Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רפואי לכלבים - כן\לא\למה לא

פינדר
שימו לב! השרשור הזה בן 1284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה הגיע לביתנו גור שיצו קטן.

אני רואה כל מני פרסומים ופוסטים על חשיבות של ביטוח רפואי.

לפי מה שראיתי יש שניים עיקריים:

מרפאט - כמו קופת חולים לכלבים. מכסה את כל הטיפולים השותפים, אצל וטרינר שנמצא ברשימת הסדר שלהם

חיותא - ביטוח רפואי שלא מכסה טיפולים, אבל כן מכסה "הפתעות". מטפלים אצל איזה וטרינר שרוצים, משלמים ומקבלים החזר, מינוס השתתפות עצמית.

מישהו מכיר?

כדאי?

אחת מהן עדיפה?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוטרינר שאני מטפל אצלו כרגע עובד עם חיותא, הוא ממליץ, אני לא עשיתי אז אין לי אינפורמציה חפה מאינטרסים (לא יודע אם לוטרינר יש אינטרס בחיותא או לא, ולכן אני אניח שיש לו).

תמיד אני עושה אצל הוטרינר תוכנית טיפולים, זה בד"כ כולל:

* חיסון משושה / מתומן פעם בשנה

* תילוע פעמיים בשנה

* במידת הצורך חיסון נגד תולעת הפארק כל חודשיים

* ביקורים (בחלק מוגבל, בחלק לא)

בחלק מהמקומות יש תוכנית שכוללת גם ניקוי שיניים פעם בשנה (אם אתה מוצא כזה - שווה לגמרי, זה טיפול יקר)

באף מקום חיסון כלבת לא נכלל כיוון שזה תשלום ישירות לרשות המקומית שלך

באף מקום תרופות לא נכללות (למעט כדורי התילוע)

באף מקום בדיקות מעבדה לא נכללות

תגיד מה הסכום שקיבלת להצעה ומה היא כוללת.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא קיבלתי הצעה.

אני מתלבט אם זה בכלל שווה, או סוג של עקיצה..

אגב, לא ברור לי מה זה "עובד עם חיותא".

לפי האתר שלהם, אתה יכול ללכת לכל וטרינר ואח"כ לשלוח להם את הקבלות ולקבל החזר.

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין ביטוח לבין מנוי.

מנוי זה מחיר מוזל לדברים השוטפים שיודעים עליהם מראש כמו חיסונים.

ביטוח מיועד לכסות הפתעות לא צפויות, וכן, זה הימור כי אתה עלול לשלם שנים ולא לנצל, או לשלם פעם אחת ואז תגיע בעיה רפואית חמורה (לא עלינו) והרווחת.

חברות ושנות מציאות שילובים שונים של מנוי ו/או ביטוח.

מנוי אפשר למצוא גם במרפאה ספציפית שמציאה חבילת חיסונים שנתית במחיר מוזל.

יש חברות שמגבילות אותך במרפאה שאתה יכול לבצע את הטיפול, אחרות לא.

שמעתי ביקורות לכאן ולכאן על חיותא וכל מרפאט, כמו על כל עסק, אבל אין פה איזה עוקץ קומבינה לעשוק אותך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, פינדר כתב:

עוד לא קיבלתי הצעה.

אני מתלבט אם זה בכלל שווה, או סוג של עקיצה..

אגב, לא ברור לי מה זה "עובד עם חיותא".

לפי האתר שלהם, אתה יכול ללכת לכל וטרינר ואח"כ לשלוח להם את הקבלות ולקבל החזר.

מעבר לזה שאפשר לטפל אצלו ולקבל אצלם החזר, הפליירים שלהם נמצאים אצלו במרפאה והוא מפנה אליהם את מי ששואל

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש גורת פודל טוי בת עשרה חודשים עם ביטוח של חיותא (העלות היא בערך 750₪ לשנה), לשמחתי לא יצא לנו להשתמש עדיין ונקווה גם שלא נשתמש.
חבר עם פומרניאין בן 6 שבמצטבר הגיע לטיפולים בעלות של 20 אלף שח המליץ לנו לעשות...
לשיקולך, הכלב יכול לחיות גם 13 שנה בלי להצטרך ללכת לווטרינר למעט חיסונים ויכול גם שלא, בגלל שהעלות לא גבוהה במיוחד (לטעמנו) החלטנו לעשות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה אחת חשובה - אם חושבים לעשות ביטוח - כדאי להתחיל מגיל צעיר.

לרוב המחירים הרבה יותר זולים מאשר להוסיף ביטוח לכלב בגיל מבוגר.

בזמנו כשהתענייתי בארץ - לא התרשמתי שזה היה שווה. לאורך השנים מעבר ל״טיפול תקופתי״ - היו לנו כמה הפתעות ועדיין לא הייתי חוסך כסף.

כשעברתי לארה״ב והמחירים פה לטיפול בחיות הם כמו בארץ - רק תחליף את השקלים לדולרים - כשהבאתי גורים חדשים - ישר ביטחתי (גם הביטוח כמו העלות שציינת בשקלים - רק בדולרים ... :| )

(אם חיפשתם איפה יש כסף - pet parents בארה״ב ... חד וחלק...)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך כלב צעצוע מהגזעים שאמרו פה, אלה שנראים טוב אבל לא יכולים לשרוד, כמו טמגוצ'י. תעשה. אני מעולם לא הצטרכתי כזה דבר ועברו אצלי די הרבה כלבים אבל אני מחזיק גזעים שאוהבים לחיות אז זה משהו אחר

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Liviur כתב:

נקודה אחת חשובה - אם חושבים לעשות ביטוח - כדאי להתחיל מגיל צעיר.

לרוב המחירים הרבה יותר זולים מאשר להוסיף ביטוח לכלב בגיל מבוגר.

למיטב ידעתי אין קשר, לא משנה אם ביטחת בעבר, מגיל מסויים המחיר יעלה ובשלב מסויים פשוט לא יבטחו (לדעתי מגיל 7-8).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, BloodFist כתב:

אין שום קשר בין גודל הכלב לבין הסבירות שלו לחלות... (אם כבר לאם הכלב גזעי או מעורב)

גודל בלבד לא, אבל מה לעשות שכל כלבי הצעצוע שעולים 8-10K ועוברים הרבעות בתוך המשפחה הם קטנים?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם יותם, אם מדובר בכלב צעצוע (אגב, לא מדובר בעלבון - הכלבים הורבו למטרה הספציפית הזאת , להיות צעצוע חמוד), מומלץ לעשות.

ממליץ מאוד ללמוד ולקרוא על המחלות האופייניות של השיטסו ולהתחיל להתכונן כבר מעכשיו, גם מבחינת נזק כלכלי פוטנציאלי אבל בעיקר במניעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים נטו בגלל הניסיון האישי שלי (לא בקיא בסטטיסטיקות)

הייתה לנו רועה גרמנית גזעית שמגיל 8 סבלה לא מעט ממחלות וההורים שלי הוציאו לא מעט כסף על הטיפולים שלה (חיה עד גיל 12 +-) מציין שההורים שלה היו בריאים (חייל של אבא שלי הביא לו אותה מתנה, לא עברו שום הרבעות בתוך המשפחה. האמא המליטה פעם אחת בלבד...)

לגבי הצעצוע, ברור שלא מדובר בעלבון אומנם הכלבה שלי נראית כמו צעצוע (דובי כלב 😅) אבל אין להורים שלה היסטוריה של מחלות והיא חכמה יותר מרוב הכלבים שיצא לי לפגוש (בכל זאת פודל).

בכל אופן מסכים עם ההמלצה לקרוא ולהבין על המחלות והדברים האופיניים לגזע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של שיצו בת 4 אשר שקל לעשות את הביטוחים הללו ממליץ לך לקרוא היטב את ההחרגות לשיצו באופן ספציפי, כל המחלות האופיניות לגזע אינן מכוסות בפוליסות הספציפיות.

הביטוח תקף עד גיל 8 בלבד, לאחר מכן לא ניתן לבטח.

באופן אישי לא ביצעתי את הביטוח בסופו של דבר כיוון שבאותה עת הוצאתי כמעט 800 ש"ח על טיפול בכיב בעין של הכלבה שלי , כיוון שזה מאפיין ידוע אצל השיצו זה לא נכלל בביטוח...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...