Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב פנאי קטן

Alexkuz
שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, בנתיים ממה שראיתי הכי אהבתי סוזוקי ויטארה שנת 2016-2017 וסיטרואן קקטוס 2016-2017, אשמח לחוות דעת על הרכבים האלה והמלצות גם על רכבים אחרים 

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הקקטוס יענה על שתי הדרישות האלו, קח בחשבון שבשנתונים האלו היתה בעיה של רצועת תזמון מתפוררת שהביאה להחלפה של לא מעט מנועים. חשוב להבין את הבעיה ולבדוק שהיא טופלה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, pooh-bear כתב:

אז הקקטוס יענה על שתי הדרישות האלו, קח בחשבון שבשנתונים האלו היתה בעיה של רצועת תזמון מתפוררת שהביאה להחלפה של לא מעט מנועים. חשוב להבין את הבעיה ולבדוק שהיא טופלה.

אוקי תודה, כן אמרו לי שהרצועת טיימינג יכולה להיות בעייתית, אבל גם הבנתי שגם ככה צריך לבדוק אם הרצועה בסדר אחרי 3 שנים של נסיעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקקטוס בדוק גם את ממשק התפעול מהמסך המרכזי. לא כל אחד מתחבר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקציב הוא באיוזר ה70, זה אומר שהרכב יהיה מעל שנתון 17, כלומר עם הרצועה המחודשת ולכן לא אמורה להיות בעיה בנושא.

that said

זה עדין נושא שווה לבדוק+ בדיקה של טיפולים שוטפים

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ik3 כתב:

אם התקציב הוא באיוזר ה70, זה אומר שהרכב יהיה מעל שנתון 17, כלומר עם הרצועה המחודשת ולכן לא אמורה להיות בעיה בנושא.

that said

זה עדין נושא שווה לבדוק+ בדיקה של טיפולים שוטפים

שמע זה תלוי מה אני אמצא, אם יהיה אחד 2016 שנראה לי טוב אז למה לא. אני גם בעד משהו שעולה 60 אלף, לא חייב להוציא את כל ה70

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לוקח לפני 2017 תבדוק באחד המוסכים המומחים אם יש כבר נזק למנוע או בתור צעד ראשון תסתכל לבד אם יש התפוררות- דרך המכסה של השמן

אם נראה בסדר בכל מקרה תחליף את הרצועה בתור חלק מהישור קו ואז יהיה לך שקט נפשי לכמה שנים ורכב נהדר:)

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.12.2020 בשעה 22:55, ik3 כתב:

אם אתה לוקח לפני 2017 תבדוק באחד המוסכים המומחים אם יש כבר נזק למנוע או בתור צעד ראשון תסתכל לבד אם יש התפוררות- דרך המכסה של השמן

אם נראה בסדר בכל מקרה תחליף את הרצועה בתור חלק מהישור קו ואז יהיה לך שקט נפשי לכמה שנים ורכב נהדר:)

אוקי תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...