Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בולמי זעזועים לסובארו B4 שנת 11/2015

דניאליטו
שימו לב! השרשור הזה בן 1234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגדול אלו האופציות שלך:

1. להמשיך לחפש, אולי מישהו באמת מחזיק תחליפי או שאולי ניתן להזמין (זה יקח זמן כנראה), צריך לשאול את חנויות החלפים הרציניות, הסיכוי קטן.

2. לקנות מקורי - יעלה לך כפי שציינת הון תועפות, בערך 10-15% מערכו של הרכב

3. האופציה המומלצת פחות, שאישית לא הייתי עושה אותה ובודדים ימליצו לך עליה אם בכלל: מפירוק. כמובן שמדובר על חלק בטיחותי שיגידו לך (ואני מסכים איתם) שאסור לשים מפירוק, בטח ובטח שזה כנראה מרכב שעבר תאונה.

4. האופציה המסובכת, שהיא נראית לי לא רלוונטית כי כבר נכשלת טסט ואתה לא יכול למשוך יותר מידי זמן זה לבצע ייבוא של בולמים, מה שכרוך בכאב ראש גדול שאתה לא רוצה להיכנס אליו, אישורים, בירוקרטיה והשד יודע מה. מורכב ומסובך מידי.

עריכה אחרונה על ידי dotan123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל מיני תגובות ברחבי גוגל (בעיקר בג'יפולוג - אסייג ואומר גם שישנות יחסית), שבולם לבד (ללא קפיץ), נכנס לארץ בלי בעיה.

מעבר לזה, גם אם ידרשו אישור, צריך למלא טופס אישור ממשרד התחבורה, ואישור ממוסך מורשה שהחלק מתאים + אישור ממוסך שמוכן להרכיב לך את זה על הרכב.

לא נשמע לי יותר מדי מסובך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...