Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התראת engine fault פיג'ו 308

Guru_shastri
 שיתוף
עוקבים 17

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני שבועיים-שלושה בערך היה לי כשל בקולר באוטו (308 שנת 2015) והשמן התערבב במים. גררתי את הרכב למוסך שם המערכת נוקתה, הקולר הוחלף והרכב הוחזר אלי.

אתמול נדלקה לי נורת הservice (לא הציור של המנוע) והתראת engine fault get car repaired מופיעה על המסך.

האם ייתכן שיש קשר בין התקלה הקודמת להודעה הזו?

מרגע שנדלקה הנורה עוד נסעתי בו כרבע שעה הביתה ולא הרגשתי שיש שינוי התנהגות ברכב, לא עלה חום המנוע או משהו דומה.

האם בטוח לנסוע ברכב למוסך?

מישהו יודע איך (ואם) קוראים תקלות באוטו הזה? יש לי את הobdII מחובר אבל הוא כאילו לא מזהה כלום.

תודה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

הבעיה שיש בפורום כמה פאנבויז מאוד קולניים של המותג. יש אפילו אחד שטוען שהגיע עם רכב כמו שלך ל 340 אק"מ "ללא שום בעיה" לכן צריך לקחת בערבון מוגבל כל המלצה שהיא.

^ ניחוש שלי בהתחשב בכך שחלקם של נהגים חובבי רכב בפורום גבוה בהרבה מנהגים שמתייחסים לרכב כאל קופסת ברזל עם 4 גלגלים, ובהתחשב בכך שחובבי רכב מעדיפים רכבים עם "יתרונות" מאשר רכבים משעממים 

יש גם חשיבות למי שנמצא בפורום. יש כאן יותר אנשים עם מודעות כלפי הרכב ונראה שיש כאן לא מעט בעלי רכבים אירופאיים, למרות שחלקם פחות נפוצים. אתה לא יודע מה תדירות הבעיות בפיקנטו או בגיר הרציף בט

יש פה בפורום כמה אנשים שמחזיקים מחשב תואם מקורי. מאיפה אתה בארץ? אולי בטווח הק"מ המותר שלך יש מישהו שיוכל לעזור?

מחפש פיג'ו או סיטרואן עם מנוע 1.6THP תקול לצורך שיקום

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

האוטו הגיע בנסיעה למוסך גבע, שם הולכים לכיוון של הצטברות פיח על שסתומי יניקה. תיקון לא זול במיוחד במידה וזה הדבר.

לפי מה שנאמר לי זו לא בדיוק תקלה נדירה.

יחד עם התקלה בקולר לפני כמה שבועות וסיפור הרצועה באוטו הזה, לא יודע כמה הוא מצדיק את ההתלהבות פה בפורום. הוא אחלה כשהוא נוסע, אבל לא יודע אם זה תופס כ"אמין" במיוחד.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהאבחנה סופית, הם עוד לא פתחו את הסעפת. לא מצאתי תיעוד רב של מקרים כאלה ברשת.

נראה מחר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• Create New...