Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התראת engine fault פיג'ו 308

Guru_shastri
שימו לב! השרשור הזה בן 1190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוך 2-3 שנים לנסוע 200 אלף ק"מ? ובו זמנית להיות חבר באחד הפורומים ולקחת דיון פעיל בנושא? יש כאן הרבה התניות שצריכות לקרות וגם אם יש 1-2 אנשים כאלו זה לא מעיד על סטטיסטיקה כלשהי ניסיון של 2-3 איש בגדול לא מעיד על כלום.

אגב גם אם יש כאלו שנסעו 300 אלף ק"מ אבל נגלה אחר זמן מה שהרצועה החדשה מתפוררת לאחר תקופת זמן מסויימת ולא לאחר קילומטראז מסויים? במקרה הזה נתון הכמה קילומטר הרכב עבר לא יהיה משמעותי כול כך...

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה צריך להבין שיש פו גם אלמנט של זמן בנאדם יכול לנסוע בלי בעיות 3 שנים 160,000 קילומטר ולהחליף רצועה ומצד שני יכול להיות שלאדם אחר שעבר רק 40,000 קילומטר אחרי 4 שנים גם זאת תתחיל להתפורר בגלל הזמן ולא בגלל הקילומטראז.

קשה לי להאמין שידרכו באותה בעיה פעמיים אבל הסיכוי עדיין קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, save כתב:

אבל רצועה , טובה ככל שתהיה,מוחלפת לפני 300 אלף.
פשוט צריך צילום של רצועה מקט חדש שהוצאה. ואני מאמין שיש כבר כמה שעברו 160000 איתה.

בוודאי שלפני 300000ק"מ.אני עם כל הקילומטראז המטורף שעשיתי החלפתי את הרצועה בפעם הראשונה ב150000ק"מ והיא לא הייתה במצב הכי טוב אבל לא ממש התפוררה.

את השנייה כבר החליפו אחרי 90000ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כמה זמן יצא לך להחליף שמן? לדעתי ההחלפות התכופות לדעתי תרמו לאורך החיים של הרצועה

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקפיץ את הנושא. שוב נדלקת לי נורת ה"קח אותי למוסך".

אחרי התיקון האחרון (ניקוי שסתומים) הרכב נזקק לכמה ימים של התרגלות מחדש של מחשב הרכב לאופי הנהיגה, ומאז הוא נסע כמו בהתחלה, היטב.

לפני שבועיים נדרשתי להוסיף שמן, מה שהרגיש מעט חריג אבל הוספתי וזה הרגיע את הרכב. היום (כמובן, שישי בצהריים, רגע לפני סגר, מרפי) הוא כבר רוצה למוסך.

סיכוי טוב שאנסה להיפרד מהרכב, זה לא סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...