Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CheckUp - רשת מרכזי השירות לצמיגים מגיעה (שוב) לקארספורום

CheckUp
שימו לב! השרשור הזה בן 1073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברוך הבא ובהצלחה, היתה לי חווית קניה טובה בצ׳ק אפ לפני שנה וחצי, רכשתי גאנטים ורביעית צמיגים.

השירות היה מצויין ומקצועי, הצמיגים קצת אכזבו אבל זה היה תלוי מחיר שיכלתי לשלם אז זו בעיקר בעיה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הפריסת סניפים?
בהחלפה הבאה אבדוק את העניין.

ואם בכנות אנחנו עוסקים איך המחירים?
השיטה שלי לרוב לערוך השוואת מחירים דרך טיירס4יו על פי אזור ולפי דגם מסויים או שניים שאני מעדיף ואז ללכת לפנצ'ריה הכי זולה שגם קרובה אליי, האמת שתמיד זו אותה האחת, היפר צמיג בפ''ת.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ברוך הבא.

ותודה על שיתוף הפעולה. 

אני אישית התעניינתי כמה פעמים בצמיגים דרך צ'ק אפ. אבל אף פעם לא התקדמתי לרכישה. 

הסיבות העיקריות היו:

1. מבחר. המבחר תמיד היה מאוד מצומצם. אני מבין שאתם עובדים עם כמה מותגים ספציפים. אבל כן הייתי שמח שפרט ל"מותגי הבית", הייתה אופציה להביא כל צמיג מכל מותג.

2. מחיר. תמיד ההצעה שקיבלתי הייתה מהיקרות יותר. בד"כ היא כללה כל מיני "חבילות" - אחריות מורחבת, חנקן וכו'. זה נחמד. אבל הייתי שמח לקבל מחיר מנצח בלי כל המסביב. בייחוד על מותגי הבית. 

אציין שאני בדרך כלל לא הולך על ההצעה הכי זולה שיש, אני משקלל נוחות. זמינות ומה שנתפס בעיני כאמינות ומקצועיות של מקום. אבל באמת שההצעות היו יקרות באופן משמעותי מהשוק.

כן אציין שהפנצריות שלהן נראות מקצועיות ומסודרות ומשדרות רצינות.

באם תהיה עסקה מתאימה - אשמח בעתיד לרכוש אצלכם ובהצלחה.

ועוד משהו קטן  -

האתר שלכם לדעתי לא מאוד מעודכן.

הייתי שמח אם הייתה לכם חנות וירטואלית באתר - שתיתכן מחיר ואפשרותך לרכוש ולתאם התקנה דרך האתר.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ברוך הבא.

החלפתי אצלכם בסניף אשקלון 2 צמיגים. זולים לא הייתם אבל לא יקרים באופן משמעותי (כ 50 שח יותר לזוג צמיגים לא סיניים לספארק) אבל הייתם היחידים עם צמיגים לא סיניים בגודל הזה.

העבודה היתה מהירה ומקצועית.

לגבי חנקן, כשתפתח ת זה ניכנס לנושא הטכני.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק גדול מהרתיעה שלי מצמיגים סיניים זה שאין לי כהדיוט שום דרך לדעת מה זבל טהור ומה סביר

אם יש לכם דרך אמיתית לגשר עבורנו על פערי המידע האלה ולסקור את השוק הסיני, אני מאמין שזה יפיג חלק ניכר מהחששות שלי וכנראה של אחרים

• אהבתי 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום לכולם,

אנסה לענות במסודר –

פריסת סניפים – כרגע נתניה, חולון, רחובות, אשדוד ואשקלון. אנחנו עובדים על פתיחת סניפים נוספים גם במרכז וגם בצפון.

הסניפים חייבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהרשת הציבה לעצמה ועל כן מטבע הדברים הקמת סניפים חדשים לוקחת מעט זמן, אך אומר שדברים כבר זזים.

המחירים שלנו לא הכי זולים. תוכלו למצוא יותר זול. יחד עם זאת מבטיח לכם, אצלנו לא תמצאו שיטות אשר מקובלות אצל חלק מהעוסקים בתחום, השקיפות היא מלאה.

בנוסף, אנחנו נותנים ללקוחות שלנו חבילת שירותים שאין אצל אף פנצ'ריה. בהתאם לתנאים של הרשת, תקבלו תיקון תקרים חינם, מילוי חנקן חינם, ואם הצמיג ניזוק כך שהוא נפסל, אנחנו ניתן לכם צמיג חדש ונגבה כסף רק לפי השחיקה. זה אומר שאם חלילה דופן הצמיג נקרעת אחרי חצי שנה ונניח 7000 ק"ח, אתם תשלמו רק את החלק היחסי של השימוש בצמיג, בהתאם לקריטריונים ברורים. נסו לקבל אחריות כזו מהפנצ'ריה הכי זולה שמצאתם ברשת.

הרכבתם צמיגים אצלנו ובת הזוג נתקעה עם פנצ'ר ברדיוס של 20 ק"מ ממרכז שירות שלנו – נבוא להחליף לה גלגל. בחינם. תבדקו אותנו. תנסו לקבל את זה בפנצ'ריה שלכם.

אז נכון שלא נהיה הכי זולים, אבל ניתן לכם חבילת שירות שלא תקבלו בשום מקום אחר, והפרמייה עבורה נמוכה מאוד.

אתם מוזמנים ללמוד על ההטבות השונות, ועל-אף שיש בהן מגבלות כאלה ואחרות, לקוחות רבים נהנים מהן.  הלינק להטבות ממש כאן.

לגבי המבחר – אנחנו חלק מקבוצת אוטולוקס ומשווקים בעיקר את הצמיגים המיובאים על ידי הקבוצה, אבל לא רק. 

יהיו מותגי צמיגים בהם לא נוכל להבטיח מחיר תחרותי באמת. בכל מקרה, אנחנו מחזיקים צמיגים מהרמות הגבוהות ביותר ובהיצע הגדול ביותר.

ההערה לגבי האתר ומחירים – האמת שאני חייב להודות שאני מסכים לגבי האתר, מבלי להרחיב רק אתן ספוילר ואומר שבימים אלה ממש אנו עובדים על אתר חדש. מעבר לזה, נסו אותנו כאן בפורום. תקבלו מענה מלא ומדויק.

לגבי חנקן – כן, הזהירו אותי שיש כאן רגישות לנושא. אני אשכנע אתכם. ואם לא אצליח, לפחות יהיה לכם מידע מדויק בנושא.

לגבי סניף בדרום השרון בואכה ת"א – בקרוב. ממש עכשיו אנחנו מקימים סניף שיהיה דוגמא ומופת לאיך צריכה להיות נקודת שירות לצמיגים.

לגבי צמיגים סיניים – אסביר בהמשך.

מתן – מהיכן אתה?

שבת שלום,

רן

• אהבתי 4
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

צ'ק אפ - צמיגים לדרך בטוחה

רשת מרכזי שירות מתקדמים לצמיגים

2575* | checkup.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, CheckUp כתב:

הרכבתם צמיגים אצלנו ובת הזוג נתקעה עם פנצ'ר ברדיוס של 20 ק"מ ממרכז שירות שלנו – נבוא להחליף לה גלגל. בחינם.

פה לכלכת.

יש נשים שיודעות מעולה להחליף גלגל ויש גברים שךא יודעים מאיזה צד מחזיקים מברג.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שזה היה להמחשה. תברר אם גם לך יחליפו.  😉

אישתי למשל לא תטרח לצאת מהאוטו, ישר תתקשר אלי. 

אני נוסע בקיץ, לפני כשנה עם הבת הגדולה בצפון, רואים מיד אחרי רמזור רכב עומד, ובחורה עם שמלה מחליפה צמיג. 

סחבק עוצר בצד, ושואל אם צריכה עזרה. היא מחייכת ואומרת שמסתדרת ולא צריכה עזרה, אני שואל אם היא בטוחה, והיא עונה לי בעצם יש משהו שאתה יכול לעזור, לא נוח לי להחליף צמיג עם השמלה, איכפת לך שנתחלף בבגדים? 

• מצחיק 10
  • מעניין 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הייתי פעם בסניף שלכם בבורסה ברמת גן. אחלה שירות אבל הבעיה היחידה שאין איפה להמתין עם הרכב כשהעמדות האחרות תפוסות.

אני מבין שהמקום כבר לא קיים יותר?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, CheckUp כתב:

בנוסף, אנחנו נותנים ללקוחות שלנו חבילת שירותים שאין אצל אף פנצ'ריה. בהתאם לתנאים של הרשת, תקבלו תיקון תקרים חינם, מילוי חנקן חינם, ואם הצמיג ניזוק כך שהוא נפסל, אנחנו ניתן לכם צמיג חדש ונגבה כסף רק לפי השחיקה. זה אומר שאם חלילה דופן הצמיג נקרעת אחרי חצי שנה ונניח 7000 ק"ח, אתם תשלמו רק את החלק היחסי של השימוש בצמיג, בהתאם לקריטריונים ברורים. נסו לקבל אחריות כזו מהפנצ'ריה הכי זולה שמצאתם ברשת.

על פי הבנתי אם דופן צמיג נקרעת אחרי חצי שנה ו7000ק"מ בשימוש רגיל אז סימן שהצמיג יצא פגום מהמפעל, במקרה כזה הלקוח צריך לקבל פיצוי שהוא נסע על צמיג שהוא לא בטיחותי עקב פגם ייצור ולא קנס בדמות תשלום החלק היחסי. בכל מקרה זיכוי ע"פ שחיקה זאת הנורמה המקובלת ע"י כל יבואן צמיגים, ככה שלא ברור לי מה כל כך מיוחד בזה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, GKME כתב:

במקרה כזה הלקוח צריך לקבל פיצוי שהוא נסע על צמיג שהוא לא בטיחותי עקב פגם ייצור ולא קנס בדמות תשלום החלק היחסי. 

מה עם השתתפות בהוצאות הפסיכולוג שיטפל בך לאחר העוול הנורא ועוגמת הנפש שנגרמה?

זה שזיכוי לפי שחיקה היא נורמה של יבואנים (לטענתך, אין לי מושג אם זה כך באמת) - לא רלוונטי. הלקוח לא עובד מול היבואן אלא מול הצמיגאי נותן השירות, אני עד כה לא נתקלתי בזיכוי שכזה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...