותית. העובדה שטווח הבלימה שלהם ארוך, ולא באופן זניח, מצמיגים מוכרים גורם לכך שצריך לבחון את החסכון בעלות למול גובה ההשתתפות העצמית בפוליסת הביטוח.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכאן חידוד לאזורי תיקון בצמיג.
בברכה  -  רפי לין

1936019964_2.thumb.jpg.3f00407d9538857188ef561765193ce3.jpg
כיבואן צמיגים עם רשת פנצ'ריות אני מניח שתוכלו בקלות להרים את הכפפה לגבי מבחן השוואתי לצמיגים סיניים למול תוצרת איכותית ומוכרת. למשל מבחן בלימה ביבש ורטוב, כאשר הצמיגים מורכבים על אותו רכב. מנסיוני, צמיגים סיניים, גם המוכרים יותר מביניהם, הם בגדר סכנה בטיחותית. העובדה שטווח הבלימה שלהם ארוך, ולא באופן זניח, מצמיגים מוכרים גורם לכך שצריך לבחון את החסכון בעלות למול גובה ההשתתפות העצמית בפוליסת הביטוח.
יש מספיק כאלה ביוטיוב אפילו בעברית.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל עסק, אם תהיו שקופים עם הלקוח, ותסבירו לו משמעות כל המלצה וכל פעולה, תרכשו גרעין קשה רחב של לקוחות נאמנים, שבקושי בודקים מחיר. כן, זה לא סותר המלצות על מותג מועדף למכירה מבחינתך, כל זמן שאתה לא משקר ללקוח.

אני, לדוגמא, לקוח נאמן של צמיגי המגן בבית דגן. אמינים ושקופים, ולא מנסים למכור לי ונטיל חדש ב-40 ש"ח 'כי כולם יבשים ומחר יתפוצצו לך'.... אה, גם זולים.

• אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

@CheckUp

שלום לך רן,

ראשית המון בהצלחה בדרכך החדשה!

שנית, יש לי חוויה לא כל-כך נעימה מכם בסניף אשקלון.

הורכבו רבעיית צמיגים של Falken במחיר של 1,300 ש״ח (בכוונה קניתי צמיגים איכותיים ולא סיניים). וחשבתי שהם יחזיקו לי לפחות 4 שנים, מה שלא קרה בפועל. השבוע כשנגשתי לטסט שנתי במכון טסטים אצלנו בעיר, הכשילו את הרכב על שחיקה בדפנות הפנימיות של הצמיג (הצדדים) בשתיי הצמיגים הקדמיים. האחוריים לעומת זאת מחזיקים היטב ואין שום סימני שחיקה. האם ייתכן, שלאחר זמן כה קצר תיהיה שחיקה כזו?

חייב לציין שמרוב שקיבלתי יחס חם מכם ושירות עדיב, באותו השנה הלכתי ופנקתי את עצמי וברבייעת ג'אנטים מטיטניום, יקרים בטירוף.

ואף המלצתי עליכם לכל החברים שלי כשהיו צריכים להחליף צמיגים.

אך הינה הקטע הלא נעים, המשך לקרוא -

לאחר ההתקנה, שמתי לב שצמיג מצד הנהג מרבה להוריד אוויר לאחר בדיקה של פעם בשבוע. האוויר ירד מ- 32psi ל- 22psi. כמובן שחזרתי אליכם, הוכנס הצמיג למיים ובדקו תקרים, חורים ועשו בדיקה שגרתית מה גורם לבריחת האוויר. (לא קיבלתי תשובה באותו יום, נאמר לי לעקוב אחרי זה)

לאחר כחודש חזרתי שוב אם אותו הבעיה, אזכיר - שהצמיגים חדשים!

שוב אותה הבדיקה, ולמרות שהתעקשתי שהצמיג אינו תקין אמרו לי להמשיך לעקוב אחר זה.

ובכך המשכתי, לאחר 3 חודשים שוב חזרתי, עם אותה הבעיה, ושוב אותה התשובה!

הרמתי ידיים, ופשוט וויתרתי, אחת לחודש מילאתי אוויר והמשכתי לנסוע.

עד שהגיע היום של הטסט שאליו דברתי כבר בתחיל ההודעה.ֿ

חזרתי לסניף אשקלון כועס לאחר הטסט, והסברתי את כל המצב - במקום לנסות לעזור לי, דחפו לי הצעת מחיר ל- 2 צמיגים חדשים.

האם זו הדרך להתנהג ללקוח ברשת צמיגים הגדולה בארץ?

עריכה אחרונה על ידי Jester
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...