Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע רועד - יונדאי i10 2017

t_netanely
שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב חברים יקרים,

אשמח להיעזר בחכמת ההמונים.

יש ברשותי יונדאי i10 2017 שקניתי אותה לפני 4 חודשים מבאגדט, שמתי לב שכאשר אני עומד ברמזור הרכב מעט רועד, אבל כאשר אני מפעיל את המזגן אז הוא ממש רועד.

בזמן נסיעה (בכל מהירות) אין רעידות ברכב והכל עובד חלק, רק כאשר אני עומד ברמזור ואני ב-D יש רעידות כאלה בניוטרל הכל שקט.

פניתי למוסך בפ"ת שמתמחה ברכבי יונדאי, והוא אמר לי שזה תקין למנוע שלושה צילנדרים, במוסך אחר אמרו לי שהרעידות במנוע (ראו סרטון) לא אמורות להיות ככה.

חשוב להדגיש שהסל"ד בסרק עומד על ~840 בעמידה.

המנוע הוא 1.0 ליטר עם 83K, אשמח לעזרתכם האם אצל עוד מישהו זה ככה? אני לא יודע על מי מהמוסכים לסמוך.

בסרטון המזגן גם פועל

https://www.youtube.com/watch?v=sSupVuGRrYE

תודה רבה לכל העונים!

נתנאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לבדוק תושבות אולי, ואכן יש אנשים שמרגישים רעידות עם 3 צילינדרים. אם יש לך missfire אני לא מכיר מוסכים שמתמחים במציאת התקלה.. במוסכים שהייתי בבעיה אחרת של missfire הם רק שמעו את המונח הזה והפחד נראה בפרצופם, זה היה פחד מעורב עם חוסר אונים חח 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם קיה עם אותו מנוע G3LA ואין שום רעידות בסרק, בדוק שלא הוחלפו תושבות לחליפיות סוג זבל ובמידה וכן החלף לתושבת מקוריות או באיכות גבוהה בלבד.

כמו כן בדוק שהוחלפו פלאגים נכונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד הרבה עם הרכבים האלה ואני יכול להגיד לך שזה תקין.

לפעמים למוסך יש את האינטרסים שלו לדחוף דברים על דברים שהם תקינים.

שלך יחסית יציב מאוד לעומת מה שראיתי 😅

תתחדש

• מעניין 1

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...